Πώς να μπει η σόμπα για καλύτερη λειτουργία;

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #24675 από GT
giabritsos σ' ευχαριστώ πολύ φίλε!

Με την πρώτη ευκαιρία, βγάλε και ανέβασε φωτογραφία της πατέντας, να μείνει στο φόρουμ!
Ίσως ενδιαφέρει αρκετό κόσμο ακόμα εκτός από μένα!


Ακόμα στα πετρέλαια...
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29046 από ΠΑΤ21

giabritsos έγραψε: Το κιτ προσαρμοζεται χαμηλα μεσα εκει που μπαινουν τα ξυλα αν θυμαμαι καλα.
Για την πατεντα που εκανε ο δικος μου ,το εκλεισε με γυψοσανιδα και ειναι ομορφο.επειδη ομως μενει μακρια δυσκολα να στο δειξω,αν παω θα βγαλω φωτο,αυτος δεν ασχολειται πολυ με υπολογιστες...


Sent from my iPhone using tapatalk

Φιλε giabritsos γεια σου και απο εμενα. ειμαι καινουργιος στο φορουμ. θα παραγγειλω μια σομπα σαν τη δικια σου. θα ηθελα να σε ρωτησω το κιτ που την κανει αεροθερμη το εχεις βαλει στην σομπα που αγορασες? δουλευει η σομπα χωρις το κιτ; η μηπως αν δεν παρεις και το κιτ η σομπα δεν εχει την σωστη αποδοση;ειναι υποχρεωτικο να μπει? Σε ευχαριστω!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29062 από giabritsos
Ειναι προεραιτικο..
Δουλευει χωρις αυτο,εμενα μου ειπε ο εμπορος να μην το παρω,βγαζει πολυ ζεστη δε θα χρειαστει


Sent from my iPhone using Tapatalk
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΠΑΤ21

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29299 από ΠΑΤ21
φιλε giabritsos σε ευχαριστω πολυ!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34107 από giabritsos
Να ρωτησω κατι να μου πειτε την γνωμη σας.αν δειτε στην δικη μου φωτο που ανεβασα τελευταια,πισω απο την σομπα ακριβως αυτο που φαινετα σαν κολωνα ειναι γυψοσανιδα μεχρι κατω.υπαρχει περιπτωση να εχει η Γυψοσανιδα προβλημα με την ζεστη που θα βγαζει η σομπα;καμια φωτια;αν σκασει δεν με πειραζει,του χρονου το ξαναβαφω,φωτια μην παρει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34122 από GT

giabritsos έγραψε: Να ρωτησω κατι να μου πειτε την γνωμη σας.αν δειτε στην δικη μου φωτο που ανεβασα τελευταια,πισω απο την σομπα ακριβως αυτο που φαινετα σαν κολωνα ειναι γυψοσανιδα μεχρι κατω.υπαρχει περιπτωση να εχει η Γυψοσανιδα προβλημα με την ζεστη που θα βγαζει η σομπα;καμια φωτια;αν σκασει δεν με πειραζει,του χρονου το ξαναβαφω,φωτια μην παρει



Για να λαμπαδιάσει χλωμό το βλέπω... αλλά φύλαγε τα ρούχα σου λέει ο σοφός λαός...

Πιθανόν όμως από τις υψηλές θερμοκρασίες να αρχίσει να αποσαθρώνεται η γυψοσανίδα μετά από κάποιο χρονικό διάστημα.

Καλύτερα θα ήταν να έβαζες πυρίμαχη γυψοσανίδα, τηρώντας στο μέτρο του δυνατού τις αποστάσεις που προτείνει ο κατασκευαστής.

Υπάρχουν βέβαια και κάποιες λεπτές μονωτικές πλάκες με επένδυση αλουμινόφυλλου για να βάλεις μεταξύ σόμπας και κοντινών αντικειμένων. Είναι άσχημες όμως.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ