Λέβητας MZ Idro Box Evo 26kW / 32kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22895 από ΕΛΕΝΗPAPA
γνωρίζει κανείς για τον MZ Idro Box Evo 26KW/32KW .Τον έχει κανείς τοποθετήσει;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22912 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Λέβητας MZ Idro Box Evo 26kW / 32kW
Τους ειδα σε μια εκθεση στην πολη μου και αν δεν κανω λαθος η τιμες τους ηταν:
Τιμή πώλησης 26KW: 3200,00 €
Τιμή πώλησης 32KW: 3650,00 €

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23302 από stefar
Απαντήθηκε από stefar στο θέμα Λέβητας MZ Idro Box Evo 26kW / 32kW
Αγόρασα λέβητα ΜΖ Ιdro Box Evo 32kw. Θα τον τοποθετήσουν μεθαύριο. Έκανα εκτενή έρευνα αγοράς και νομίζω πως ο συγκεκριμένος είναι ο καλύτερος σε σχέση τιμής/ποιότητας. Ο τεχνικός που θα κάνει την εγκατάσταση μου είπε πως καίει τα πάντα χωρίς κανένα πρόβλημα. Μένει να δοκιμαστεί στην πράξη. Επικοινώνησα με ιδιώτη από το Μεσημέρι που έβαλε τον ίδιο πέρσι και μου είπε πως είναι πολύ ευχαριστημένος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23324 από ΕΛΕΝΗPAPA
Απαντήθηκε από ΕΛΕΝΗPAPA στο θέμα Λέβητας MZ Idro Box Evo 26kW / 32kW
τελικά, τον είδα κι εγώ χθες στην έκθεση Θεσσαλονίκης.Η τιμή η ίδια που ανέφερε ο φίλος Γιάννης από Δράμα,χωρίς καμιά προσφορά για τις μέρες της έκθεσης.(μου είπαν και καλά ότι είναι σε προσφορά).Επίσης άφησαν ανοιχτό το ποσό υδραυλικού και παρελκόμενων 600Ε και πάνω ανάλογα με την κατάσταση που θα βρουν(σημειωτέον ότι τους εξήγησα ότι έχω λεβητοστάσιο με λέβητα πετρελαίου και αυτός ο λέβητας θα μπεί παράλληλα με εκείνον σε μικρές αποστάσεις).Ο δε λέβητας φίλε stefar μου είπαν ότι καίει μόνο πέλλετ και γι αυτό και μόνο δίνουν εγγύηση αλλά υπάρχουν μερικοί αγοραστές που καίνε διάφορα (μου είπε ο Δραμινός από Ξηρότοπο αντιπρόσωπος)που τους έχει αφαιρεθεί η εγγύηση αλλά και καλά αυτός τους τη δίνει γιατί τον ενδιαφέρουν τα αποτελέσματα!!!'αντε βγάλε άκρη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23340 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Λέβητας MZ Idro Box Evo 26kW / 32kW

ΕΛΕΝΗPAPA έγραψε: τελικά, τον είδα κι εγώ χθες στην έκθεση Θεσσαλονίκης.Η τιμή η ίδια που ανέφερε ο φίλος Γιάννης από Δράμα,χωρίς καμιά προσφορά για τις μέρες της έκθεσης.(μου είπαν και καλά ότι είναι σε προσφορά).Επίσης άφησαν ανοιχτό το ποσό υδραυλικού και παρελκόμενων 600Ε και πάνω ανάλογα με την κατάσταση που θα βρουν(σημειωτέον ότι τους εξήγησα ότι έχω λεβητοστάσιο με λέβητα πετρελαίου και αυτός ο λέβητας θα μπεί παράλληλα με εκείνον σε μικρές αποστάσεις).Ο δε λέβητας φίλε stefar μου είπαν ότι καίει μόνο πέλλετ και γι αυτό και μόνο δίνουν εγγύηση αλλά υπάρχουν μερικοί αγοραστές που καίνε διάφορα (μου είπε ο Δραμινός από Ξηρότοπο αντιπρόσωπος)που τους έχει αφαιρεθεί η εγγύηση αλλά και καλά αυτός τους τη δίνει γιατί τον ενδιαφέρουν τα αποτελέσματα!!!'αντε βγάλε άκρη.


Είδες στην έκθεση και τον pelletech ?? Ποιος από τους 2 λέβητες σου άρεσε περισσότερο?Ο ΜΖ ή ο pelletech? από Σέρρες δεν είσαι είπαμε? Αν είναι να πάμε για ομαδική αγορά. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23824 από maria_nia
Απαντήθηκε από maria_nia στο θέμα Λέβητας MZ Idro Box Evo 26kW / 32kW
έχω αγοράσει και εγώ τον ίδιο λέβητα 26kw. τον είχα δεί στην έκθεση infacoma της Θεσσαλονίκης. τον αγόρασα τον Μάρτη του 2012, μου έδωσαν κανονικά την εγγύηση, με έπαιρναν τηλέφωνο ανά μήνα σχεδόν για να με ρωτήσουν για καταναλώσεις. Είχαν συνέπεια και στην παράδοση και στην τοποθέτηση, αφού μου άφησαν το περιθώριο να επιλέξω υδραυλικό και υλικά, αν και τελικά αυτούς που βρήκα ήταν ακριβότεροι από τον επίσημο εγκαταστάτη της εταιρείας τους. Αυτό που θα έλεγα ότι είναι το αρνητικό της εταιρείας είναι ότι δεν μπορούσαν να μου κάνουν ευκολία σε δόσεις.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΕΛΕΝΗPAPA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ