Συνάντηση μελών του energ.gr στην AGROTIKA 2014

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #127811 από mastoras


Συνάντηση μελών του energ.gr με ενδιαφέροντα για την AGROTIKA 2014
Σάββατο 1-2-2014 στις 10.30 στην Βόρεια πύλη της έκθεσης.
Οσοι πιστοί προσέλθετε, ολοήμερη "γύρα" στα περίπτερα, με συχνές στάσεις για λουκάνικα και μαύρη μπύρα.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, PRIMUS 45, Gdevil

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #127819 από Gdevil
Μιας και έχω βασικές απορίες για το πως μπορώ να κάνω κάτι για το πολλά στρέμματα ακακίας που υπάρχουν εδώ γύρω (με διαθέσιμο αγροτικό τριφασικό ρεύμα όπως και τρακτέρ, καταστροφέα, αποθηκευτικό χώρο, μέχρι και σφυρόμυλο υπάρχοντες) ελπίζω να σας βρώ διαθέσιμους να βοηθήσετε να μου λυθούν οι απορίες αυτές.

Όπως επίσης θα είναι ιδιαίτερα ευχάριστο να γνωρίσω από κοντά όσους περισσότερους γίνεται.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #127824 από row5
Θα επισκεφτώ την Agrotica μακάρι να βολέψει να βρεθώ με μέλη του energ.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by row5.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #127872 από jnet
Δημήτρη μήπως να το βάζαμε Κυριακή για να μπορέσουν πολύ περισσότεροι και από εκτός Θεσσαλονίκης? Η Αλήθεια είναι ότι με βολεύει και εμένα περισσότερο αλλά τελικά εγώ θα τα καταφέρω και το Σάββατο.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #127943 από mastoras
Γιώργο αφορμή για συνάντηση στην agrotica ήταν ο Χρυσάφης που θα κατέβει από Δράμα το Σάββατο. :)
Η agrotica δεν παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον για τα μέλη του energ.gr, εκτός από τους αγρότες που ελάχιστα μέλη από αυτούς υπάρχουν στο φόρουμ. Οι υπόλοιποι θα πάμε έτσι για την παρέα. Εξάλλου τι μπορεί να μας ενδιαφέρουν οι αρμεκτικές μηχανές για κατσίκια. :lol: :lol:

Την επόμενη εβδομάδα μετά την αγροτική έκθεση είναι η ετήσια πανήγυρη για όλους μας [energytech] Εκεί θέλει συζήτηση για να δούμε πως θα γίνει να βρεθούμε όλοι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #127895 από Gdevil
Όντως καλύτερα Κυριακή θα ήταν.
Το Σάββατο είναι εργάσιμη


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ