Μέτρα προστασίας υγείας κατά την ενασχόληση με λέβητες στερεών καυσίμων

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78585 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Εγώ δεν χρειάζομαι τέτοια μέτρα προστασίας, δεν έχω καθόλου σκόνη κλπ...

www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s...vm=bv.41524429,d.Yms

και την περισσότερη στάχτη την παίρνω με φτυαράκι και στο τέλος βάζω την ηλεκτ. σκούπα για τέλοιο καθαρισμό. Επίσης κάτι που δεν δείχνει το βίντεο, καθαρίζω και το μπουρί βγάζοντας την τάπα στην γωνία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78591 από KERBEROS
Εγώ μια απλή χειρουργική μάσκα βάζω και μοιάζω με τον Μπάρναρντ :P .
Δεν είναι και τόση πολλή η σκόνη, οπότε με τη μάσκα δεν έχω πρόβλημα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78620 από electron
Επειδή είναι πολύ λεπτή η σταχτή από την τεφρά και περνάει από τις κοινές χάρτινες μάσκες παράγγειλα μια πιο καλη μπας και προστατευτώ καλύτερα.






πιστεύω να μην περνάει η σκόνη γιατί εχει μια επένδυση που πιάνει την μύτη
θα σας πω αν ειναι καλη μολις την δοκιμασω


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80002 από Sp4wN
Αφού τη δοκιμάσεις πές μας και τιμή της μάσκας καθώς και στοιχεία αγοράς άν έχεις την καλοσύνη ,ενδιαφέρομαι και γώ που μέχρι τώρα είμαι με χειρουργική μάσκα επίσης .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80050 από GT
Νικόλα έχει και στο praktiker τέτοιες, αν θυμάμαι καλά 10€ η μάσκα και 5€ το ανταλλακτικό φίλτρο (με επιφύλαξη :oops: ).

Μάλιστα το είχα δει στο Βόλο :woohoo: , όπου πήρα και τις δικές μου απλές, πολύ φτηνότερες. :P


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80261 από electron
Καλημέρα την παρήγγειλα από το ebay και περιμένω να έρθει.. αν δεν κάνω λάθος πλήρωσα γύρω στα 3,5$ (δολάρια Αμερικής). Δηλαδή κάτω από 3 εύρο κόστος.

Μόλις την δοκιμάσω θα σας πω εντυπώσεις και φυσικά αν είναι καλή θα πάρω κανά 2 ακόμα


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ippomas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ