Υδραυλικά τζάκια vs ξυλολέβητες

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95192 από degeor
Απαντήθηκε από degeor στο θέμα Υδραυλικά τζάκια vs ξυλολέβητες
Sakpanoss είπε:
Θέλω να βάλω τζάκι καλιριφέρ?Μου πρότειναν Volcano και EDILCAMIN.Ποιά είναι η γνώμη σας?Ευχαριστώ/

.......... τα συμπεράσματα δικά σας :P

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95198 από Στελιος1

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: κύριε Στέλιο νομίζω ότι η σύνταξη των Ελληνικών μου είναι αρκετά σαφής. σας το λέω ξανά δεν συγκρίνω λέβητα με τζάκι γιατί καταρχήν δεν γνωρίζω το αντικείμενο του λέβητα η μοναδική μου απάντηση προς εσας ήταν το γράφημα μου με τα kw και τίποτα άλλο .
το να πιαστώ στα δικά σας για να προβληθώ δεν το κατάλαβα ...!!
στο φόρουμ προβάλλομαι με κάθε δικαίωμα μιας και είμαι business member.
εσύ που κάνεις διαφήμιση στον τρομερό σου εναλλάκτη έχεις προσφέρει κάτι στο φόρουμ και το διαφημίζεις ??
μιας λοιπόν και τον προσφέρετε δωρεάν σε εμένα δώστε τον καλύτερα στο φόρουμ να μπει στην κλήρωση.

κύριε leona να σας κάνω τότε και εγώ την ίδια ερώτηση !!πιστεύετε το δικό σας ???είστε επαγγελματίας και μου δίνετε αυτές τις απαντήσεις ??
το ότι με φυσική ροή το δοχείο αδράνειας θα απορροφήσει κάποια ενέργεια το αναφέρετε σαν ασφαλιστικό και μάλιστα το καλύτερο ??? δηλαδή εσείς δεν έχετε ασφαλιστικά στο λέβητα σας γιατί έχετε δοχείο αδράνειας. οκ !!
όσο και να το θέλετε ασφαλιστικό δεν είναι .
ακόμα περιμένω να μου δώσετε ενα σενάριο στο οποίο τα ασφαλιστικά που προανέφερα δε θα λειτουργήσουν.


Η συνταξη των Ελληνικων σου ειναι σαφης, οπως επισης.. σαφης ειναι και η σκοπικη-αποσπασματικη παρερμηνευση σε οτι ειπα μονο κ μονο για να προβληθεις (διοτι εγω ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ να εξηγησω εδω στα παιδια. Να εξηγησω οτι δεν υποβιβναζω τ λεβητες επειδη ειμαι τζακας) Και το ειπα στον επιλογο τ μηνυματος μου οτι.. Τζακι θελει, δεν θελει λεβητα. κ εσυ πιαστηκες απο ενα μερος για να φανεις, ε με εμενα δεν θα το κανεις αυτο οκ. Διαφημιση κανει καποιος ο οποιος μπορει να πουλησει κατι οπως εσυ (διακριτικα ειπα οτι προβαλεσαι), εγω αυτο που βρηκα φυσικα και θελω να το προβαλω (εκτος κ αν η γνωση, καλη η κακη πρεπει να.. θαβεται) και μακαρι να ερθει στιγμη να χρειαστω γ αυτο διαφημιση. Τοτε θα γινει. Γιατι να μπει σε κληρωση αγαπητε? Τον προσφερα ηδη για ενα τζακι, η πανω απο ΚΕΒΟ η απο ινβικτα και τωρα τον προσφερω και για πανω απο κρακτι σου, η τζουβια σου, μονο και μονο για να δουμε τι ψαρια πιανει εκεινο το τζακι (γιατι δεν εχει αστεια, οτι θερμοτητα δωσει ο εναλλακτης μου ειναι απωλειες του τζακιου). Οποτε νομιζεις και θες το παιζουμε το παιχνιδι αυτο.
Ουτε εγω ξερω απο λεβητες, αλλα δεν νομιζω να συγκρινονται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95199 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Υδραυλικά τζάκια vs ξυλολέβητες

degeor έγραψε: Sakpanoss είπε:
Θέλω να βάλω τζάκι καλιριφέρ?Μου πρότειναν Volcano και EDILCAMIN.Ποιά είναι η γνώμη σας?Ευχαριστώ/

.......... τα συμπεράσματα δικά σας :P

Κάθε φορά που κάποιος ρωτάει για υδραυλικό τζάκι, η συζήτηση εξελίσσεται κάπως έτσι. Δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει. Μια φορά μάλιστα είχε φύγει τόσο οφτοπικ που μετατράπηκε σε συζήτηση για τον καλύτερο λέβητα. Τουλάχιστον αυτήν την φορά, αν μελετήσει τις απαντήσεις ο Sakpanoss θα μάθει κάποια ασφαλιστικά μέτρα για την περίπτωση που καταλήξει σε αγορά υδραυλικού τζακιού.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, sakpanoss

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95225 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Υδραυλικά τζάκια vs ξυλολέβητες
Δημητρη σχετικα με την αποδωση που λες δεν γινεται να την πιασει σταματηστε
να λετε τον κοσμο για 86,5 % δεν εχει τις διαδρομες ενα τζακι να σου δωσει
τετοια αποδωση.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95231 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Υδραυλικά τζάκια vs ξυλολέβητες
γιατι βρε λεονα οι πελετοσομπες που δινουν 96 εχουν?

παντως τα πιστοποιητικα δεν μπορει να αμφισβητουνται γιατι τοτε αμφισβητουνται και οι λεβητες και ολα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95236 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Υδραυλικά τζάκια vs ξυλολέβητες
Εσυ πιστευεις οτι εχει 96 % η πελλετοσομπα ??
Τα πιστοποιητικα σαφως και δειχνουν κατι αλλα το θεμα απο που θα
παρεις την πιστοποιησει και πως θα γινει η μετρηση.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ