Η εξομολόγηση του τεχνικου

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119731 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Η εξομολόγηση του τεχνικου

μανολης έγραψε:
ωραια απαντηση εδωσες μπραβο ΓΙΝΕ ΛΑΜΟΓΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ

και γιατί πρωην ?

και ποση απο μας εχουν καει απο ασχετους υδραυλικούς μεσα σε αυτους και εγω


Οταν το μοναδικό κριτήριο ειναι η φτηνή τιμη ειτε αγοράζοντας προϊόντα είτε υπηρεσίες χωρις ερευνα αγοράς, δημιουργούμε συνθηκες εκκόλαψης και συντήρησης λαμογιων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119732 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Η εξομολόγηση του τεχνικου
ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΚΑΕΙ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΗΕΣ

το θεμα ειναι να τελειώσεις τη δουλειά σωστα και μετα να πληρωθείς

σε όσους το εκανα η δουλειά μου έγινε σωστα και στον χρόνο που συμφωνήσαμε στον υδραβλικο που μου συνδεσε τη σομπα μονο λογια και αποτελεσμα ΜΗΔΕΝ και του ειχα δωσει και παραπάνω λεφτά γιατι του ειχαν φαει λεφτα ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΟΥΑΟΥ και ηταν πρώτος μαστορας παρατρίχα να μας καψει

τι εχεις να πεις γιαυτο ?
του τοίχε μια ανάποδη σε ολους τυχαίνουν

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119737 από nikolas
Απαντήθηκε από nikolas στο θέμα Η εξομολόγηση του τεχνικου

μανολης έγραψε: ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΚΑΕΙ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΗΕΣ

το θεμα ειναι να τελειώσεις τη δουλειά σωστα και μετα να πληρωθείς

σε όσους το εκανα η δουλειά μου έγινε σωστα και στον χρόνο που συμφωνήσαμε στον υδραβλικο που μου συνδεσε τη σομπα μονο λογια και αποτελεσμα ΜΗΔΕΝ και του ειχα δωσει και παραπάνω λεφτά γιατι του ειχαν φαει λεφτα ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΟΥΑΟΥ και ηταν πρώτος μαστορας παρατρίχα να μας καψει

τι εχεις να πεις γιαυτο ?
του τοίχε μια ανάποδη σε ολους τυχαίνουν


δηλαδη ειχε και αυτος προβληματα με τον υδραβλικο του που κοντευε να τον καψη και ξεσπασε σε εμενα που του έλυσα το προβλημα σε 5 δευτερολεπτα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119740 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Η εξομολόγηση του τεχνικου

nikolas έγραψε:

μανολης έγραψε: ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΚΑΕΙ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΗΕΣ

το θεμα ειναι να τελειώσεις τη δουλειά σωστα και μετα να πληρωθείς

σε όσους το εκανα η δουλειά μου έγινε σωστα και στον χρόνο που συμφωνήσαμε στον υδραβλικο που μου συνδεσε τη σομπα μονο λογια και αποτελεσμα ΜΗΔΕΝ και του ειχα δωσει και παραπάνω λεφτά γιατι του ειχαν φαει λεφτα ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΟΥΑΟΥ και ηταν πρώτος μαστορας παρατρίχα να μας καψει

τι εχεις να πεις γιαυτο ?
του τοίχε μια ανάποδη σε ολους τυχαίνουν


δηλαδη ειχε και αυτος προβληματα με τον υδραβλικο του που κοντευε να τον καψη και ξεσπασε σε εμενα που του έλυσα το προβλημα σε 5 δευτερολεπτα?


οχι φιλε μου δεν ειπα κατι τετοιο αλλα πήρα και αλλους υδραυλικούς και τους πλήρωσα και δεν λέω οτι αυτο που σου εκανε ο αλλος ειναι σωστο αλλα ΜΕ ΤΟ ΓΙΝΕ ΛΑΜΟΓΙΟ ΣΤΑΒΩΣΑ εσυ?

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119742 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Η εξομολόγηση του τεχνικου
Όλοι δίκιο έχουν. Και ο Νίκος που αν και δεν πληρώθηκε για την υπηρεσία του, ουσιαστικά προσβλήθηκε από το χαρτζιλίκωμα για να πιεί μια μπύρα. Και ο Μανόλης που ενώ πλήρωσε δεν έγινε σωστά η δουλειά του. Το να ζητάμε όμως τα ρέστα από ασχέτους, θεωρώντας ότι εκπροσωπούν κλάδους δεν ωφελεί σε τίποτα. Οι καιροί είναι δύσκολοι για όλους μας και μόνο διατηρόντας την αξιοπρέπειά μας και αντιλαμβανόμενοι ότι είμαστε μέλη μιας κοινωνίας και όχι ο "survivor", θα τους αντιμετωπίσουμε και θα βγούμε αλώβητοι από αυτούς.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119743 από μανολης
Απαντήθηκε από μανολης στο θέμα Η εξομολόγηση του τεχνικου

Stavrax έγραψε: Όλοι δίκιο έχουν. Και ο Νίκος που αν και δεν πληρώθηκε για την υπηρεσία του, ουσιαστικά προσβλήθηκε από το χαρτζιλίκωμα για να πιεί μια μπύρα. Και ο Μανόλης που ενώ πλήρωσε δεν έγινε σωστά η δουλειά του. Το να ζητάμε όμως τα ρέστα από ασχέτους, θεωρώντας ότι εκπροσωπούν κλάδους δεν ωφελεί σε τίποτα. Οι καιροί είναι δύσκολοι για όλους μας και μόνο διατηρόντας την αξιοπρέπειά μας και αντιλαμβανόμενοι ότι είμαστε μέλη μιας κοινωνίας και όχι ο "survivor", θα τους αντιμετωπίσουμε και θα βγούμε αλώβητοι από αυτούς.


πολύ σωστα δεν τα εχω με ολους τους υδραυλικούς αλλαμε τους κακους αλλα ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΕΊΡΑΞΕ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ Ο ΝΙΚΟΣ ΛΑΜΟΓΙΟ AN γινεις πιστευω οτι θα χασεις παραπάνω απ οτι θα κερδισης

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by μανολης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ