Ξυλολέβητας Caltherm vs Mavil

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35474 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Ξυλολέβητας Caltherm vs Mavil
και γω που νομιζα οτι οι MAVIL ειναι ελληνικοι και οι Saturn ειναι απο κορεα ... :whistle:
Μηπως ειμαστε ακομη στο topic ''έχω μπερδευτεί '' ??? :S

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35476 από brainwash
Απαντήθηκε από brainwash στο θέμα Απ: Ξυλολέβητας Caltherm vs Mavil
ΟΧΙ βέβαια. Η ΜΑΒΙΛ είναι ελληνικότατη εταιρεία όπως σωστά είπες εδρεύει στις Σέρρες. Αλλά ο λέβητας ξύλου και ΜΟΝΟ εισάγεται απο Τουρκία μεριά (δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό. Είναι σίγουρα καλύτεροι κατασκευαστές απο διάφορα βουλγάρικα που κυκλοφορούν).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35480 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Ξυλολέβητας Caltherm vs Mavil

brainwash έγραψε: ΟΧΙ βέβαια. Η ΜΑΒΙΛ είναι ελληνικότατη εταιρεία όπως σωστά είπες εδρεύει στις Σέρρες. Αλλά ο λέβητας ξύλου και ΜΟΝΟ εισάγεται απο Τουρκία μεριά (δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό. Είναι σίγουρα καλύτεροι κατασκευαστές απο διάφορα βουλγάρικα που κυκλοφορούν).


Δηλαδη η Mavil εισαγει αυτους τους λεβητες απο Τουρκια και τους πουλα με τη δικη της επωνυμια ?? Ποσο αμφισβητισιμο μπορει να ναι αυτο ?? Το ξερεις απο καπου σιγουρα brainwash η στο χει πει ενας φιλος που ξερει εναν ανθρωπο που χει εναν θειο μεσα στα κολπα ??

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35483 από brainwash
Απαντήθηκε από brainwash στο θέμα Απ: Ξυλολέβητας Caltherm vs Mavil
Μου το είπε έμπορος που τους πουλάει. Απο εκεί και πέρα τα συμπεράσματα δικά σας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35484 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: Ξυλολέβητας Caltherm vs Mavil
H αληθεια ειναι οτι ο μπλε ξυλολεβητας στο φυλαδιο της Μαβιλ δεν πολυταιριαζει με το εταιρικο χρωμα... Ποσο σιγουρες ειναι οι πληροφοριες σου brainwash?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35487 από brainwash
Απαντήθηκε από brainwash στο θέμα Απ: Ξυλολέβητας Caltherm vs Mavil
Κατ΄αρχήν για να μην μπερδευτούμε. Τον λέβητα της ΜΑΒΙΛ τον έχω βάλει σε πολλά σπίτια και μπορώ να πω οτι είναι πολύ ευχαριστημένοι. Δεν θέλω να θεωρηθεί οτι κάνω μαύρη διαφήμιση. Για το πόσο σίγουρος είμαι θα σου απαντήσω ως εξής. Όταν ο έμπορος που τα πουλάει σου λέει οτι τον εισάγουν απο τουρκία απο εκεί και πέρα εσύ τι θα πιστέψεις? Το χρώμα φέτος το άλλαξαν και βγαίνει στο πράσινο που είναι και το χρώμα της εταιρείας και με ψηφιακό αντί αναλογικό που έβγαινε ο μπλε
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Grecu_, rapt0r

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ