Ξυλολέβητας Kiturami

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3994 από ΡΙΣΣΟΥ
Ξυλολέβητας Kiturami δημιουργήθηκε από ΡΙΣΣΟΥ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΞΥΛΟΛΕΒΗΤΑ KITURAMI?
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3996 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: KITURAMI
Κορυφαία κορεάτικη εταιρία κατασκευής λέβητων και ατομικών μονάδων θέρμανσης.....αλλά αρκετά ακριβή.

Για τον ξυλολέβητα δεν γνωρίζω, αλλά έχω χρόνια ατομική μεγάλη μονάδα πετρελαίου, και δεν έπαθε τίποτα, ποτέ, δουλεύοντας κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4009 από ΣΤΕΛΑΡΑΣ
Απαντήθηκε από ΣΤΕΛΑΡΑΣ στο θέμα Απ: Ξυλολέβητας Kiturami
Χαιρετω το forum.Οπως εχω γραψει και αλλου ειμαι ενας ευτυχης κατοχος ξυλολεβητα και συγκεκριμενα του Kiturami kf 35 με τον οποιο η 2μηνη συμβιωση μαζι του εως τωρα ειναι πολυ καλη εως ΑΡΙΣΤΗ!Οιαδηποτε απορια ερωτηση και πληροφορια μπορω μεσα σε λογικα πλαισια να δωσω σε υποψηφιους αγοραστες του συγκεκριμενου μηχανηματος και αυτο παντα απο την σκοπια παντα του αγοραστη και καταναλωτη οπως ειμαστε εμεις!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": alex5815

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4010 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Απ: KITURAMI
Ενας φιλος μου εβαλε αυτον και δηλωνει πολυ ευχαριστημενος,ζεστα νερα συνεχεια,ζεστη πολυ και γεμισματα 3-4 μικρα την ημερα και ενα μεγαλο το βραδυ. Καθαρισμο 2 φορες την εβδομαδα
www.mirisiotis.gr/proionta.html?page=sho...1664&category_id=289

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4051 από ΡΙΣΣΟΥ
Απαντήθηκε από ΡΙΣΣΟΥ στο θέμα Απ: Ξυλολέβητας Kiturami
γεια σας και παλι.στελαρα εισαι μαλλον ο πιο καταλληλος για να μας ενημερωσεις σχετικα με τον kiturami.aπο τα σχολια σου μαλλον αξιζει τα χρηματα του και ειναι οπως τα λενε,δηλαδη οικονομικος στην καταναλωση και χωρις καθημερινο καθαρισμα.τωρα αν μπορεις να μας αναλυσεις λιγο περισσοτερο τι ακριβως εχεις κανει σχετικα με τη συνδεση του,δηλαδη δοχειο διαστολης κτλ.τι θερμοκρασια εχει μεσα στο σπιτι?και οτι αλλο θες.
Παρακαλώ γράφουμε με πεζά γραμματα
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4092 από kostantinos1
Απαντήθηκε από kostantinos1 στο θέμα Απ: Ξυλολέβητας Kiturami

ΡΙΣΣΟΥ έγραψε: γεια σας και παλι.στελαρα εισαι μαλλον ο πιο καταλληλος για να μας ενημερωσεις σχετικα με τον kiturami.aπο τα σχολια σου μαλλον αξιζει τα χρηματα του και ειναι οπως τα λενε,δηλαδη οικονομικος στην καταναλωση και χωρις καθημερινο καθαρισμα.τωρα αν μπορεις να μας αναλυσεις λιγο περισσοτερο τι ακριβως εχεις κανει σχετικα με τη συνδεση του,δηλαδη δοχειο διαστολης κτλ.τι θερμοκρασια εχει μεσα στο σπιτι?και οτι αλλο θες.
Παρακαλώ γράφουμε με πεζά γραμματα

παρτον και δεν θα χασεις πιστευω ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορη τον εχει ενας γειτονας μου και τον ζηλευω ουτε 9 τονους δεν θα καψει 4 γεμισματα κλειστο δοχειο διαστολης κατοικια 110 τετραγωνικα και ειχε προβλημα με την ζεστη αφορητη....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ