Ιταλικοί λέβητες Karmek, Moretti και D'Allessandro

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15479 από mourgos
Καλησπερα σε ολους. ειμαι καινουργιος και ειμαι ετοιμος για αγορα καυστηρα πελλετ. Παω για ιταλικο απο οτι φαινεται καθως η περιοδος ειναι ιδανικη με τις πολλες προσφορες που παιζουν. Θα ηθελα να μαθω αν γνωριζει κανεις τους λεβητες που αναφερω και αν μπορει να πει και καμια γνωμη.
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15671 από DroidAjax
Εχω δουλεψει d'Alessandro και είναι κορυφη.
Τρομερη ποιοτητα κατασκευης αλλα και ακριβοί .
Προτερημα οτι δουλευουν και με πυρηνα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15682 από mourgos
να σαι καλα droidajax. τον ειδα αλλα η τιμη ειναι τσιμπιμενη. παντως λεσ οτι αξιζει τον κοπο. θα το δω. ο πωλητης δεν ανεφερε οτι δουλευει με πυρηνα. χρησιμο αυτο. για τους αλλους εχεις ακουσει τιποτα? εστω και απο κανενα φιλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15727 από DroidAjax
Εξαρταται ποιο μοντελο φυσικα για πυρηνα αλλα για πιο ακριβως θελεις.
Τα Karmek και moretti τα φερνουν τα ego iphaistus μαγαζια.
Παντως ο d'Alessandro ειναι σε αλλο level.
Μετα υπαρχει και ο Artemis P που ειναι ισαξιος και ελληνικος απο Θεσσαλονίκη και πιο οικονομικος.
Μιλησα με τον λεβητοποιο και ο ανθρωπος ειναι πολυ διαβασμενος και επηρεασμενος απο d'alessandro.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15860 από mourgos
Ο d Alessandro μου άρεσε ειναι η αλήθεια αλλά κόλλησα στην τιμή. Τους άλλους λεβητες τους ειδα στο ηφαιστος. Οι άνθρωποι ειναι αρκετά ενημερωμένοι και ο karmek αποτελεί μια οικονομική λύση ειδικά με κάτι προσφορες που κάνουν τώρα. Θα αποφασίσω σύντομα γιατι ειναι μια καλή περίοδος προσφορών. Τον Artemis τον ειδα στην έκθεση. Καλό μηχάνημα αλλά αρκετά τα χρήματα για τοπικό προϊόν. Περίμενα καλύτερη τιμολογιακή πολιτική από μια δικιά μας εταιρία. Έφτανε αν θυμαμαι σωστά τα 5000 ευρώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15938 από DroidAjax
Εχει πολυ καλυτερο τροπο εναυσης γερμανικη πατεντα για παροχη θερμου αερα χωρις να σου καίγεται η αντίσταση και συν καποια εξτρα συγκολλητα πτερυγια ατερμονα κλπ μεχρι και δείκτη για την σταθμη του πελλετ που δεν εχω δει πουθενα αλλου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ