Thalia TH 40

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39124 από theo
Απαντήθηκε από theo στο θέμα Thalia TH 40
Έτυχε να αγοράσω από την Δ.Ε.Θ. 2 έναν 20άρι και έναν 40άρι ο 20άρης τοποθετήθηκε σε διαμέρισμα έχει μικρές διαστάσεις και χώρεσε σε μπαλκόνι συμπεριφέρθηκε ωραία όταν τον άναψα - τώρα από καταναλώσεις κτλ θα μετρηθούν στην πορεία τον 40άρη τον σύνδεσα παράλληλα με τον καυστήρα πετρελαίου σε μεζονέτα τον δοκίμασα τρείς ορόφους με τους ζέστανε (αυτήν την εποχή όμως) - το επόμενο μου βήμα θα είναι να δοκιμάσω να κάψω ροκανίδι αντί πέλλετ -'οταν θα έχω αποτελέσματα θα τα γράψω -όσο για τα αλλα προτίμησα να πάρω Ελληνικό εάν τυχόν και μου χρειαστεί κάποιο ανταλακτικό να μπορώ να το βρώ άμεσα και να στηρίξω την τοπική αγορά!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39146 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Thalia TH 40

theo έγραψε: Έτυχε να αγοράσω από την Δ.Ε.Θ. 2 έναν 20άρι και έναν 40άρι ...


Αυτό το "έτυχε" με τρομάζει. Τι εννοείς, στη τύχη τους πήρες;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39204 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Thalia TH 40

Τάκης έγραψε:

theo έγραψε: Έτυχε να αγοράσω από την Δ.Ε.Θ. 2 έναν 20άρι και έναν 40άρι ...


Αυτό το "έτυχε" με τρομάζει. Τι εννοείς, στη τύχη τους πήρες;


Κράτησέ μας ενήμερους για την περίοδο που θα τη δουλέψεις. Πρόκειται να την αγοράσει κάποιος φίλος μέσω του προγράμματος "εξοικονομώ" και μέχρι να ολοκληρωθούν οι διαδικασίες θα περάσουν μερικοί μήνες. Σου εύχομαι να σου βγει τυχερή η επιλογή σου και να τις ευχαριστηθείς.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39263 από chris1
Απαντήθηκε από chris1 στο θέμα Thalia TH 40
Για να την πάρει μέσω του ''εξοικονομώ'' χρειάζεται την σήμανση ''CE''. Νομίζω οτι η συγκεκριμένη δεν διαθέτει.

Οικονομική πολιτική σημαίνει: αν κινείται φορολόγησε το, αν συνεχίζει να κινείται ρύθμισε το νομοθετικά, αν σταματήσει να κινείται επιδότησε το. (Ρήγκαν Ρ.)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39370 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Thalia TH 40

chris1 έγραψε: Για να την πάρει μέσω του ''εξοικονομώ'' χρειάζεται την σήμανση ''CE''. Νομίζω οτι η συγκεκριμένη δεν διαθέτει.


Το έχουμε αναφέρει με τεκμηρίωση στο θέμα "εξοικονομώ". Δεν χρειάζεται το CE για λέβητες βιομάζας.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39383 από spyroskosmas
Απαντήθηκε από spyroskosmas στο θέμα Thalia TH 40

Τάκης έγραψε: Τωρα αν είναι σόμπα ή όχι θα σε γελάσω. Στο διαφημιστικό της αναφέρει ισχυρές μονώσεις για περιορισμό απωλειών. Μάλλον σαν ατομική μονάδα λέβητα μου κάνει, θέρμανση για ένα σπίτι, αλλά που δεν εκπέμπει θερμότητα από το σώμα.


Δεν είναι σόμπα το Thaliaplus. Είναι ατομικη μονάδα λέβητα. To Thalia είναι σόμπα.

Η απογοήτευση λόγω κακής ποιότητας διαρκεί περισσότερο από την ικανοποίηση λόγω χαμηλής τιμής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ