Re:Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54460 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

pantelis ktsks έγραψε: Καλησπερα σας και απο εμενα.Ειμαι ο Παντελης και ειμαι απο τα Ιωαννινα.Μπραβο παιδια για το forum.Εχω εναν ξυλολεβητα viadrus(χωρις μοτερ) και το εχω 1 χρονο.Σας ευχαριστω πολυ..........


Επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κι ένας συμφορουμίτης που έχει τον ίδιο λέβητα με μένα, έστω και σε ξυλολέβητα. :woohoo: :woohoo: :woohoo: .
Αν θέλεις, φίλε Παντελή, κάνε μας μια παρουσίαση του λέβητά σου, για να δούμε πώς τα πάει και με τα ξύλα, μιας και με το πέλλετ είναι 'κούκλος'. Με τις τιμές του πέλλετ, ίσως στο μέλλον τον δουλέψω κι εγώ με ξύλο. Προσαρμογή...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54483 από pantelis ktsks
Απαντήθηκε από pantelis ktsks στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Απο τον ξυλολεβητα ειμαι ευχαριστημενος πολυ.Καποια ποσοτητα ξυλα τα κοβω μονος μου και αγοραζω μερικα.Απο περυσι το χειμονα που τον εχω το υπολογισα περηπου ενα τονο ξυλα τον μηνα θελω και εχω στο σπιτι 21 με 22 βαθμους.Βαζω 12 κουτσουρα(μεσαιου μεγεθους)ολη την ημερα(αν βαλης παραπανω ξυλα θα εχεις πιο πολυ ζεστα στο σπιτι)και τα κουτσουρα ειναι δεντρο(βελανιδια)αν του βαλω πουρναρι εχει πιο πολυ ζεστη.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #54484 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

pantelis ktsks έγραψε: Απο τον ξυλολεβητα ειμαι ευχαριστημενος πολυ.Καποια ποσοτητα ξυλα τα κοβω μονος μου και αγοραζω μερικα.Απο περυσι το χειμονα που τον εχω το υπολογισα περηπου ενα τονο ξυλα τον μηνα θελω και εχω στο σπιτι 21 με 22 βαθμους.Βαζω 12 κουτσουρα(μεσαιου μεγεθους)ολη την ημερα(αν βαλης παραπανω ξυλα θα εχεις πιο πολυ ζεστα στο σπιτι)και τα κουτσουρα ειναι δεντρο(βελανιδια)αν του βαλω πουρναρι εχει πιο πολυ ζεστη.....


Παντελή, άνοιξα θέμα για τον ξυλολέβητά σου: 'Ξυλολέβητας Viadrus'. Πάμε εκεί, για να σε ρωτήσω κάποια πράγματα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #55104 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
1 χρόνος και 3000 μέλη το φόρουμ . Η οικογένεια μεγαλώνει .

Καλωσορίσατε όσοι από σας δεν έχετε προλάβει να περάσετε από το χαιρετισμό νέων μελών :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #56775 από stef_chai
Απαντήθηκε από stef_chai στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Καλησπέρα κι από εμένα Στέφανος ονομάζομαι από Θεσσαλονίκη.
Συγχαρητήρια για το καταπληκτικό forum.
Ελπίζω να φανώ κι εγώ χρήσημος σε κάποιους γιατί ηδή εχώ πάρει πολλές ιδέες από πολούς από εσάς και θα χαρώ πολύ να το ανταποδόσω.
Ένα μεγάλο Ευχαριστώ σε όλους σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #56776 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Στέφανε καλωσήρθες!

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη!


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.104 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ