Λεβητας Saturn CT 35...

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #23913 από petros78
Λεβητας Saturn CT 35... δημιουργήθηκε από petros78
Φιλοι μου γεια σας... :cheer:
Μπηκα και εγω στην αναζητηση εναλακτικης ενεργειας φετος μετα την τιμη που ακουγεται για το πετρελαιο...

Θελω να θερμανω μια αρκετα καλα μονωμενη μονοκατοικια 156 τετραγωνικων στην Ανατολικη Αττικη...

Σε μια πρωτη συζητηση που ειχα με Ανθρωπο που εκανε μεταφορα LPG (νομιζω) :oops: στον Πεθερο μου μου ειπε να κοιταξω για πελλετ αλλα δεν το βρηκα και πολυ καλη ιδεα και αρχισα να ψαχνω το πιο συμφερον ακομη για την Οικογενεια μου...

Συζητησα με καποιον εδω στην περιοχη και μου προτεινε τον ξυλολεβητα Saturn CT 35, αυτον εδω δηλαδη: toolsmarket.gr/index.php?page=shop.produ...virtuemart&Itemid=65 για να εγκατασταθει διπλα απο την υπαρχον
εγκατασταση πετρελαιου...

Μηπως το εχει βαλει καποιος να μας πει την γνωμη του???

Θα σας ημουν ευγνωμων αν βοηθουσατε...

Ευχαριστω προκαταβολικα Πετρος

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23941 από anyfas
Απαντήθηκε από anyfas στο θέμα Απ: Λεβητας Saturn CT 35...
petro εχουμε ακριβος της ιδιες ανυσηχιες ¨) μετα απο λιγο ψαξιμο και χωρις να εχω ιδεα απο ξυλολεβητες μαλον θα καταληξω σε αυτον.τον βρηκα σε προσφορα το προηγουμενο μοντελο (αυτο που εχεις στην φωτο με τον ανεμιστιρα εμπρος ) στα 1250 ευρω μαζι με το σε ασφαλιας που κανει 220 ευρω δωρο.
ειναι καλη προσφορα με αυτοα που ειδα στην αγορα το κακο ομως ειναι οτι δεν εχω ιδεα κατα ποσο ειναι καλος ο λεβητας.
καποιος να μας πει εστω και γενικα αν ξερει καποια πραγματα ,αλλα αν καποιος ξερει αρκερα θα μας βοηθηση στην επιλογη μας.
δηλ ποσα περιπου ξυλα θα καιει κτλ.
ενοητε οτι θελουμε και να μας αντιπροτινετε καποιον αλλο λεβητα που ξερετε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24051 από petros78
Απαντήθηκε από petros78 στο θέμα Απ: Λεβητας Saturn CT 35...

anyfas έγραψε: ...με το σε ασφαλιας που κανει 220 ευρω δωρο.


Φιλε μηπως εχεις καποιο κωδικο απο αυτο το σετ ασφαλειας που λες να του ριξω μια ματια...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24058 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Λεβητας Saturn CT 35...
Θερμοστατικη βαλβιδα ασφαλειας ειναι και 220 Ε την χρεωνουν παρα πολλα!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": petros78

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24137 από petros78
Απαντήθηκε από petros78 στο θέμα Απ: Λεβητας Saturn CT 35...

kosmidis80 έγραψε: Θερμοστατικη βαλβιδα ασφαλειας ειναι και 220 Ε την χρεωνουν παρα πολλα!

Να εισαι καλα Αδερφε!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24151 από anyfas
Απαντήθηκε από anyfas στο θέμα Απ: Λεβητας Saturn CT 35...
www.saturn.gr/dyn/rec/032812121023_gr.pd...e6d1e67879d08f44a3ce
στην σελιδα 8 θα το δεις ,κοστιζει 220 ευρω. παντος με ψαξιμο στο ιντερνετ και τηλ σε μαγαζια που τον εμπορευονται πετυχα τιμη 1300 ευρω μαζι με το σετ για το καινουργιο μοντελο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": petros78

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ