Απορία με βεντιλατερ ζεστού αέρα

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175483 από Αλεξης Γεωργιου
Καλησπέρα έχω μια σόμπα πέλλετ adler 10αρα και κάποια στιγμή πρέπει να αλλάξω το βεντιλατερ ζεστού αέρα που είναι 47watt .τι πρέπει να προσέξω κατά την αγορά εκτός από τα watt?και κάτι ακόμα αν βρω το ίδιο σε 50watt θα έχω περισσότερο αέρα ? Η θα έχω κάποιο πρόβλημα με τη σόμπα ?ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175552 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Όπως κοιτάς από μπροστά τη σόμπα πως είναι το πηνίο δεξιά ή αριστερά καθώς και αν βρεις στο ίδιο μήκος στα περισσότερα βατ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ.PELEWOOD  η ALL ABOUT PELLET ΛΕΣ  ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ  ΑΝ ΘΕΣ  ΟΤΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175554 από Αλεξης Γεωργιου
Γεια σου Κώστα από δεξιά είναι το πηνιο .από ίντερνετ μπορώ να το παραγγείλω?εγώ από Καβάλα είμαι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175570 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ναι μπορείς η ALL ABOUT PELLET η PELEWOOD.ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΒΑΤΤ ΚΑΙ ΜΑΡΚΑ FERGAS η TRIAL 
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175573 από Αλεξης Γεωργιου
Καλημέρα Κώστα εντάξει θα το δω τότε .το θέμα ήταν να μην είχε πρόβλημα που είναι μεγαλύτερο αλλά οκ.ευχαριστω πάντως που βοηθάς εδώ που είμαστε εμείς μόνο το χρήμα κοιτάνε και από δουλειά μάπα .να σαι καλά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175574 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Να σαι καλά.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΣΕ WATT ΕΩΣ ΚΑΙ 70-80 (ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΜΕΧΡΙ 55-58 ΚΥΚΛΟΦΩΡΟΥΝΕ) ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΑΜΠΕΡ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ !!!(ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ