ΔΕΘ - 2012

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24367 από ΑΛΕΚΟΣ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ στο θέμα Απ: ΔΕΘ - 2012
μπραβο σας παντα τετοια :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24406 από mantzoumis
Απαντήθηκε από mantzoumis στο θέμα Απ: ΔΕΘ - 2012
Μπορεί κάποιοι από εμάς να μην κατάφεραν να πάνε στην έκθεση, λόγω δουλειάς, ήρθε όμως η έκθεση στις οθόνες μας. Μπράβο στην αντιπροσωπευτική ομάδα του energ και κυρίως στον mastora, που με τις φωτογραφίες του και την αναλυτική περιγραφή του, πήραμε και εμείς μια ιδέα για τα προϊόντα και το κλίμα που επικρατούσε στην έκθεση. Πολύ καλή ενημέρωση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24410 από IliasMAt
Απαντήθηκε από IliasMAt στο θέμα Απ: ΔΕΘ - 2012
Εγώ δυστυχώς δεν κατάφερα να είμαι στο ραντεβού αλλά πήγα όπως είπα την Κυριακή. Μια παρατήρηση. Διαβάζω : Υποστήριξη στον Έλληνα βιοτέχνη.. Πολύ σωστά. Αλλά ρε παιδιά να υποστηρίξει και ο Έλληνας βιοτέχνης τον Έλληνα πελάτη, γιατί από ότι κατάλαβα οι τιμές των Ελλήνων βιοτεχνών δεν έχουν να κάνουν με το κόστος κατασκευής των προιόντων τους αλλά με το πόσο πουλιούνται στην Ελλάδα τα όμοια ξένα προιόντα και μάλιστα αντίστοιχων κορυφαίων κατασκευαστών...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": foxsat

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24417 από foxsat
Απαντήθηκε από foxsat στο θέμα Απ: ΔΕΘ - 2012
Πολυ ωραιες η φωτογραφιες.Να ειστε καλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24427 από eliasger
Απαντήθηκε από eliasger στο θέμα Απ: ΔΕΘ - 2012

IliasMAt έγραψε: Εγώ δυστυχώς δεν κατάφερα να είμαι στο ραντεβού αλλά πήγα όπως είπα την Κυριακή. Μια παρατήρηση. Διαβάζω : Υποστήριξη στον Έλληνα βιοτέχνη.. Πολύ σωστά. Αλλά ρε παιδιά να υποστηρίξει και ο Έλληνας βιοτέχνης τον Έλληνα πελάτη, γιατί από ότι κατάλαβα οι τιμές των Ελλήνων βιοτεχνών δεν έχουν να κάνουν με το κόστος κατασκευής των προιόντων τους αλλά με το πόσο πουλιούνται στην Ελλάδα τα όμοια ξένα προιόντα και μάλιστα αντίστοιχων κορυφαίων κατασκευαστών...


Συνονόματε έχεις απόλυτο δίκιο .

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24455 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: ΔΕΘ - 2012

mantzoumis έγραψε: Μπορεί κάποιοι από εμάς να μην κατάφεραν να πάνε στην έκθεση, λόγω δουλειάς, ήρθε όμως η έκθεση στις οθόνες μας. Μπράβο στην αντιπροσωπευτική ομάδα του energ και κυρίως στον mastora, που με τις φωτογραφίες του και την αναλυτική περιγραφή του, πήραμε και εμείς μια ιδέα για τα προϊόντα και το κλίμα που επικρατούσε στην έκθεση. Πολύ καλή ενημέρωση.


Δεν τελειώσαμε όμως ακόμα.....μείνετε συντονισμένοι. ;)

energylant.....η έκθεση της έκθεσης [ΔΕΘ] :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ