Λέβητες Tangra

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41671 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Λέβητες Tangra
To ειχα δει πριν κανα χρονο τον τανγκρα, ΑΛΛΑ με τις τιμες που ειχα ακουσει τοτε... :sick:


Σιγα μην δωσω τοσα γιουρια για Βουλγαρα! :whistle:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41837 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Λέβητες Tangra
Varmebaronen Παίρνεις με τα ίδια χρήματα !! Κρίμα είναι να τα δώσεις σε βουλγάρικο λέβητα !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42894 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Λέβητες Tangra
Απο την εμπειρία μου που ζώ αυτο το διαστημα με τον συγκεκριμενο λεβητα θα σας πω σε λιγες μερες για προς αποφυγειν καταστασεις.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52162 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Λέβητες Tangra
εγω το εβαλα αλλα δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος γιατι εβγαλε βλαβη αμεσως και δεν υπαρχει τεχνικη εξυπηρετηση απο την εταιρεια αμα εισαι μακρια απο καποιον αντιπροσωπό τους.Πρεπει να πληρωσεις εσυ τον μαστορα για να ερθει και οχι η ιδια η εταιρεια οπως οφειλει.Υπαρχει καποιος αλλος που τον εβαλε ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52210 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Λέβητες Tangra
Εμενα παντως το ονομα μου θυμιζει TANGA :silly:

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60419 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Λέβητες Tangra
εβαλα το ΗΡ 30 TANGRA πριν 2 μηνες και εχω χασει τον υπνο μου ολο αυτον τον καιρο ,την βγαζω ολη την μερα στο λεβητοστασιο.Λοιπον..μολις τον εβαλα σε λειτουργια περι τα τελη Οκτωβριου μετα απο λιγες ωρες σταματησε ,ψιλοδουλεψε 2-3 ημερες σβηνοντας συχνα ωσπου εβγαλε προβλημα κ δεν εμπενε ξανα παλι σε λειτουργια.Περιμενα 20 ημερες να ερθει τεχνικος τον οποιο πληρωσα 350 ευρω απο την τσεπη μου να ερθει απο μακρυα ,αντικατεστησε τον καυστηρα,εκει αναψε ολα καλα .Αφου εφυγε ο τεχνικός της εταιριας μετα απο 10-15 ωρες αρχισε και σβηνει καθε μερα ,βγαζει μια ενδειξη στον πινακα (του πελλετ) κ πρεπει να τον σβησεις και να τον ξαναναψεις για να τεθει σε λειτουργια πάλι.Κατοπιν επικοινωνιας με τον αντιπροσωπο και τον τεχνικο τους γινανε καποιες ρυθμισεις απο τον δικο μου εγκαταστατη του λεβητα και εδω 15 ημερες περιπου εχουμε σταματημα του καυστηρα 2-3 φορες την ημερα,πρεπει να πηγαινεις συνεχεια να κοιτας αν εσβησε και τον ξαναναψεις.Το δυσκολο ειναι οτι εδω στην περιοχη δεν υπαρχει τοπικος αντιπροσωπος της εταιριας που να τους ξερει και γινονται ολα δια τηλεφωνου...ταλαιπωρουμε 2 μηνες τωρα σε καθημερινη βαση.
Αυτο που παρατηρω οταν σταματαει την λειτουργια του ,οταν παει να αναψει συμβαινει αυτο ,οτι μπροστα στην μπουκα του καυστηρα βρισκεται πελλετ μαυρο μισοκαμενο και ο κοχλιας εκεινει την ωρα δεν φερνει αλλο πελλετ και εκει σταματαει.Λενε την μια ειναι προβλημα στην τροφοδοσια ,μια στον αισθητηρα,αλλαζουνε ρυθμισεις ,ξαναλλαζουνε παλι τα ιδια και χειροτερα.Εχει κανεις με αλλον παρομοιο προβλημα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ