Βεντιλατερ σε ξυλόσομπα la Nordica

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142656 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Re:Βεντιλατερ σε ξυλόσομπα la Nordica
Τίποτα απλα εκείνο το άφησα ινοξ επειδη μπαίνει μέσα στη Γυψοσανιδα και κουμπώνει στην καμινάδα .αμα την λύσεις θα βγάλεις μερικές φωτο ;εγω Τρίτη χρόνια και δεν την έλυσα καθόλου


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142661 από ELECTRICALCHIEF
Αν δεν την ελυσες θα εχεις πολυ πραμα εντος... Οσο για τις φωτο, αμα θυμηθω


Sent from my iPad using Tapatalk

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142695 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Re:Βεντιλατερ σε ξυλόσομπα la Nordica
Πες μου τουλάχιστον απο που να ξεκινήσω γιατι δεν ειχε πουθενά οδηγίες η σόμπα.πρεπει βα βγάλω και τα πλαϊνά η μονο μέσα τις πλάκες;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142772 από ELECTRICALCHIEF
Πανω απο το χωρο της φωτιας εχει μια λαμαρινα. Αυτη βγαινει σχετικα ευκολα. Εχει κατι κενα στα πλαγια απο οπουβθα τη περασεις αναμεσα απο τα στηριγματα πουβυπαρχουν στα μαντεμενια ακρα της σομπας. Αφου βγει αυτη, απο πανω εχει ακομη μια λαμαρινα. Αυτη βγαινει σχετικα ποιο δυσκολα, με την ιδια λογικη" δεν θυμαμαι ομως αν χρειαστηκε και καποια υποβοηθηση απο εκει που μπαινει το μπουρι. Μετα βγαζεις το μπουρι απο πανω, και με μια σκουπα και μια σπαρουλιτσα και πινελο καθαριζεις τα εντοσθια, οπου φτανει αυτη. Θα δεις μια καθετη στραντζαριςτη λαμαρινα, που θα εχει και απο πιςω σταχτη. Ειναι αυτη που φαινεται στο βαθος, οταν κοιτας απο το τζαμι, πανω απο τη μαντεμενια πλατη. Αυτη νομιζω κουνηςα καπου καπως και νομιζω δεν εκατςε σωςτα.
Να εχεις και ενα φακο για να βλεπεις τι κανεις. Αυτα εκανα εγω συν το καθαρισμο μπουριων και καμιναδας.


Sent from my iPad using Tapatalk

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ