Ιδέες για το πώς να κατεβάσω το λέβητα στο υπόγειο

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43009 από ΠΑΠΑΣ
Ολα καλα.Ηρθε αλλος γερανος και κατεβηκε ο λεβητας μαζι με την παλετα.Βεβαια τιναξε το μπρος και το πισω σανιδι απο την πιεση του ιμαντα,αλλα τα κοντραρε η πορτα και η βαση του λεβητα στη πισω μερια.Ο χθεσινος χειριστης ηταν απειρος.
Παντως ευχαριστω ολους για τη συμπαρασταση!Δεν ειμαι και σιγουρος αλλα εχω την εντυπωση οτι καποιοι ψοφανε για γαλαρια. :evil: :)

Σε παρακαλω terisds μην επιμενεις δεν προκειται να πω ονοματα. :)

Προεδρε (PRIMUS 45) καλο το ανεκδοτο!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": terisds

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43015 από terisds
Εντάξει,σου εύχομαι με το καλό να τον τοποθετήσεις, και καλές ζέστες.Και πάλι στο λέω,αν χρειαστείς βοήθεια εδώ είμαστε εμείς!!!!!!!!

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43016 από DOOM_NX
Πάντως μερικοί λέβητες χωρίζουν στη μέση και μεταφέρονται πιο εύκολα.

Αν το ήξεραν αυτό οι εγκαταστάστες του δικού μου θα είχαμε τη γωνία του αχυρώνα άθικτη τώρα :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43018 από ΠΑΠΑΣ

terisds έγραψε: Εντάξει,σου εύχομαι με το καλό να τον τοποθετήσεις, και καλές ζέστες.Και πάλι στο λέω,αν χρειαστείς βοήθεια εδώ είμαστε εμείς!!!!!!!!


Ευχαριστω! Επισης καλο χειμωνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43037 από bill987
Το ίδιο πρόβλημα έχω με τον vigas, το έχω έξω στην βροχή (σκεπασμένο) και τον κοιτάμε......

Δυστυχώς ο πανέξυπνος μηχανικός που έφτιαξε το σπίτι μου, έκανε την είσοδο στο υπόγειο όσο πιο περίπλοκη μπορούσε να την κάνει.....

Το δοχείο ξήλωσα το παράθυρο και οριακά θα μπει..
Ο λέβητας λόγου βάρους και στενότητας των σκαλιών δεν μπαίνει που να χτυπιόμαστε κάτω 10 άτομα!!
Θα προσπαθήσουμε αύριο να το κάνουμε όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω με δοκάρια..
Ελπίζω να μην τον διαλύσουμε ....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43039 από DOOM_NX

bill987 έγραψε: Το ίδιο πρόβλημα έχω με τον vigas, το έχω έξω στην βροχή (σκεπασμένο) και τον κοιτάμε......

Δυστυχώς ο πανέξυπνος μηχανικός που έφτιαξε το σπίτι μου, έκανε την είσοδο στο υπόγειο όσο πιο περίπλοκη μπορούσε να την κάνει.....

Το δοχείο ξήλωσα το παράθυρο και οριακά θα μπει..
Ο λέβητας λόγου βάρους και στενότητας των σκαλιών δεν μπαίνει που να χτυπιόμαστε κάτω 10 άτομα!!
Θα προσπαθήσουμε αύριο να το κάνουμε όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω με δοκάρια..
Ελπίζω να μην τον διαλύσουμε ....

Στην ανάγκη, γκρεμίστε κι εσείς καμια γωνία, κάναν τοίχο! :silly:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ