vigas και atmos

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #117808 από vigas
vigas και atmos δημιουργήθηκε από vigas
Φίλοι μου έχω περάσει ένα ξυλολέβητα atmos 25DC και ένα Vigas 25-32kw σε δυο σπίτια δίπλα- δίπλα . Το συμπέρασμα είναι ότι ο vigas δεν παίζεται...έχει πολύ καλό control που ο atmos υστερεί. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι το βασικότερο στην οικονομία ξύλου είναι ο αυτοματισμό και η ρύθμιση την όποια κατά τύχη βρήκα κάποιων που είναι ειδικός στην θέρμανση και ρύθμιση λύνοντας όλα τα προβλήματα με αποτέλεσμα ο πελάτης μου να είναι πολύ ευχαριστημένος λέγοντας ότι τουλάχιστον 2 τόνους ξύλα εξοικονόμησε και το σπίτι τελικά ζεστάθηκε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #117851 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα vigas και atmos
με τετοιο νικ δεν χρειαζοταν να διαβασουμε το ποστ :)
φροντισε να διαβασεις τους ορους χρησης του φορουμ πριν συνεχισεις


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #117859 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα vigas και atmos

vigas έγραψε: Φίλοι μου έχω περάσει ένα ξυλολέβητα atmos 25DC και ένα Vigas 25-32kw σε δυο σπίτια δίπλα- δίπλα . Το συμπέρασμα είναι ότι ο vigas δεν παίζεται...έχει πολύ καλό control που ο atmos υστερεί. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι το βασικότερο στην οικονομία ξύλου είναι ο αυτοματισμό και η ρύθμιση την όποια κατά τύχη βρήκα κάποιων που είναι ειδικός στην θέρμανση και ρύθμιση λύνοντας όλα τα προβλήματα με αποτέλεσμα ο πελάτης μου να είναι πολύ ευχαριστημένος λέγοντας ότι τουλάχιστον 2 τόνους ξύλα εξοικονόμησε και το σπίτι τελικά ζεστάθηκε.


Μια εβδομάδα(μέχρι την Κυριακή) αποκλεισμός για αλίευση πελατών σε αλλο ποστ του vigas.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ