Off Topic

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105869 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα απο Οι τρέχουσες τιμές pellet
xxxxxxx
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by Stavrax. Αιτία: Περσινά ξινά σταφύλια......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105870 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα απο Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αρχίσαμε...

Να σας πω... Τηλέφωνα έχετε και οι δύο. Προσωπικά μηνύματα υπάρχουν. Email υπάρχουν. Αν εκρεμμεί κάτι από τη συναλλαγή σας λύστε το μόνοι σας. Εδώ ενημερωνόμαστε για τιμές πέλλετ. Σκοτωθείτε αλλού.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105871 από NIKITAS
Απαντήθηκε από NIKITAS στο θέμα Τιμές pellet
έχει ένα δίκιο ο Doom. Αν δεν μπορείτε να τα βρείτε μόνοι σας,ούτε με την βοήθεια κάποιου απο εδώ θα τα βρείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by NIKITAS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105902 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Primus 45

Καλογιάννης έγραψε: Την καλησπέρα μου στους φίλους του φόρουμ. ήθελα να ρωτήσω πως πάμε από αγορές πέλλετ, πυρήνα και τα συναφή. Εγώ είμαι στη Θεσσαλονίκη και πήρα προσφορά από μία εταιρεία για 220 ευρώ ανά 1050 κιλά πέλλετ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ. Τρείς τετοιες παλλέτες πάει στα 660 και άλλα 40 ευρώ μεταφορικά προς Θέρμη Θεσσαλονίκης τελικό κόστος 700 ευρώ. Εσείς τι τιμές πετύχατε και σε τι καταλήξατε; Το πέλλετ που βρήκα το παράγει ελληνική εταιρεία αλλά είναι απιστοποίητο. Ευχαρίστως να σας και ποια είναι αν ενδιαφέρεστε.


Το ποιά είναι το βαζεις στο postit

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105921 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα απο Οι τρέχουσες τιμές pellet

michalisgr έγραψε: Ελα Γιωργο γιατι ο ξαδερφος ειναι ετοιμος να σου κανει μηνυση... Στειλε τις αποδειξεις για τους 2 τονους πελλετ που απο περσυ μας χρωστας... Ελα τωρα μη τα παρω!!!

Ενημερωσε την Μεταφορικη και το λογιστηριο σου... οτι ΔΕΝ παραλαβαμε ΠΟΤΕ αποδειξη!
Η απλα μιας και την εχεις κοψει οπως ισχυριζεσαι βγαλε ενα απλο αντιγραφο με σφραγιδουλα... understand??


Δεν την πήρε ο ξάδελφος. Και ας κάνει ότι θέλει. Δεν θα τον κυνηγάω να του δώσω την απόδειξη. Τα ίδια έλεγες και για την δικιά σου που ξέχασες να πάρεις, μέχρι που την ανέβασα σε κοινή θέα. Πες μου το όνομα του ξεδέλφου σου αν θες.



ααα και πάρε ότι θες.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105942 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
......... λεγεται.

Οσο για τη δικη μου ξερεις οτι δεν εχουν ετσι τα πραγματα ρε γιωργο...
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by Stavrax. Αιτία: τα ειπανε, τα συμφωνησανε :-)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ