Σόμπες pellet RED

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1296 από Δημήτριος
Σόμπες pellet RED δημιουργήθηκε από Δημήτριος
Γνωρίνει κανείς πώς ρυθμίζεται η ταχύτητα του blower στις RED? Νομίζω οτι είναι υψηλή γιατι μου πετάει σπίθες. Στην motherboard καταλήγουν τρια καλωδια λευκο,κοκκινο,μπλε για τον ελεγχο στροφων αλλά δεν είδα τιποτα άλλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1343 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Σόμπες pellet RED

Δημήτριος έγραψε: Γνωρίνει κανείς πώς ρυθμίζεται η ταχύτητα του blower στις RED? Νομίζω οτι είναι υψηλή γιατι μου πετάει σπίθες. Στην motherboard καταλήγουν τρια καλωδια λευκο,κοκκινο,μπλε για τον ελεγχο στροφων αλλά δεν είδα τιποτα άλλο.

Απο την ελλάδα την αγόρασες?
Γιατί δεν απευθύνεσαι στον αντιπρόσωπο?
Η τέλος πάντων σε αυτόν που σου την πούλησε?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1355 από Δημήτριος
Απαντήθηκε από Δημήτριος στο θέμα Σόμπες pellet RED
sta1 τηn σόμπα RED την αγόρασα στην Ελλάδα από συνεργάτη της KLIMATIKA. Aυτό που αναφέρεις είναι λογικό και αυτονόητο αλλά έχω την ακατανίκητη επιθυμία να εξαντλώ τα περιθώρια δικής μου επέμβασης. Αυτό προέκυψε από 1.Επάγγελμα, είμαι τεχνικός Αφων και με ενθουσιάζει η τεχνογνωσία 2.Έπιφυλάξεις ως προς την ειλικρίνεια και τις δυνατότητες αρκετών (όχι των συγκεκριμένων αντιπροσώπου και εμπόρου που με την ευκαιρία αναφέρω την τυπικότατη συνέπειά τους).3.Οικονομικούς λόγους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1362 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Σόμπες pellet RED
Τι είναι ο Αφων?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1396 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Σόμπες pellet RED
Αεροσκαφων ρε συ Asteris ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1398 από Δημήτριος
Απαντήθηκε από Δημήτριος στο θέμα Σόμπες pellet RED
Συγγνώμη, Αεροσκαφών. Επίσης έχω την άποψη ότι είναι τίμιο να δίνει ο κατασκευαστής τη δυνατότητα στο χρήστη να κάνει όλες τις ρυθμίσεις (έστω αγοράζοντας κάποιο απαραίτητο software ή και hardware) επισημαίνοντας ότι οτιδήποτε γίνει από μη εξειδικευμένο τεχνικό μπορεί να προκαλέσει κακή λειτουργία και βλάβη στη συσκευή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ