Μάρκες τρίοδων θερμοστατικών βαλβίδων

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #50595 από vag1234
Μπορούν οι εγκαταστάτες θερμουδραυλικοί μέλη του φόρουμ να μας ενημερώσουν ποιές τρίοδες θερμοστατικές βαλβίδες ανάμιξης του εμπορίου είναι αξιόπιστες σε εγκαταστάσεις στερεών καυσίμων και λειτουργούν χωρίς πρόβλημα?

Ρωτάω επειδή τελικά στην αγορά κυκλοφορούν τρίοδες οι οποίες είναι κατασκευασμένες για άλλη χρήση και τις πουλάνε χωρίς όμως να ανοίγουν ποτέ με αποτέλεσμα η εγκατάσταση να μην λειτουργεί..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #50611 από LEONAS
ESBE, LUK ειναι κατα την γνωμη μου οι καλυτερες και οι
ακριβοτερες επισης δουλευω και μια γερμανικη που βγαινει
σε πολυ καλη τιμη το λαβοματ.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #50622 από CASPER
Regulus για μενα ειναι απο τις καλυτερες και σε τιμη και σε ποιοτητα....
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": BolceVique

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #50907 από jps
Από τις ακριβές και καλύτερες επιλογές για τρίοδη είναι η ιταλική caleffi biomass,που είναι ειδική για συστήματα στερεών καυσίμων.Εγώ,τουλάχιστον αυτή αγόρασα.Στη θεσσαλονίκη βρήκα την Caleffi biomass των 55 βαθμών της μίας ίντσας στα 100 ευρώ,όταν έβρισκα την τσέχικη Regulus των 55 βαθμών της μίας ίντσας στα 50 ευρώ,δηλαδή στα μισά χρήματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #51064 από Sp4wN
επειδή με ενδιαφέρει και άμεσα το θέμα για την εγκατάσταση του λέβητά μου ,ποιά είναι τα κριτήρια που επιλέγει κανείς την 3οδη εκτός από τη διατομή και τη θερμοκρασία ? Νόμιζα πως είναι όλες το ίδιο και απλά αλλάζει η εταιρεία παραγωγής ...
Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι άν υπάρχουν σημαντικές διαφορές ανάμεσα στις 3οδες ανάλογα την εταιρεία κατασκευής ...

Esbe ,caleffi , regulus Κλπ.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78278 από BolceVique
συγνωμη για την ερωτηση Casper μπορεις να μου πεις απο που τις παιρνεις γιατι και εμενα με ενδιαφερει?Ευχαριστω εκ των προταιρων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ