Συμβουλές για σόμπες Ravelli

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #28936 από katsar
Συμβουλές για σόμπες Ravelli δημιουργήθηκε από katsar
Καλησπέρα σας φίλοι μου. Είμαι τεχνικός για τις σόμπες pellet και συγκεκριμένα στις Ravelli.Ήμουν τεχνικός σε ένα κατάστημα στη Θεσσαλονίκη αλλά έφυγα από εκεί και τώρα είμαι ανεξάρτητος. Μπορώ να βοηθήσω αρκετά πάνω σε θέματα όπως τοποθέτησης, ρύθμισης, αντιμετώπιση προβλημάτων δεδομένης της εμπειρίας μου. Αν κάποιος από εσάς έχει σόμπα Ravelli και έχει κάποιο πρόβλημα μπορεί να μου στείλει ένα mail και να μου πει τι χρειάζεται και εγώ θα τον βοηθήσω όπως μπορώ. Σας ευχαριστώ.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Rokos, zetakias

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #28937 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Συμβουλές για σόμπες Ravelli

katsar έγραψε: Καλησπέρα σας φίλοι μου. Είμαι τεχνικός για τις σόμπες pellet και συγκεκριμένα στις Ravelli.Ήμουν τεχνικός σε ένα κατάστημα στη Θεσσαλονίκη αλλά έφυγα από εκεί και τώρα είμαι ανεξάρτητος. Μπορώ να βοηθήσω αρκετά πάνω σε θέματα όπως τοποθέτησης, ρύθμισης, αντιμετώπιση προβλημάτων δεδομένης της εμπειρίας μου. Αν κάποιος από εσάς έχει σόμπα Ravelli και έχει κάποιο πρόβλημα μπορεί να μου στείλει ένα mail και να μου πει τι χρειάζεται και εγώ θα τον βοηθήσω όπως μπορώ. Σας ευχαριστώ.


Καλωσόρισες και σε ευχαριστούμε για την διάθεση σου για βοήθεια. Δεν συνιστούμε την επικοινωνία με email.
Τα όποια προβλήματα θα πρέπει να περιγράφονται μέσα στο φόρουμ και να γίνεται προσπάθεια να δίνονται οι λύσεις στο δημόσιο μέρος του φόρουμ ή και σε κάποιες περιπτώσεις στα σημεία πρόσβασης των μελών. Με τον τρόπο αυτό θα μπορούσε κάποιος μελλοντικά με το ίδιο πρόβλημα να βρει λύση από αυτά που έχουν γραφτεί.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #28939 από katsar
Απαντήθηκε από katsar στο θέμα Απ: Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Δεν με πειράζει καθόλου. Εννοείται ότι μπορούμε να λύνουμε τα θέματα στο forum. Καλή διάθεση να υπάρχει μόνο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": zetakias

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #28945 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Συμβουλές για σόμπες Ravelli

katsar έγραψε: Καλησπέρα σας φίλοι μου. Είμαι τεχνικός για τις σόμπες pellet και συγκεκριμένα στις Ravelli.


Καλημέρα φίλε katsar. Και καλως ήρθες. :)

Ασχολείσαι μόνο με αερόθερμες [ηλεκτρονικά κτλ] η είσαι και υδραυλικός, οπότε κάνεις εγκατάσταση και τις σόμπες νερού ?

Επίσης ήθελα να ρωτήσω, τι συμβαίνει με τις Ravelli και δεν παρέχονται εγχειρίδια χρήσης στα Ελληνικά ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #29025 από katsar
Απαντήθηκε από katsar στο θέμα Απ: Συμβουλές για σόμπες Ravelli
Είμαι τεχνικός σε ότι αφορά τη ρύθμιση της φωτιάς και την αλλαγή κάποιου εξαρτήματος πάνω στη σόμπα. Έχω ασχοληθεί και με τις σόμπες νερού αλλά δεν είμαι υδραυλικός. Έχω παρευρεθεί όμως σε πάρα πολλές εγκαταστάσεις και έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα για το πως συνδέεται η σόμπα. Τώρα όσο αφορά νομίζω αυτό έχει λυθεί. Ήδη κάποιοι προμηθευτές τα έχουν.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #29044 από dasalis
Απαντήθηκε από dasalis στο θέμα Απ: Συμβουλές για σόμπες Ravelli
μια απορια και απο μενα,χρεισαζετε καποιο ρυθμισμα στο πρωτο αναμα η σομπα αμα το πελλετ ειναι καλησ ποιοτητασ( rz pellet )? Ειμαι απο αθηνα και μου ζητανε 150 ευρο για το πρωτο ρυθμισμα.διαβασα ομως οτι οι ravelli εχουν το συστημα rds και ρυθμιζετε μονη τησ η σομπα για τη σωστη καυση.ισχυει κατι τετοιο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.121 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ