Λέβητας Pelletech 25 ή σόμπα - λέβητας Auriga 23kW;

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32077 από kosmidis80

Jimbo έγραψε:

jps έγραψε: Τα έντυπα με τις οδηγίες χρήσης και εγκατάστασης είναι τρία σε αριθμό και γραμμένα στα ελληνικά.Τα διάβασα,όταν πήγα και είδα το λέβητα από κοντά,στον έμπορο από τον οποίο τον παρήγγειλα.Όταν παραλάβω το λέβητα,θα παραλάβω και αυτά τα τρία έντυπα που τον συνοδεύουν.


Και φυσικά θα το εκτιμούσα (όσο και οι υπόλοιποι συμφορουμίτες πιστεύω) αν με κάποιο τρόπο θα μπορούσες να τα ανεβάσεις ώστε να τα δούμε και μεις οι υπόλοιποι ενδιαφερόμενοι αν το επιτρέπουν οι διαχειριστές του forum.



Kαι φυσικα και να τα ανεβασετε! Υπάρχει και σχετικο section οπου βαζουμε τα manual.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32136 από Jimbo
Kαι φυσικα και να τα ανεβασετε! Υπάρχει και σχετικο section οπου βαζουμε τα manual.[/quote]

Οπότε το μόνο που μένει είναι να παραλάβει με το καλό ο φίλος jps το λέβητα ώστε να μπορέσει να διαφωτίσει και μας τους υπόλοιπους τόσο με τις εντυπώσεις από τη λειτουργία του όσο και με τα απαραίτητα έντυπα (τεχνικά εγχειρίδια, manual, κ.λ.π).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32225 από Diplomatis

jps έγραψε: Τα έντυπα με τις οδηγίες χρήσης και εγκατάστασης είναι τρία σε αριθμό και γραμμένα στα ελληνικά.Τα διάβασα,όταν πήγα και είδα το λέβητα από κοντά,στον έμπορο από τον οποίο τον παρήγγειλα.Όταν παραλάβω το λέβητα,θα παραλάβω και αυτά τα τρία εντυπα που τον συνοδεύουν.


Κι εγώ τα ψάχνω ρε παιδιά αυτά τα έντυπα αλλά δεν τα βρίσκω πουθενά ... ας ελπίσουμε να βρεθεί κάποιος να μπορέσει να τα ανεβάσει ωστε να τα μελετήσουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33705 από Diplomatis
Τελικά δεν έχουμε κάτι νεώτερο για τον Pelletech;;
Δεν παρέλαβε ακόμα κάποιος για να μας πει εντυπώσεις;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33717 από jps
Δυστυχώς και εγώ τον παρήγγειλα στις 25/09 και ακόμα περιμένω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34050 από Diplomatis
Μετά από ενημέρωση που είχα χτες το μεσημέρι από γνωστό μου ο οποίος είδε από κοντά τον λέβητα Pelletech 25 στην Έκθεση και απ' ότι μου είπε του άφησε άριστες εντυπώσεις πήρα τηλέφωνο στην εταιρία και αφού έμαθα ποιος είναι ο τοπικός αντιπρόσωπος της περιοχής μου, ξεκίνησα το απόγευμα να πάω να το δω από κοντά. Προς μεγάλη μου απογοήτευση όμως πληροφορήθηκα πως δεν τους έχουν στείλει ακόμη δείγμα του λέβητα (ευθύνη του κατασκευαστή ή του αντιπροσώπου ;;). Πήρα λοιπόν σήμερα το πρωί τηλέφωνο και ζήτησα να μου πουν κάποια τεχνικά στοιχεία. Μου υποσχέθηκαν ότι θα επικοινωνήσουν μαζί μου σε λίγο αλλά ούτε αυτό έγινε.
Μήπως έχει μείνει λίγο "πίσω" η εταιρία στο θέμα διαφήμισης και υποστήριξης του προϊόντος;
Με τρομάζει λίγο το γεγονός ότι δεν υποστηρίζουν το προϊόν ώστε να σε πείσουν να το αγοράσεις και σκέφτομαι πόσο θα το υποστηρίξουν αν το αγοράσεις και μετά;;
Ελληνικοί ερασιτεχνισμοί ;;;;
Κρίμα γιατί εδώ και καιρό πιστεύω πως πρέπει να στηρίξουμε την Ελληνική αγορά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ