3η Συνάντηση μελών του energ.gr (1η Πανελλήνια)

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18035 από jnet
Για να δούμε αν θα τα καταφέρουμε όλοι να βρεθούμε οπότε να σας δω να τρώγεστε από κοντά :)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18038 από stergiosbik

Τάκης έγραψε:

stergiosbik έγραψε:

Τάκης έγραψε:

jnet έγραψε: ....

Η αρχική σκέψη λόγω της γεωγραφικής Θεσης είναι ο Βόλος και η χρόνική στιγμή από τέλη Σεπτεμβρίου μέχρι τέλη Οκτωβρίου ή ίσως και 10-11 Νοεμβρίου που είναι και τα πρώτα γενέθλια του forum.

.....


Στη Νέα Ιωνία του Βόλου, έχει τα καλύτερα τσιπουράδικα, εκεί γεννήθηκαν, και μια δημοκρατική παράδοση που θα κάνει τον Στέργιο να νοιώσει άβολα...


Tρεις λαλουν κ δυο χορευουν! :P


Χα, χα, χα, βρε βλακέντιε οι μακρινοί από τη Θεσσαλία που διάβασαν το σχόλιο μου έμαθαν ότι στον Βόλο υπάρχει ένας Δήμος προσφυγικός, με προοδευτική παράδοση που εκεί γεννήθηκαν και τα τσιπουράδικα και τα καλύτερα συνεχίζουν να είναι εκεί. Επί πρόσθετα, που δεν χρειαζόταν, έμαθαν ότι ο Στέργιος είναι φασίστας, αν και όλοι το ξέρουν.
Από το δικό σου σχόλιο τι απεκόμισαν;


Οτι εισαι καραγκιοζης! :lol:
Το νημα μας ομως ειναι "Κοινωνια-οικονομια" για να τρωγομαστε! :P
Ας μην το κανουμε κι εδω οκ?

Υ.Γ.
Καλα που εισαι εσυ κ ανοιξες τα ματια των μη Θεσσαλων περι τσιπουραδικων στη Νεα Ιωνια λες κ ο Βολος δεν ειναι πασιγνωστος γι αυτο!
Παρεπιμπτοντως μεζεδες εξαιρετικους εχουν.Απο τσιπουρο ομως ειναι για κλωτσιες.
Αλλα που να ξερεις εσυ.
Ο Περισσος επιτρεπει μονο το εθνικο σας ποτο.водка (Βοτκα)! :evil:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by stergiosbik.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18066 από Τάκης

stergiosbik έγραψε: ...
Υ.Γ.
Καλα που εισαι εσυ κ ανοιξες τα ματια των μη Θεσσαλων περι τσιπουραδικων στη Νεα Ιωνια λες κ ο Βολος δεν ειναι πασιγνωστος γι αυτο!
Παρεπιμπτοντως μεζεδες εξαιρετικους εχουν.Απο τσιπουρο ομως ειναι για κλωτσιες.
Αλλα που να ξερεις εσυ.
Ο Περισσος επιτρεπει μονο το εθνικο σας ποτο.водка (Βοτκα)! :evil:


Ασχολήσου καλύτερα με τα κοκορέτσια, που θέλεις νάχεις άποψη και για τα τσιπουράδικα. Ο Βόλος είναι πασίγνωστος στους αδαείς και στους τουρίστες, τα τσιπουράδικά του, ιδιαίτερα αυτά της παραλίας, περισσότερο θυμίζουν ψαροταβέρνες ή φαγάδικα παρά τσιπουράδικα. Υπάρχουν βέβαια και καλά. Στην Νέα Ιωνία μπορείς να βρεις αυθεντικά τσιπουράδικα.
Ρε, μήπως νομίζεις ότι Βόλος και Νέα Ιωνία είναι το ίδιο;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by Τάκης.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18069 από mastoras

Βιομαζιστής έγραψε: Εγώ πάλι λέω να μαζευτούμε κάπου στη Βοιωτία και πιο συγκεκριμένα στην Αλίαρτο για να μπορούν να προσεγγίσουν και μέλη από την νότια Ελλάδα. :woohoo: :silly: :evil:


Αυτό είναι :woohoo: θα κατακλύσουμε και το ξενοδοχείο του Τσαπάρα.....και θα περάσουμε φίνα :lol:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18070 από Βιομαζιστής

mastoras έγραψε:
Αυτό είναι :woohoo: θα κατακλύσουμε και το ξενοδοχείο του Τσαπάρα.....και θα περάσουμε φίνα :lol:


Εσύ Μάστορη μην ανησυχείς! Θα σε φιλοξενήσω εγώ σε αποθήκη Α' κατηγορίας. Διαθέτομεν και δραστηριότητες.
Παρασκευή πέλλετς!
:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18074 από love.bacardi
μεσα ειμαι και εγω (μπορουμε να φερουμε και αλλους)λεω να παρω μαζι μου την σχιστοματα σομπα μου για παρεα αν ειναι χειμωνας χαχαχαχαχαχα
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ