Aγορά και λέβητα pellet ή μόνο καυστήρα;

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #12869 από alias1972
ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΣΑΝ ΚΑΤΟΧΟΙ ΛΕΒΗΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 100Τ/Μ ΜΕ 35ΑΡΙ ΛΕΒΗΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙΩ ΚΑΠΥ 2,5 ΜΕ 3 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΛΙΤΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΩΣ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ 23 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΥΣ 20. ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΝΑ ΚΑΙΩ ΠΕΛΛΕΤ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΟΝΟ ΚΑΥΣΤΗΡΑ ΕΦ ΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΛΕΒΗΤΑΣ Η ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ? ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ Η ΑΠ ΟΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ .
Last edit: 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #12870 από χρηστος8

alias1972 έγραψε: ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΣΑΝ ΚΑΤΟΧΟΙ ΛΕΒΗΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 100Τ/Μ ΜΕ 35ΑΡΙ ΛΕΒΗΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙΩ ΚΑΠΥ 2,5 ΜΕ 3 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΛΙΤΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΩΣ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ 23 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΥΣ 20. ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΝΑ ΚΑΙΩ ΠΕΛΛΕΤ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΟΝΟ ΚΑΥΣΤΗΡΑ ΕΦ ΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΛΕΒΗΤΑΣ Η ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ? ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ Η ΑΠ ΟΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ .





Την λυση να κρατησεις τον λεβητα πετρελαιου και να κουμπωσεις πανω του καυστηρα πελλετ καλυτερα να την αποφυγεις.
Θα εχεις στην καλυτερη περιπτωση...μεγαλες καταναλωσεις και συχνα καθαρισματα του λεβητα πετρελαιου που εχει οριζοντια τουμπα.
Οι τιμες ξεκινανε απο 2200 (Ελληνικης κατασκευης) μεχρι οσο αντεχει η τσεπη σου....
Οτι και να διαλεξεις ομως προσεξε να εχεις τεχνικη υποστηριξη για τον λεβητα-καυστηρα που θα παρεις.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Last edit: 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by χρηστος8.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": alias1972

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #12897 από fillmore

alias1972 έγραψε: ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΣΑΝ ΚΑΤΟΧΟΙ ΛΕΒΗΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 100Τ/Μ ΜΕ 35ΑΡΙ ΛΕΒΗΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙΩ ΚΑΠΥ 2,5 ΜΕ 3 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΛΙΤΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΩΣ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ 23 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΥΣ 20. ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΝΑ ΚΑΙΩ ΠΕΛΛΕΤ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΟΝΟ ΚΑΥΣΤΗΡΑ ΕΦ ΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΛΕΒΗΤΑΣ Η ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ? ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ Η ΑΠ ΟΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ .


Πάρα πολλές από τις απορίες σου τις έχουμε συζητήσει πολλές φορές εδώ μέσα. Για να μην καταντήσουμε γραφικοί κια επαναλαμβανόμαστε κάνε κάποιες αναζητήσεις και με υπομονή διάβασε τις ενότητες που έχουν γραφτεί για όλα αυτά και να είσαι σίγουρος πως θα σε βοηθήσουν με πολλές πληροφορίες!!!!!!!!.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.056 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ