Greenfire dynamica 8kw Praktiker

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156394 από στανισης
Greenfire dynamica 8kw Praktiker δημιουργήθηκε από στανισης
καλησπέρα σε όλους καλή χρονιά σας εύχομαι πολύ υγεία να είστε πάντα γεροί και δυνατή...
πριν ενα χρονο αγόρασα αυτη την σομπα απο το praktiker...ενα πρωί δεν άναβε καθόλου το καντράν και γενικά δεν έκανε τίποτα..πηρα ενα φιλο μου μαστορα και αλλαξε μια ασφαλεια μεσα στην σομπα σεενα κουτακι και άναψε κανονικα...
το πρόβλημα που αντιμετώπισα ήτανε οτι χωρις λογο έριχνε πολυ γρήγορα πελλετ ακόμα και και όταν έκανε διαδικασια ψύξης..δεν ξέρω τι έγινε, και αν θα μπορούσε κάποιος να μου πει πως μπορώ να την βάλω στις εργοστασιακες ρυθμίσεις και πως γίνεται αυτο...το επισημο cervice θα ερθει σε 7 μερες και περιμένουμε χιονια....σας ευχαριστρω για τον χρονο σας Αποστολος...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156399 από στανισης
Απαντήθηκε από στανισης στο θέμα Greenfire dynamica 8kw Praktiker

στανισης έγραψε: καλησπέρα σε όλους καλή χρονιά σας εύχομαι πολύ υγεία να είστε πάντα γεροί και δυνατή...
πριν ενα χρονο αγόρασα αυτη την σομπα απο το praktiker...ενα πρωί δεν άναβε καθόλου το καντράν και γενικά δεν έκανε τίποτα..πηρα ενα φιλο μου μαστορα και αλλαξε μια ασφαλεια μεσα στην σομπα σεενα κουτακι και άναψε κανονικα...
το πρόβλημα που αντιμετώπισα ήτανε οτι χωρις λογο έριχνε πολυ γρήγορα πελλετ ακόμα και και όταν έκανε διαδικασια ψύξης..δεν ξέρω τι έγινε, και αν θα μπορούσε κάποιος να μου πει πως μπορώ να την βάλω στις εργοστασιακες ρυθμίσεις και πως γίνεται αυτο...το επισημο cervice θα ερθει σε 7 μερες και περιμένουμε χιονια....σας ευχαριστρω για τον χρονο σας Αποστολος...



Στάλθηκε από το Lenovo P70-A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156402 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Greenfire dynamica 8kw Praktiker
Καλημερα δες το βιντεο και πως μπαινεις με κωδικο μεσα στο μενου.αν ειναι αυτη γραψε ενα εμαιλ να σου στειλω να διαβασεις τις επεξηγησεις στο μενου τι κανει η καθεμια ρυθμιση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156409 από στανισης
Απαντήθηκε από στανισης στο θέμα Greenfire dynamica 8kw Praktiker
Κώστα καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον....Το mail μου είναι apstanisis@gmail.com..Aν μπορείς στείλε μου το βιντεάκι στο mail γιατί δεν μου το ανοίγει...Και επίσης Κώστα αν ξέρεις πως επανέρχεται στις αρχικές ρυθμίσεις..

Στάλθηκε από το Lenovo P70-A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156410 από στανισης
Απαντήθηκε από στανισης στο θέμα Greenfire dynamica 8kw Praktiker
Ναι αυτό είναι το καντράν Κώστα περιμένω το mail σου με πολύ αγωνία.

Στάλθηκε από το Lenovo P70-A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156415 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Greenfire dynamica 8kw Praktiker
Οταν παω σπιτι θα το στειλω.απλα ειναι μονο για διαβασμα τι κανει το καθενα και οχι για επαναφορα εργ.ρυθμισεων.θα μιλησουμε στο εμαιλ σε 1-2 ωρες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.144 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ