Πιθανή μείωση φόρου στο πετρέλαιο θέρμανσης;

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92350 από valsam

xristosdr έγραψε: ότι ανεβαίνει στην Ελλάδα δύσκολα κατεβαίνει εγώ δεν το πιστεύω ότι θα πέσει η τιμή

Κακο του κεφαλιου τους λοιπον αν δεν το κατεβασουν και κακο στην υγεια μας γιατι τωρα μολις βγηκα για τσιγαρο και ουτε το τσιγαρο μπορεσα να κανω,βρωμαει ο τοπος,τι καιει ο κοσμος τα σκουπιδια τους η καναν σκυλο η γατα εκαψαν και βρωμαειο ετσι?
Και σιγα μην ξαναγυρισει στο πετρελαιο ο δολοφονος που τωρα καιει λαστιχα και νοβοπαν και να το φθηνηνουν το πετρελαιο καλομαθε στο κουτρανταν και στα π@παρια του που μας δηλητιριαζει και ακομη και την ιδια του την οικογενεια,σκοπος ειναι να αποφευχει να πλυθηνουν αυτοι οι ασυνηδητοι αν φθηνηνει το πετρελαιο!
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92358 από agge72

valsam έγραψε:

xristosdr έγραψε: ότι ανεβαίνει στην Ελλάδα δύσκολα κατεβαίνει εγώ δεν το πιστεύω ότι θα πέσει η τιμή

Κακο του κεφαλιου τους λοιπον αν δεν το κατεβασουν και κακο στην υγεια μας γιατι τωρα μολις βγηκα για τσιγαρο και ουτε το τσιγαρο μπορεσα να κανω,βρωμαει ο τοπος,τι καιει ο κοσμος τα σκουπιδια τους η καναν σκυλο η γατα εκαψαν και βρωμαειο ετσι?
Και σιγα μην ξαναγυρισει στο πετρελαιο ο δολοφονος που τωρα καιει λαστιχα και νοβοπαν και να το φθηνηνουν το πετρελαιο καλομαθε στο κουτρανταν και στα π@παρια του που μας δηλητιριαζει και ακομη και την ιδια του την οικογενεια,σκοπος ειναι να αποφευχει να πλυθηνουν αυτοι οι ασυνηδητοι αν φθηνηνει το πετρελαιο!



Αν δεν εχουν δουλειες και δεν υπαρχει μια και σενα θα καψουν σε λιγο...Αν μαθουν και οτι κανεις πλατες
για να αγοραζουν λεβητες και σομπες απο βουλγαρια δεν σε βλεπω καλα :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92372 από Nick_the_quick

valsam έγραψε:

xristosdr έγραψε: ότι ανεβαίνει στην Ελλάδα δύσκολα κατεβαίνει εγώ δεν το πιστεύω ότι θα πέσει η τιμή

Κακο του κεφαλιου τους λοιπον αν δεν το κατεβασουν και κακο στην υγεια μας γιατι τωρα μολις βγηκα για τσιγαρο και ουτε το τσιγαρο μπορεσα να κανω,βρωμαει ο τοπος,τι καιει ο κοσμος τα σκουπιδια τους η καναν σκυλο η γατα εκαψαν και βρωμαειο ετσι?
Και σιγα μην ξαναγυρισει στο πετρελαιο ο δολοφονος που τωρα καιει λαστιχα και νοβοπαν και να το φθηνηνουν το πετρελαιο καλομαθε στο κουτρανταν και στα π@παρια του που μας δηλητιριαζει και ακομη και την ιδια του την οικογενεια,σκοπος ειναι να αποφευχει να πλυθηνουν αυτοι οι ασυνηδητοι αν φθηνηνει το πετρελαιο!


+1000!! Σωστος εδω στην γειτονια μου η νεα μοδα για φετος το χειμωνα ειναι ο λιχνιτης!!!!! :woohoo:
Δεν ξερω ποσο πειρανε τον τονο αλλα μολις το βαζουν στους ξυλολεβητες γινεται ο χαμος!!!! :evil:
Δεν μπορεις να δεις(απο το ντουμανι)και να αναπνευσεις!!!!(σου καιει το λαιμο) :evil:
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Nick_the_quick.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92376 από valsam
Λες να μου την πεσει η μαφια?
Που το κακο ρε agge72,το παιδι ρωτησε αν υπαρχει περιπτωση για πιο φθηνη αγορα και του απαντησα,ετσι εκανα και'γω βλεπεις αν δεν φτανουν τα κουκια και ειναι μετρημενα ετσι κανει ο κοσμος,σαμπος και απο δω να τα παρει ο Ελληναρας για να του κανει τιμη στην καλυτερη θα κοψει το ΦΠΑ και παλι μια δεν θα μεινει στην Ελλαδιτσα μας,και με τα ξυλα ετσι θα κανω οπως εγραψα και στο αναλογο θεμα(διαβασε λιγο το θεμα με τα ξυλα γραφω αναλυτικα οτι ειμαι διατιθεμενος να τα δοσω στο Ελληνα εαν και εφ'οσων συμφωνησει στο deal που θα το προτεινω!),μαλλον εσενα δεν σε βλεπω καλα φιλε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92382 από agge72

valsam έγραψε: Λες να μου την πεσει η μαφια?
Που το κακο ρε agge72,το παιδι ρωτησε αν υπαρχει περιπτωση για πιο φθηνη αγορα και του απαντησα,ετσι εκανα και'γω βλεπεις αν δεν φτανουν τα κουκια και ειναι μετρημενα ετσι κανει ο κοσμος,σαμπος και απο δω να τα παρει ο Ελληναρας για να του κανει τιμη στην καλυτερη θα κοψει το ΦΠΑ και παλι μια δεν θα μεινει στην Ελλαδιτσα μας,και με τα ξυλα ετσι θα κανω οπως εγραψα και στο αναλογο θεμα(διαβασε λιγο το θεμα με τα ξυλα γραφω αναλυτικα οτι ειμαι διατιθεμενος να τα δοσω στο Ελληνα εαν και εφ'οσων συμφωνησει στο deal που θα το προτεινω!),μαλλον εσενα δεν σε βλεπω καλα φιλε!



Αμα δεν φταναν τα κουκια σε σενα φαινεται δεν φτανουν και των γοιτωνων σου για να αγορασουν ξυλα και οτι
βρουνε θα το καψουν μην διαμαρτυρεσε και μην τους βριζεις δεν ειναι σωστο!!!
Το να στραφουμε στην βουλγαρια και να αγοραζουμε απο εκει δεν ειναι εξυπναδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92409 από valsam

agge72 έγραψε:

valsam έγραψε: Λες να μου την πεσει η μαφια?
Που το κακο ρε agge72,το παιδι ρωτησε αν υπαρχει περιπτωση για πιο φθηνη αγορα και του απαντησα,ετσι εκανα και'γω βλεπεις αν δεν φτανουν τα κουκια και ειναι μετρημενα ετσι κανει ο κοσμος,σαμπος και απο δω να τα παρει ο Ελληναρας για να του κανει τιμη στην καλυτερη θα κοψει το ΦΠΑ και παλι μια δεν θα μεινει στην Ελλαδιτσα μας,και με τα ξυλα ετσι θα κανω οπως εγραψα και στο αναλογο θεμα(διαβασε λιγο το θεμα με τα ξυλα γραφω αναλυτικα οτι ειμαι διατιθεμενος να τα δοσω στο Ελληνα εαν και εφ'οσων συμφωνησει στο deal που θα το προτεινω!),μαλλον εσενα δεν σε βλεπω καλα φιλε!



Αμα δεν φταναν τα κουκια σε σενα φαινεται δεν φτανουν και των γοιτωνων σου για να αγορασουν ξυλα και οτι
βρουνε θα το καψουν μην διαμαρτυρεσε και μην τους βριζεις δεν ειναι σωστο!!!
Το να στραφουμε στην βουλγαρια και να αγοραζουμε απο εκει δεν ειναι εξυπναδα.

Δεν παιζεσαι φιλε,σε παρατηρω και πραγματικα οπως σε συμφερει τα παρουσιαζεις τα πραγματα !
Για να μου φτασουν τα κουκια για να αγορασω λεβητα και να μου μεινουν και λεφτα για να αγορασω ξυλα(και οχι νοβοπαν και λαστιχα!) πηρα τον λεβητα μου απο εκει που συνεφερε οικονομικα και δεν σου πεφτει λογος στο κουμαντο μου,το να λεω οτι δεν ειναι σωστο και να τους βριζω αυτους που καινε νοβοπαν και λαστιχα οσο και να μου λες οτι δεν ειναι σωστο αυτο που κανω εχεις πολυ μεγαλο λαθος,ειναι σαν να λες αφου πεινουσε ο αλλος καλα εκανε και πηγε και εκλεψε και σκοτωσε και κανα 2 κατα την διαρκεια της ληστειας!
Οσο για το αλλο περι ελειψη εξυπναδας το να ψωνιζουμε απο την Βουλγαρια,ειναι εξυπναδα ο Ελληναρας να μου το πουλαει και πιο ακριβα και να μην μου κοβει και φπα και να μην ξερει που παν τα τεσσερα απο λεβητες?
Μεχρι 10-20% ΜΑΞ να το πληρωσουμε παραπανω ενα προιον στην Ελλαδα συμφωνω για λογους υποστηριξης της εγχωριας αγορας και υποστηριξης του προιοντος που θα μας προσφερει ο Ελληνας πωλητης αλλα οταν ξεφευγουμε πανω απο αυτο το 10-20% και δεν υπαρχει υποστηριξη αντε γεια!
Last edit: 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ