Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93695 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;

valsam έγραψε: Μπορεις ευκολα να δεις αν ειναι υπαρκτο η μαιμου το πιστοποιητικο που αναφερω πιο πανω,μπαινεις στο σαιτ τηςε Βουλγαρικης εταιριας βλεπεις τον αριθμο του πιστοποιητικου μετα μπαινεις στο σαιτ του Αγγλικου οργανισμου πιστοποιησης χτυπας το νουμερο του πιστοποιητικου και διασταυρωνεις την γνησιοτητα του εγγραφου (www.bbacerts.co.uk/certificates.aspx?k=0109&ob=0&pg=1&)!

Τωρα για τις διευθυνσεις οσων πηραν μερος στα τεστ δοσμου λιγο χρονο να κανω μερικα τηλεφωνα!
Θελεις και τις διευθυνσεις των κατωτερων υπαλληλων οπως π.χ των σεκιουριταδων και καθαρηστριων η μονο οσων εκαναν τις μετρησεις των προισταμενων και διευθυντων?


Με την ησυχια σου!!! :silly: :lol:

Το ιδιο δεν ισχυει και για τα πιστοποιητικα των ελληνικών εταιριών;;

Γιατί οταν μιλαμε για ελληνικο λεβητα 'το μπες και ψαξε' δεν ισχυει αλλα πρεπει να αναρτηθουν ολα στο forum και παλι μπορει να θεωρηθουν ψευτικα;;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93696 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;

valsam έγραψε: Μπορεις ευκολα να δεις αν ειναι υπαρκτο η μαιμου το πιστοποιητικο που αναφερω πιο πανω,μπαινεις στο σαιτ τηςε Βουλγαρικης εταιριας βλεπεις τον αριθμο του πιστοποιητικου μετα μπαινεις στο σαιτ του Αγγλικου οργανισμου πιστοποιησης χτυπας το νουμερο του πιστοποιητικου και διασταυρωνεις την γνησιοτητα του εγγραφου (www.bbacerts.co.uk/certificates.aspx?k=0109&ob=0&pg=1&)!

Τωρα για τις διευθυνσεις οσων πηραν μερος στα τεστ δοσμου λιγο χρονο να κανω μερικα τηλεφωνα!
Θελεις και τις διευθυνσεις των κατωτερων υπαλληλων οπως π.χ των σεκιουριταδων και καθαρηστριων η μονο οσων εκαναν τις μετρησεις των προισταμενων και διευθυντων?




Tωρα εγραψες!!!!!!!
Καλα και εσυ παλι γιατι τα βρηκες τοσο γρηγορα ας περιμενες κανα 2-3 μερες!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93699 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;

agge72 έγραψε:

valsam έγραψε: Μπορεις ευκολα να δεις αν ειναι υπαρκτο η μαιμου το πιστοποιητικο που αναφερω πιο πανω,μπαινεις στο σαιτ τηςε Βουλγαρικης εταιριας βλεπεις τον αριθμο του πιστοποιητικου μετα μπαινεις στο σαιτ του Αγγλικου οργανισμου πιστοποιησης χτυπας το νουμερο του πιστοποιητικου και διασταυρωνεις την γνησιοτητα του εγγραφου (www.bbacerts.co.uk/certificates.aspx?k=0109&ob=0&pg=1&)!

Τωρα για τις διευθυνσεις οσων πηραν μερος στα τεστ δοσμου λιγο χρονο να κανω μερικα τηλεφωνα!
Θελεις και τις διευθυνσεις των κατωτερων υπαλληλων οπως π.χ των σεκιουριταδων και καθαρηστριων η μονο οσων εκαναν τις μετρησεις των προισταμενων και διευθυντων?




Tωρα εγραψες!!!!!!!
Καλα και εσυ παλι γιατι τα βρηκες τοσο γρηγορα ας περιμενες κανα 2-3 μερες!!!!!!!!

Αυτα δεν τα βρηκα τωρα τα ειχα βρει οταν ψαχνομουν τι θα αγορασω,ειχα βρει και σε pdf τα αποτελεσματα και απο ΤUV και απο την ΒΒΑ αλλα τωρα βαριεμε να ξαναψαχνω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93701 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;

valsam έγραψε:

agge72 έγραψε:

valsam έγραψε: Μπορεις ευκολα να δεις αν ειναι υπαρκτο η μαιμου το πιστοποιητικο που αναφερω πιο πανω,μπαινεις στο σαιτ τηςε Βουλγαρικης εταιριας βλεπεις τον αριθμο του πιστοποιητικου μετα μπαινεις στο σαιτ του Αγγλικου οργανισμου πιστοποιησης χτυπας το νουμερο του πιστοποιητικου και διασταυρωνεις την γνησιοτητα του εγγραφου (www.bbacerts.co.uk/certificates.aspx?k=0109&ob=0&pg=1&)!

Τωρα για τις διευθυνσεις οσων πηραν μερος στα τεστ δοσμου λιγο χρονο να κανω μερικα τηλεφωνα!
Θελεις και τις διευθυνσεις των κατωτερων υπαλληλων οπως π.χ των σεκιουριταδων και καθαρηστριων η μονο οσων εκαναν τις μετρησεις των προισταμενων και διευθυντων?




Tωρα εγραψες!!!!!!!
Καλα και εσυ παλι γιατι τα βρηκες τοσο γρηγορα ας περιμενες κανα 2-3 μερες!!!!!!!!

Αυτα δεν τα βρηκα τωρα τα ειχα βρει οταν ψαχνομουν τι θα αγορασω,ειχα βρει και σε pdf τα αποτελεσματα και απο ΤUV και απο την ΒΒΑ αλλα τωρα βαριεμε να ξαναψαχνω!


Βεβαια αυτο δεν ειναι πιστοποιηση CE ουτε η ΕΝ 303-5 που γινετε τοσος λογος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93707 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;
Kαλα ενταξη δεν παιζεσαι,διαβασε λιγο τα πιστοποιητικα στο σαιτ της sunsystem www.sunsystem.bg/en/certificates/το γραφει επανω στο πιστοποιητικo της ΤUV οπως επισης διαβασε λιγο τι ακριβος κανει η bba και μετα γραψε την αμφισβητηση σου!'
Πριν λιγο πηρα τηλ. στην kombi μιας και ειδα οτι εχει πιστοποιηση ΕΝ 303-5 και ρωτησα στο τμημα πωλησεων αν εχουν πιστοποιηση και μου ειπαν βεβαιως, μου ειπαν εχουμε CE και ξαναρωτω ΕΝ 303-5 εχετε και μου απαντησαν οτι το εχουν και αυτο ,συγνωμη ξαναρωτω αλλα αν επιτρεπετε απο ποιον οργανισμο και μου απαντησε απο την nova,με ενα googlarisma με παρεπεμψε σε αυτο το σαιτ www.novacert.com/el/2009-02-04-16-17-10/...-02-04-16-21-44.html(θα σας τρελανει στα popups το σαιτ!)πηρα τηλ. στην nova και μιλησα με μια κοπελα και της ειπα οτι σκεφτομαι να φτιαξω λεβητες ξυλου κα θελω να τους πιστοποιησω αν γινετε και μου ειπε φυσικα αλλα θα πρεπει να μιλησω με τον υπευθηνο ο οποιος ελειπε και μου ειπε να αφησω το τηλ. μου!
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93709 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Καλύτερη επιλογή λέβητα βιομάζας;

valsam έγραψε: Kαλα ενταξη δεν παιζεσαι,διαβασε λιγο τα πιστοποιητικα στο σαιτ της sunsystem www.sunsystem.bg/en/certificates/το γραφει επανω στο πιστοποιητικo της ΤUV οπως επισης διαβασε λιγο τι ακριβος κανει η bba και μετα γραψε την αμφισβητηση σου!'
Πριν λιγο πηρα τηλ. στην kombi μιας και ειδα οτι εχει πιστοποιηση ΕΝ 303-5 και ρωτησα στο τμημα πωλησεων αν εχουν πιστοποιηση και μου ειπαν βεβαιως, μου ειπαν εχουμε CE και ξαναρωτω ΕΝ 303-5 εχετε και μου απαντησαν οτι το εχουν και αυτο ,συγνωμη ξαναρωτω αλλα αν επιτρεπετε απο ποιον οργανισμο και μου απαντησε απο την nova,με ενα googlarisma με παρεπεμψε σε αυτο το σαιτ www.novacert.com/el/2009-02-04-16-17-10/...-02-04-16-21-44.html(θα σας τρελανει στα popups το σαιτ!)πηρα τηλ. στην nova και μιλησα με μια κοπελα και της ειπα οτι σκεφτομαι να φτιαξω λεβητες ξυλου κα θελω να τους πιστοποιησω αν γινετε και μου ειπε φυσικα αλλα θα πρεπει να μιλησω με τον υπευθηνο ο οποιος ελειπε και μου ειπε να αφησω το τηλ. μου!



Ο μοναδικος Ελληνικος φορεας που μπορει αυτη την στιγμη να πιστοποιηση σε λεβητες-καυστηρες βιομαζας
την ΕΝ-303-5 πιστοποιηση ειναι το ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ (Ιδου η Ροδος Ιδου και το πηδημα)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ