Λέβητας βιομάζας - pellet, αλλά ποιος;

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37784 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Λέβητας βιομάζας - pellet, αλλά ποιος;

γιαννης-δραμα έγραψε:
Στεργιο ρωτα τον LEONA καλυτερα :lol:


χαχα θα προτείνει όποιος θέλει να πάρει Ad Green να πάρει δρόμο απο δω μέσα φαντάζομαι :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37785 από Τάκης

pvelis έγραψε: ....
3) Εγώ κλίνω περισσότερο στον 3ο για διάφορους λόγους αλλά με κολάει λίγο η ύπαρξη των οριζόντιων τούμπο και κάθε πότε θα θέλει καθαρισμό.

Ευχαριστώ όλους όσους έκατσαν και το διάβασαν!!
Περιμένω τις απόψεις σας!


Τα οριζόντια τούμπο έχουν καλύτερη απόδοση και χρειάζονται καθαρισμό με τη βούρτσα όσο συχνά λέει ο κατασκευαστής και καλού κακού συντομεύεις λίγο τον χρόνο. Τα κατακόρυφα τούμπο προσφέρονται για ευκολότερο καθάρισμα με μηχανικό τρόπο που διαθέτουν αρκετοί λέβητες. Οι ασχολούμενοι επαγγελματικά με αυτά ας διορθώσουν αν κάπου κάνω λάθος.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37788 από χρηστος8

stergiosbik έγραψε: Χρηστο πια η αποψη σου για τους λεβητες της ad green?
Iδιως κ για τον καυστηρα που εχουν με μηχανικο καθαρισμο εκτος του φυσηματος με αερα.



Στεργιο το αλφα και το ωμεγα της εταιριας ειναι ο Μιχαλης και η υποστηριξη της εταιριας στον πελατη. Δεν θα σε κρεμασουν ποτε ουτε θα σε αφησουν μονο στο προβλημα που θα εχεις...

Οσον αφορα τον καυστηρα και τις καταναλωσεις του δεν ξερω γιατι δεν εβαλα κανεναν.

Δυο τρεις πελατες μου ηταν ετοιμοι και αλλαξαν γνωμη τελικα.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37789 από stergiosbik

χρηστος8 έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Χρηστο πια η αποψη σου για τους λεβητες της ad green?
Iδιως κ για τον καυστηρα που εχουν με μηχανικο καθαρισμο εκτος του φυσηματος με αερα.


Στεργιο το αλφα και το ωμεγα της εταιριας ειναι ο Μιχαλης και η υποστηριξη της εταιριας στον πελατη. Δεν θα σε κρεμασουν ποτε ουτε θα σε αφησουν μονο στο προβλημα που θα εχεις...
Αυτο γνωριζω κι εγω. ;)
Οσον αφορα τον καυστηρα και τις καταναλωσεις του δεν ξερω γιατι δεν εβαλα κανεναν.

Δυο τρεις πελατες μου ηταν ετοιμοι και αλλαξαν γνωμη τελικα.


Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by stergiosbik.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37960 από DIMITRIS38
pvelis να κάνω πάλι την ερώτηση μήπως δεν την διάβασες ποιο πάνω σου ζήτησε o ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ 120 για το πρώτο ανάμα ???????????????????????

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37969 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Λέβητας βιομάζας - pellet, αλλά ποιος;

DIMITRIS38 έγραψε: pvelis να κάνω πάλι την ερώτηση μήπως δεν την διάβασες ποιο πάνω σου ζήτησε o ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ 120 για το πρώτο ανάμα ???????????????????????

Δημητρη το γραφεί και στο μανουαλι ότι υπάρχει κόστος για το πρώτο άναμμα, είναι όμως στην διακριτική ευκκαιρια του αντ/που αν θα σου πάρει χρήματα. Εμένα προσωπικά και τον ευχαριστώ δημόσια τόνοι Ιικα Κωστα στην ελευθερουπολη Καβαλας, δεν μου πήρε φράγκο.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ