Κοινωνία - Οικονομία (Η Εκκλησία του Δήμου)

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103555 από velanas
εγώ δεν κατάλαβα αυτή την συνταγή. αυτή που έφεραν την ελλάδα εδώ τώρα μπορούν να την sosoun.ma καλά σε ιθαγενείς "μιλανε ρε" εξω από εδώ απατεώνες καραγκιόζηδες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103564 από KERBEROS

Fokion έγραψε: Περιμενω τα κλεισηματα δρομων τις συναυλίες και τις μεγαδηλώσεις για τους απολυμενους του "Κατσελη"....


Όταν κάποιοι διαδήλωναν και απεργούσαν για τη Χαλυβουργική (ξέρετε των 'ευεργετών' Αγγελόπουλων του Ολυμπιακού, που ξόδευαν αφειδώς εκατομμύρια για παίχτες), τους χαρακτήριζαν οπισθοδρομικούς. Όταν κάποιοι διαδήλωναν για τις απολύσεις στον Μασούτη, εμπόδιζαν την ανάπτυξη. Αυτή η καραμέλα περί ιδιωτικών και δημόσιων ας σταματήσει. Υπάρχουν πολλοί που διαμαρτύρονται για τις απολύσεις όπου κι αν γίνονται. Αν δεν το γνωρίζετε ή δεν θέλετε να το γνωρίζετε, δε σημαίνει ότι δεν συμβαίνει.

ΜΗΝ ΑΝΑΜΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΤΩΝ ΕΓΚΑΘΕΤΩΝ Μ.Μ.Ε.!!!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103575 από stratis 1
Μου αρεσουν οι πολιτικοι που τηρουν τις υποσχεσεις τους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103577 από PRIMUS 45

stratis 1 έγραψε: Μου αρεσουν οι πολιτικοι που τηρουν τις υποσχεσεις τους

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΡΑΤΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103590 από Fokion

KERBEROS έγραψε:

Fokion έγραψε: Περιμενω τα κλεισηματα δρομων τις συναυλίες και τις μεγαδηλώσεις για τους απολυμενους του "Κατσελη"....


Όταν κάποιοι διαδήλωναν και απεργούσαν για τη Χαλυβουργική (ξέρετε των 'ευεργετών' Αγγελόπουλων του Ολυμπιακού, που ξόδευαν αφειδώς εκατομμύρια για παίχτες), τους χαρακτήριζαν οπισθοδρομικούς. Όταν κάποιοι διαδήλωναν για τις απολύσεις στον Μασούτη, εμπόδιζαν την ανάπτυξη. Αυτή η καραμέλα περί ιδιωτικών και δημόσιων ας σταματήσει. Υπάρχουν πολλοί που διαμαρτύρονται για τις απολύσεις όπου κι αν γίνονται. Αν δεν το γνωρίζετε ή δεν θέλετε να το γνωρίζετε, δε σημαίνει ότι δεν συμβαίνει.

ΜΗΝ ΑΝΑΜΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΤΩΝ ΕΓΚΑΘΕΤΩΝ Μ.Μ.Ε.!!!


ΕΓΩ δεν αναμασαω καμια καραμελα. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ. απλά.
γιατι απο "καραμελες" αλλο τιποτα...

να αλλη μια.
οι Αγγελοπολοι πχ πληρωσαν φορο για καθε παιχτη ΠΟΛΥ περισσοτερο απο οσο "εσυ" πληρωνεις με τα μαυρα ιδιαιτερα σου.....

οποιος εχει μυαλό ΚΡΙΝΕΙ και ΦΙΛΤΡΑΡΕΙ και ΤΣΕΚΑΡΕΙ αυτα που ακουει στα ΜΜΕ...

ΔΕΝ τα καταπινει αμασητα.......

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #103608 από KERBEROS

Fokion έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

Fokion έγραψε: Περιμενω τα κλεισηματα δρομων τις συναυλίες και τις μεγαδηλώσεις για τους απολυμενους του "Κατσελη"....


Όταν κάποιοι διαδήλωναν και απεργούσαν για τη Χαλυβουργική (ξέρετε των 'ευεργετών' Αγγελόπουλων του Ολυμπιακού, που ξόδευαν αφειδώς εκατομμύρια για παίχτες), τους χαρακτήριζαν οπισθοδρομικούς. Όταν κάποιοι διαδήλωναν για τις απολύσεις στον Μασούτη, εμπόδιζαν την ανάπτυξη. Αυτή η καραμέλα περί ιδιωτικών και δημόσιων ας σταματήσει. Υπάρχουν πολλοί που διαμαρτύρονται για τις απολύσεις όπου κι αν γίνονται. Αν δεν το γνωρίζετε ή δεν θέλετε να το γνωρίζετε, δε σημαίνει ότι δεν συμβαίνει.

ΜΗΝ ΑΝΑΜΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΤΩΝ ΕΓΚΑΘΕΤΩΝ Μ.Μ.Ε.!!!


ΕΓΩ δεν αναμασαω καμια καραμελα. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ. απλά.
γιατι απο "καραμελες" αλλο τιποτα...

να αλλη μια.
οι Αγγελοπολοι πχ πληρωσαν φορο για καθε παιχτη ΠΟΛΥ περισσοτερο απο οσο "εσυ" πληρωνεις με τα μαυρα ιδιαιτερα σου.....

οποιος εχει μυαλό ΚΡΙΝΕΙ και ΦΙΛΤΡΑΡΕΙ και ΤΣΕΚΑΡΕΙ αυτα που ακουει στα ΜΜΕ...

ΔΕΝ τα καταπινει αμασητα.......


Ότι εγώ θα ήμουν πιο παράνομος από τους Αγγελόπουλους δεν περίμενα να το ακούσω. Ζητάω ταπεινά συγνώμη. :silly: Ας διαβάσουμε όμως όλοι μας τα έργα και τις ημέρες τους στη Χαλυβουργική, αφού στον Ολυμπιακό είναι νομοταγείς. Μπουμπούκια...

ΥΓ: Φωκίωνα, όταν ξεμένεις από επιχειρήματα, μην κάνεις προσωπικές επιθέσεις. Δε σε τιμά.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.254 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ