Vigas 25

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48467 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Vigas 25

GT έγραψε: Εγώ το εξέλαβα ως σαρκαστικό αστειάκι, διότι περίμενε 3 ώρες και δε γράφτηκε απάντηση. :whistle: :P

....... χικ ..... :lol: :lol: :lol:


Πωωω τι με πότισες παναθεμά σε ... ούτε τα σχόλια σαρκασμού δεν αναγνωρίζω πιά !!
Βασίλη μεταξύ μας ,ότι άλλο χρειαστείς βάλε μια φωνή και μείς εδώ είμαστε ... :P :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48480 από bill987
Απαντήθηκε από bill987 στο θέμα Απ: Vigas 25

GT έγραψε:

Sp4wN έγραψε:

GT έγραψε: Βρε κάνε λίγο υπομονή, να το δει κάποιος που ξέρει, να σου απαντήσει! :)

Κανείς εδώ ρε παιδιά να βοηθήσει το Βασίλη? :cheer:


α

Λύθηκε λέμε ... πώωωωωωω τον πείραξε η μπύρα :unsure:


Εγώ το εξέλαβα ως σαρκαστικό αστειάκι, διότι περίμενε 3 ώρες και δε γράφτηκε απάντηση. :whistle: :P

....... χικ ..... :lol: :lol: :lol:


αχχααχαχχαχχααχαχαχχα
Αγαπητοί mod επειδή κάνω και εγώ την ίδια δουλεία σε φόρουμ με την αγαπημένη μου μάρκα, δεν έκανα ποτέ σαρκαστικό σχόλιο, δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να μου απαντήσει άμεσα σε κάτι :) :) :)

Sp4wN έγραψε: Bill επειδή δεν προλαβα να διαβάσω και επειδή τον χαλβάδιαζα το συγκεκριμένο.Τον έβαλες φωτιά ή ακόμη ? Κράτα μας ενήμερους άν θέλεις το χειμώνα με καταναλώσεις να ξέρω ... Να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο ή όχι που δεν τον πήρα ?? :P


Τον βάλαμε μπροστά εχθές στις 16:00, επειδή δεν ξέραμε τι και πως στις ρυθμίσεις, μίλησα με τον τεχνικό στο τηλ στη Θεσ/κη και όλα οκ στις 17:00!
Στις 21:00 το δοχείο αδρανείας στους 80 βαθμούς, με 2 γεμίσματα!!!!!
Απο εχθές έχω βάλει τρία ξύλα μέσα, αλλα αυτό δεν μετράει γιατί είχα ένα μικρό πρόβλημα (γι΄αυτο ρωτούσα για τον πίνακα ελέγχου), αλλά μίλησα πάλι στο τηλ με τον τεχνικό (εξυπηρετικότατος) και όλα οκ!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48482 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Vigas 25

bill987 έγραψε: αχχααχαχχαχχααχαχαχχα
Αγαπητοί mod επειδή κάνω και εγώ την ίδια δουλεία σε φόρουμ με την αγαπημένη μου μάρκα, δεν έκανα ποτέ σαρκαστικό σχόλιο, δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να μου απαντήσει άμεσα σε κάτι :) :) :)


Όχι Βασίλη δεν κατάλαβες καλά .O GT έκανε το σαρκαστικό σχόλιο για το ότι δε σε βοήθησε κανείς μεταξύ σοβαρού και χμμμμ αστείου !! :P
Εσένα δε σε κατηγόρησε κανείς για τίποτε.
Οκ ελπίζω να χουμε νεότερα το χειμώνα ,καλές καύσεις εύχομαι !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48496 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Απ: Vigas 25
@ bill987


Καλοριζικος ο λεβητας...εκανες εξαιρετικη επιλογη :)

Πες μας σε παρακαλω τι θερμοκρασια καυσαεριων εχεις σε πληρη ισχυ του λεβητα;;;



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48534 από bill987
Απαντήθηκε από bill987 στο θέμα Απ: Vigas 25

χρηστος8 έγραψε: @ bill987


Καλοριζικος ο λεβητας...εκανες εξαιρετικη επιλογη :)

Πες μας σε παρακαλω τι θερμοκρασια καυσαεριων εχεις σε πληρη ισχυ του λεβητα;;;


Χρήστο του έβαλα 3 ξύλα πριν μισή ώρα, έφτασε θερμοκρασία καυσαερίων 150 βαθμούς, πριν λίγο που κατέβηκα έδειχνε 140,2 και ισχύς ανεμιστήρα 49%....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48686 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Απ: Vigas 25
Βασίλη εύχομαι να ζεσταθείς οικονομικά και με τη λιγότερη δυνατή κούραση με το νέο λέβητά σου! :)

Νίκο λάθος κατάλαβες, το σχόλιο του Βασίλη παρερμήνευσα ως σαρκαστικό. :)

Ωστόσο Βασίλη σαφώς και δε σε κατηγόρησα για σαρκασμό, με παρεξήγησες, εξ' ου και η λέξη "αστειάκι"! :)

Βέβαια άλλο εννοούσες, αλλά και σαρκαστικό αστειάκι να ήταν, εγώ το εξέλαβα ως καλοπροαίρετο. :)

Νομίζω ότι λίγο χιούμορ δε θα βλάψει κανέναν μας, το χρειαζόμαστε άλλωστε, έστω και να είναι λιγάκι off topic! Λιγάκι όμως. :angry: :P


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ