Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #17023 από diafana
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΞΥΛΟΛΕΒΗΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟΝ ATMOS 32 ΑΛΛΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ Κ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟΝ VIGAS 25 ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΒΓΑΙΝΟΥΝ 2200 ΕΥΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ LADDIMANT ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΡΗΣΕΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2? ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 180 -200 τ.μ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο VIGAS?
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #17024 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

diafana έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΞΥΛΟΛΕΒΗΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΟΝ ATMOS 32 ΑΛΛΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ Κ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟΝ VIGAS 25 ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΒΓΑΙΝΟΥΝ 2200 ΕΥΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ LADDIMANT ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΡΗΣΕΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2? ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 180 -200 τ.μ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο VIGAS?





Πλακα κανεις;;; Φυσικα και ο VIGAS ειναι καλυτερος...απλα ο ενας ειναι γνωστος στην αγορα ενω ο VIGAS οχι τοσο.

Δε χρειαζεται γνωσεις ιδιαιτερες για να το διαπιστωσεις...απλα δες τα χαρακτηριστικα και των δυο και συγκρινε τα.

Οποιον και να διαλεξεις ομως θες μονο ξερα ξυλα (πυρολυση) και αν τα οικονομικα αντεχουν δοχειο αδρανειας.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17032 από diafana
Απαντήθηκε από diafana στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31
ο vigas 25 θα κανει ομως για 200 τ.μ? εχει 31kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17040 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

diafana έγραψε: ο vigas 25 θα κανει ομως για 200 τ.μ? εχει 31kw


επειδη με ενδιαφερουν και εμενα που τους βρηκες σε αυτη την τιμή;

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17042 από diafana

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17043 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Viessman Vitoligno S30 vs Atmos 32S vs Vigas 25-31

pantelis1973 έγραψε:

diafana έγραψε: ο vigas 25 θα κανει ομως για 200 τ.μ? εχει 31kw


επειδη με ενδιαφερουν και εμενα που τους βρηκες σε αυτη την τιμή;




Παντελη η Πανθερμικα στην θεσσαλονικη ειχε την αντιπροσωπεια της ΑΤΜΟS...για καποιο λογο την εχασε και τωρα εισαγει τους VIGAS.

Κατασκευαζονται στην Σλοβακια αν θυμαμαι καλα...ο 25-31 εχει βαρος 430 κιλα και εξοδο καυσαεριων φ 120.

Με τοποθετηση laddomat εχει 5 χρονια εγγυηση...εχει πληρες πακετο αυτοματισμων που φτανει και σε αισθητηρα λαμδα προαιρετικα.

Αν η τελικη τιμη του με δωρο το laddomat ειναι οντως στα 2200 χτυπηστε τον τωρα!!!



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by χρηστος8.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ