Kombi ή Rima;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44960 από k-sigma
Kombi ή Rima; δημιουργήθηκε από k-sigma
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΛΕΒΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΕΤΑ 44000 ΘΕΡΜΙΔΕς.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΣΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΣΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΧΩΡΟ ΣΤΟΝ ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΥΟΡΟΦΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΟΝ KOMBI ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟΣ Η ΤΟΝ RIMA ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ.ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟς ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΣ ΧΩΡΙς ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ ΣΕ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ.ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ?ΑΛΛΗ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΡΙΞΩ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΞΥΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΓΩ ΔΥΟ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45077 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: KOMBI Η RIMA

k-sigma έγραψε: ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΛΕΒΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΕΤΑ 44000 ΘΕΡΜΙΔΕς.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΣΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΣΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΧΩΡΟ ΣΤΟΝ ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΥΟΡΟΦΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΟΝ KOMBI ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟΣ Η ΤΟΝ RIMA ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ.ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟς ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΣ ΧΩΡΙς ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΟΣΤΟΣ ΣΕ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ.ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ?ΑΛΛΗ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΡΙΞΩ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΞΥΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΓΩ ΔΥΟ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ


Γράφε με μικρά!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45093 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: KOMBI Η RIMA
O rima ειναι μαντεμενιος, θα "καλοπερασεις" στον καθαρισμο του.
Ο kombi ειναι και ελληνικος και μελλοντικα μπορεις να του προσθεσεις ειτε αυτοματισμο για βιομαζα, ειτε καυστηρα αεριου/πετρελαιου.
Για τι διαφορα τιμης μιλαμε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45164 από k-sigma
Απαντήθηκε από k-sigma στο θέμα Απ: Kombi ή Rima;
τον ριμα 1000 καιτον κομπι 2000.σε αποδοση ομως ποιος ειναι καλυτερος?και αξιοπιστος και εννοειται σε γενικες γραμμες ποιος ειναι καλυτερος?
αν ρωτησω στην πτολεμαιδα λετε να τον βρω σε καλυτερη τιμη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ