Συνάντηση μελών του energ.gr στην Αττική

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29094 από Nasikas

aithio έγραψε: sta1 μιά παρέα θα πάμε να τα πούμε 2-3 ώρες και θα έχει ενδιαφέρων.

Φυσικέ μου εγώ σε κάλεσα γιατί γουστάρω να σε γνωρίσω από κοντά και για κανέναν άλλο λόγο...

Nasika... Και σένα γουστάρω να σε γνωρίσω αλλά μου τα χαλάς...
Και με όλη την ειλικρίνεια μου μιας και είμαι σχετικά καινούργιος στο φόρουμ δεν έχω ιδέα ποιοι από εσάς εκτός του Σαμαρά έχουν σχέση με τον χώρο και με ποιο αντικείμενο ασχολούνται.

Έχω συμμετάσχει σε συγκεντρώσεις από άλλο φόρουμ πολλές φορές...
Τώρα πλέον με 5-6 απο εμάς έχουμε γίνει πολύ κολλητοί και τα λέμε σχεδόν μια φορά τον μήνα σε ταβέρνα.

Αφου θα πας στην έκθεση, παρε τον Jnet 7007007727 να σου δωσει το κινητό μου να βρεθούμε στο ΜΕΚ ρε
(και οποιοσδήποτε άλλος- /- Μπορεί και στο ΜΕΚ να κανουμε κατάσταση...2-3 εκθετες φιλοι συνηθίζουν να έχουν γερή κάβα....- /- και παντα στις εκθέσεις παιδιά, το νταβαντουρι γινεται όταν φευγει ο κόσμος και μαζευόμαστε σε κανενα τετοιο περίπτερο...ουτε το κλειδί στην κλειδαρια δεν μπορουσα να βαλω ενα βραδυ... :silly:


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29097 από stergiosbik

Nasikas έγραψε:

aithio έγραψε: sta1 μιά παρέα θα πάμε να τα πούμε 2-3 ώρες και θα έχει ενδιαφέρων.

Φυσικέ μου εγώ σε κάλεσα γιατί γουστάρω να σε γνωρίσω από κοντά και για κανέναν άλλο λόγο...

Nasika... Και σένα γουστάρω να σε γνωρίσω αλλά μου τα χαλάς...
Και με όλη την ειλικρίνεια μου μιας και είμαι σχετικά καινούργιος στο φόρουμ δεν έχω ιδέα ποιοι από εσάς εκτός του Σαμαρά έχουν σχέση με τον χώρο και με ποιο αντικείμενο ασχολούνται.

Έχω συμμετάσχει σε συγκεντρώσεις από άλλο φόρουμ πολλές φορές...
Τώρα πλέον με 5-6 απο εμάς έχουμε γίνει πολύ κολλητοί και τα λέμε σχεδόν μια φορά τον μήνα σε ταβέρνα.

Αφου θα πας στην έκθεση, παρε τον Jnet 7007007727 να σου δωσει το κινητό μου να βρεθούμε στο ΜΕΚ ρε
(και οποιοσδήποτε άλλος- /- Μπορεί και στο ΜΕΚ να κανουμε κατάσταση...2-3 εκθετες φιλοι συνηθίζουν να έχουν γερή κάβα....- /- και παντα στις εκθέσεις παιδιά, το νταβαντουρι γινεται όταν φευγει ο κόσμος και μαζευόμαστε σε κανενα τετοιο περίπτερο...ουτε το κλειδί στην κλειδαρια δεν μπορουσα να βαλω ενα βραδυ... :silly:




:lol: :lol: :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29117 από eliasger
sta1 έλα ρε φίλε να τα πούμε από κοντά και θα δεις ότι δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τις καρδιές μας , είναι ευκαιρία να γνωριστούμε και πιστεύω ότι μετά το κρασάκι η απόσταση Αθήνα - Θεσσαλονίκη θα σου φαίνεται ένα βήμα .
Το σαβατοκύριακο θα πρέπει να κάνω την εγκατάσταση του frankenstein και θα πνίγομαι αλλά την συνάντηση δεν την χάνω .
Είναι και στα μέρη μας .

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29664 από ΛΕΩΝ
λογο του ταξιδιου μου που πηγε για την αλλη εβδομαδα
θα προσπαθησω να περασω
εαν με παρει ο χρονος και υπαρχει εξτρα καρεκλα
(γιατι θα δουλευω με το φορτηγο μεχρι τις 13,30 στο μικρολιμανο
(ελπιζω στην ταβερνα να υπαρχει χωρος να παρκαρω το βαν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29715 από OANNHSEA
Να ρωτήσω κάτι παλαβό.
Jnet, αυτό το τηλέφωνο 7007007727 τι νούμερο είναι;
Πρώτη φορά το βλέπω...

ΥΓ θεωρητικά θα είμαι εκεί κατά τις 12:30 Κυριακή...

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29738 από jnet

OANNHSEA έγραψε: Να ρωτήσω κάτι παλαβό.
Jnet, αυτό το τηλέφωνο 7007007727 τι νούμερο είναι;
Πρώτη φορά το βλέπω...

ΥΓ θεωρητικά θα είμαι εκεί κατά τις 12:30 Κυριακή...


Ειναι viva προσωπικος αριθμος. Βασιζεται σε IP telephony και εχει πολλα εργαλεια διαχειρισης των κλησεων. Κοστιζει πολυ φτηνα ο αριθμος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.157 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ