Waterland Bioenergy S40

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52976 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Waterland Bioenergy S40
Άντε να δούμε γιατί οι μισοί υδραυλικοί που ξέρω κοιτούν το σχέδιο που μού φτιαξε ο Κοσμίδης σα σχεδιάγραμμα για βελτίωση εγκεφάλου σε πυραυλικά συστήματα :P :P :P :P :lol: :woohoo:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52977 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Waterland Bioenergy S40
Κανε μας πλακα τωρα να βαζεις ενα ενα αυτα που θα χρειαστεις φωτογραφιες, ε?! Κρυβε λογια ΡΕΕΕ!

ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΨΕΙΣ!!! :woohoo: :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52979 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Waterland Bioenergy S40

Sp4wN έγραψε: Άντε να δούμε γιατί οι μισοί υδραυλικοί που ξέρω κοιτούν το σχέδιο που μού φτιαξε ο Κοσμίδης σα σχεδιάγραμμα για βελτίωση εγκεφάλου σε πυραυλικά συστήματα :P :P :P :P :lol: :woohoo:



χαχαχα! Ρε ενας Χρηστος8 ή ενας Aithio σας χρειαζεται στον Βολο! Οι δικοι σας μου φενεται μονο για τσιπουρα ειναι :whistle:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52981 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Απ: Waterland Bioenergy S40
καλα ρε φιλε ακομα δεν τον συνδεσες τι θα γινει τι περιμενεις να πιασεις μειον.
Εγω ειμαι σταθερα 24 βαθμους φιλαρακι!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52982 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Waterland Bioenergy S40
Εγώ να δείς πόσο το θέλω φίλεεεεε !! Τα χέρια μου είναι ξερά από την παγωνιά εδώ μέσα !! :P :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52983 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Waterland Bioenergy S40

kosmidis80 έγραψε: χαχαχα! Ρε ενας Χρηστος8 ή ενας Aithio σας χρειαζεται στον Βολο! Οι δικοι σας μου φενεται μονο για τσιπουρα ειναι :whistle:


μωρέ ας ήταν εδώ ένα από τα 2 τεράστια μαστόρια του φόρουμ και παπάδες θα έφτιαχναν !!
Βόρεια πιστεύω τό χουν περισσότερο με τους λέβητες στερεών καυσίμων γιατί κρύωσαν νωρίτερα και περισσότερο ,εμείς οι κεντρο-νότιοι αργήσαμε λίγο και τα μαστόρια μας έχουν μείνει λίγο πίσω !!
Βέβαια μπορεί να έτυχα εγώ σε τέτοιες περιπτώσεις , δέν είναι σωστό να γενικεύουμε :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8, aithio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ