Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93511 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;

agge72 έγραψε: Εγω μπορει να μην ξερω τη σημαινει ξερω ομως πως την περνεις(την ΕΝ-303-5)μην παρεξηδηθω παλι!!!
Κοιτα εσυ να μας την αναρτησεις και ασε τα νευρα κατα μερους.
Εεε σαν καλα παιδια που ειμαστε θα σου αφησουμε λιγο χρονο μπας και την βρεις!!!!!


1) δεν θελω να αναρτήσω τίποτα.
στο είπα 1.000.000 φόρες. ΕΦΟΣΟΝ Αμφισβητείς τα πιστοποιητικά απευθύνσου εσυ ο ίδιος στην εταιρία.
Δεν ειμαι ουτε εκπρόσωπος ούτε υπάλληλος ουτε έμπορος, ούτε αντιπρόσωπος.
Ελληνικά δεν μιλάμε? (η μήπως κλα...με?)

2) Μπα? σε ενοχλεί και πως εκφραζόμαστε τώρα και συμπεραίνεις οτι εχω και νευρά? από που το έβγαλες αυτό?. Εσυ μάλλον εχεις νευρά που έχουμε καταλάβει 2-3 (να μην σου πω και περισσότεροι) για το τι λες.

Έμενα άσε μου όσο χρόνο θες.. κερδισμένος θα ειμαι παλι..


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by electron.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93513 από stratis 1

electron έγραψε:

stratis 1 έγραψε:
Η ορθογραφία μετραει η το νοημα αυτων που γραφει ο καθενας ???


Και τα 2 θα έλεγα.. για έμενα ειναι σαν να πας σε ενα εστιατόριο να σου σερβίρουν κατι το οποίο ειναι νόστιμο αλλά τοσο πολύ πασσαλιμενο και χύμα στο πιάτο που βλέποντας το είναι σαν να μην θέλεις να το γευτείς καν..

Επίσης κάποιος που σέβεται την χωρά του και συνεπώς την γλωσσά κάλο θα είναι να μην γράφει ανορθόγραφα.. πως να το κάνουμε η γλωσσά είναι μέρος του πολιτισμού μας.

μην τα ισοπεδώνουμε ΟΛΑ.



Αφου ειναι τοσο σημαντικό για σενα τοτε αρχισε και εσυ να γραφεις σωστα
πασσαλιμενο γραφεται πασαλειμμένο
γευτείς γραφεται γευθείς

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93515 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;
Ο άνθρωπος ρώτησε τι λέβητα να πάρει,και εσείς το παραχ@@@τε το θέμα,γιατί δεν κάνετε ένα νεο θέμα περί ορθογραφίας???????/ :angry:

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": taxmines

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93516 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;
Στρατη,

ασε τα μαθήματα φίλε μου.. ουδείς αλάνθαστος.. τουλάχιστον τα δικά λεγόμενα μου δεν βγάζουν μάτι.. υπάρχει και ένας παράγοντας που λέγεται υπερβολική ταχύτητα.. τον γνωρίζεις αυτόν?

Επίσης ΕΣΥ απο 50 ποστ που εχω κάνει σήμερα αυτο εχεις να πεις μόνο?, επί της ουσίας τίποτα ?


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93518 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;

electron έγραψε:

stratis 1 έγραψε:
Η ορθογραφία μετραει η το νοημα αυτων που γραφει ο καθενας ???


Και τα 2 θα έλεγα.. για έμενα ειναι σαν να πας σε ενα εστιατόριο να σου σερβίρουν κατι το οποίο ειναι νόστιμο αλλά τοσο πολύ πασσαλιμενο και χύμα στο πιάτο που βλέποντας το είναι σαν να μην θέλεις να το γευτείς καν..

Επίσης κάποιος που σέβεται την χωρά του και συνεπώς την γλωσσά κάλο θα είναι να μην γράφει ανορθόγραφα.. πως να το κάνουμε η γλωσσά είναι μέρος του πολιτισμού μας.

μην τα ισοπεδώνουμε ΟΛΑ.




Για μενα ειναι σαν να πηγαινω σε ενα εστιατοριο να περαγγελνω μπριζολα μοσχαρισια να μου σερβιρουν
χοιρινη και οταν τους λεω για το λαθος που εχω ανακαλυψη αντι να ζητησουν συγνωμη επιμενουν οτι
ειναι μοσχαρισια!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93519 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;

terisds έγραψε: Ο άνθρωπος ρώτησε τι λέβητα να πάρει,και εσείς το παραχ@@@τε το θέμα,γιατί δεν κάνετε ένα νεο θέμα περί ορθογραφίας???????/ :angry:


Γιατί πολύ άπλα το έγραψα πριν μερικά ποστ πιο πάνω.... όταν δεν επεμβαίνουν οι συντονιστές και υπάρχουν και τόσες ανακρίβειες σε μια κουβέντα τότε λογικό δεν είναι να πάρει και άλλη τροπή?

όλοι έχουμε μερίδιο ευθύνης σε αυτό..

το τοπικ αυτό ξεκίνησε με το να κακοχαρακτηρίζοντας τον λέβητα.

Εγώ δεν είδα πουθενά να γράφει προτάσεις.. μόνο ανακρίβειες και τίποτα παραπάνω.


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ