Επιστροφή Φόρου 0,28€/lt - Επίδομα Θέρμανσης

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94000 από κοκος
δεν παίζει ρόλο πότε έκανες την αίτηση, αλλά πότε έβαλες πετρέλαιο και ειδικά πότε ο βενζινάς το δήλωσε...ο πατέρας μου πήρε χρήματα 1,5 μήνα μετά από τότε που το δήλωσε ο βενζινάς....

την υγειά μας να έχουμε....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94041 από tdm900twin
Ρε παιδιά μια ερώτηση, πριν μια βδομάδα καταφέραμε και μπήκαμε σαν πολυκατοικία στο σύστημα και ζητήσαμε από τον πετρελαιά να περάσει τα ποσά που έχουμε πάρει από Δεκέμβρη έως και αρχές Μάρτη. Αυτός μας είπε ότι τα έβαζε κανονικά στο σύστημα όταν έκοβε τα τιμολόγια (ενώ μέχρι προχτές δεν είχαμε ενεργοποιήσει τη δυνατότητα πληρωμής στο σύστημα). Μας δουλεύει ή χάσαμε τις επιστροφές?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94296 από CARHOSPITAL
EΠΙΔΗ ΤΗΝΧΑΝΗ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΑΤΙΡΙ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΝ ΠΡΑΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΕΝΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΔΙΞΗ ΠΟΥ ΠΟΥΛΙΣΑ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΕΟΜΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΜΑΞΙΜΟΥ ΝΑ ΔΙΛΟΘΗ ΣΤΟ ΣΗΣΤΗΜΑ ΗΦΕΣΤΟΣ ΤΗΝ 8 ΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 200 ΕΥΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΠΟΔΙΞΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΥΞΥΠΡΟΘΕΣΜΗ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94305 από tdm900twin
Φιλε ευχαριστω για τη διευκρινηση, αυτο σημαινει οτι εχουμε χασει την επιστροφη? Η με καποιο τροπο μπορουμε να συνδεσουμε τις αποδειξεις αυτες με την πολυκατοικια?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94306 από CARHOSPITAL
ΑΥΤΟ ΦΕΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΚΟΔΙΚΟ ΠΛΙΡΟΜΗΣ ΤΗΣ ΔΕΗ ΠΟΥ ΔΗΝΗΣ ΣΤΟΝ ΠΡΑΤΙΡΙΟΥΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΨΗ ΤΗΝ ΑΠΟΔΙΞΗ ΧΟΡΗΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΔΙΚΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΧΟΡΗΣΗΣ ΣΤΟ ΣΗΣΤΙΜΑ ΗΦΕΣΤΟΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94351 από γιαννης-δραμα

CARHOSPITAL έγραψε: ΑΥΤΟ ΦΕΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΚΟΔΙΚΟ ΠΛΙΡΟΜΗΣ ΤΗΣ ΔΕΗ ΠΟΥ ΔΗΝΗΣ ΣΤΟΝ ΠΡΑΤΙΡΙΟΥΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΨΗ ΤΗΝ ΑΠΟΔΙΞΗ ΧΟΡΗΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΔΙΚΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΧΟΡΗΣΗΣ ΣΤΟ ΣΗΣΤΙΜΑ ΗΦΕΣΤΟΣ.

Γραφε σε παρακαλω με μικρα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ