Φίλτρο σόμπας pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43669 από Tsimp
Απαντήθηκε από Tsimp στο θέμα Φίλτρο σόμπας pellet
Ακριβως αφου αναψει και μετα απο λιγο για 4 λεπτα βγαζει καπνο ασπρο απο την Ιταλια μου ειπανε οτι λογο αναγνωρισεις το τι πελλετ καιει (RDS)και να μειωσω το DELTA FLEMINK αλλα τιποτα ποτε βγαζει πολύ κια ποτε λιγο βεβαια (και να μην ξεχνάμε εγω εχω 3.5μ. οριζοντια διαδρομη και αερα απο μεσα)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43681 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Φίλτρο σόμπας pellet

Tsimp έγραψε: Ακριβως αφου αναψει και μετα απο λιγο για 4 λεπτα βγαζει καπνο ασπρο απο την Ιταλια μου ειπανε οτι λογο αναγνωρισεις το τι πελλετ καιει (RDS)και να μειωσω το DELTA FLEMINK αλλα τιποτα ποτε βγαζει πολύ κια ποτε λιγο βεβαια (και να μην ξεχνάμε εγω εχω 3.5μ. οριζοντια διαδρομη και αερα απο μεσα)

Το delta flame ειναι για να ξερει ποτε θα αλλαξει κατασταση δηλαδη ποτε θα παει απο waiting flame σε flame light.Αν απενεργοποιησεις το RDS τοτε πρεπει να δουλεψει κανονικα ετσι οπως τα λενε οι φιλοι μας οι ιταλοι!Σορυ για το off topic!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43685 από paokara
Απαντήθηκε από paokara στο θέμα Φίλτρο σόμπας pellet
εμενα βγαινει εξω και 2.5μετρα υψος και μετα μεσα στο φιλτρο η σομπα μου ειναι ελληνικη 10k αμα θελει καποια ρυθμιση και ξερει κανενας να μου πει? για να βγαζει λιγοτερα καυσαερια ευχαριστω
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by paokara.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43692 από Tsimp
Απαντήθηκε από Tsimp στο θέμα Φίλτρο σόμπας pellet
Δεν εχεις καλη ρυθμιση στη σομπα φιλε και ουτε το ιδιο φιλτρο με μας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43694 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Φίλτρο σόμπας pellet

paokara έγραψε: εμενα βγαινει εξω και 2.5μετρα υψος και μετα μεσα στο φιλτρο η σομπα μου ειναι ελληνικη 10k αμα θελει καποια ρυθμιση και ξερει κανενας να μου πει? για να βγαζει λιγοτερα καυσαερια ευχαριστω

Ποια σομπα εχεις και τι πελλετ καις αν επιτρεπετε?Μηπως η μαυριλα δεν ειναι απο σενα αλλα απο κανενα γειτονα :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43704 από paokara
Απαντήθηκε από paokara στο θέμα Φίλτρο σόμπας pellet
ΤΗΝ σομπα την πηρα απο την ΣΚΥΔΡΑ ΚΑΜΑΡΑΚΗΣ πελλετ αυστριακο καιω τωρα εχει να κανει με τις ρυθμισεις των καυσαεριων οποιος ξερει θα περιμενω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ