Ιδέες για το πώς να κατεβάσω το λέβητα στο υπόγειο

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #43018 από ΠΑΠΑΣ

terisds έγραψε: Εντάξει,σου εύχομαι με το καλό να τον τοποθετήσεις, και καλές ζέστες.Και πάλι στο λέω,αν χρειαστείς βοήθεια εδώ είμαστε εμείς!!!!!!!!


Ευχαριστω! Επισης καλο χειμωνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #43037 από bill987
Το ίδιο πρόβλημα έχω με τον vigas, το έχω έξω στην βροχή (σκεπασμένο) και τον κοιτάμε......

Δυστυχώς ο πανέξυπνος μηχανικός που έφτιαξε το σπίτι μου, έκανε την είσοδο στο υπόγειο όσο πιο περίπλοκη μπορούσε να την κάνει.....

Το δοχείο ξήλωσα το παράθυρο και οριακά θα μπει..
Ο λέβητας λόγου βάρους και στενότητας των σκαλιών δεν μπαίνει που να χτυπιόμαστε κάτω 10 άτομα!!
Θα προσπαθήσουμε αύριο να το κάνουμε όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω με δοκάρια..
Ελπίζω να μην τον διαλύσουμε ....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #43039 από DOOM_NX

bill987 έγραψε: Το ίδιο πρόβλημα έχω με τον vigas, το έχω έξω στην βροχή (σκεπασμένο) και τον κοιτάμε......

Δυστυχώς ο πανέξυπνος μηχανικός που έφτιαξε το σπίτι μου, έκανε την είσοδο στο υπόγειο όσο πιο περίπλοκη μπορούσε να την κάνει.....

Το δοχείο ξήλωσα το παράθυρο και οριακά θα μπει..
Ο λέβητας λόγου βάρους και στενότητας των σκαλιών δεν μπαίνει που να χτυπιόμαστε κάτω 10 άτομα!!
Θα προσπαθήσουμε αύριο να το κάνουμε όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω με δοκάρια..
Ελπίζω να μην τον διαλύσουμε ....

Στην ανάγκη, γκρεμίστε κι εσείς καμια γωνία, κάναν τοίχο! :silly:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #43057 από ΠΑΠΑΣ

bill987 έγραψε: Το ίδιο πρόβλημα έχω με τον vigas, το έχω έξω στην βροχή (σκεπασμένο) και τον κοιτάμε......

Δυστυχώς ο πανέξυπνος μηχανικός που έφτιαξε το σπίτι μου, έκανε την είσοδο στο υπόγειο όσο πιο περίπλοκη μπορούσε να την κάνει.....

Το δοχείο ξήλωσα το παράθυρο και οριακά θα μπει..
Ο λέβητας λόγου βάρους και στενότητας των σκαλιών δεν μπαίνει που να χτυπιόμαστε κάτω 10 άτομα!!
Θα προσπαθήσουμε αύριο να το κάνουμε όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω με δοκάρια..
Ελπίζω να μην τον διαλύσουμε ....


Εννοεις την ιδεα του mastora.Καταλαβαινω πως αισθανεσαι ευχομαι ολα να πανε καλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44436 από bill987
Toν κατεβάσαμε εχθές :woohoo: :woohoo:

8 άτομα και κάναμε κανένα 2ωρο!!!

Ευτυχώς χωρίς απώλειες!!
Αύριο περιμένω τους υδραυλικούς να ξεκινήσουμε!!
Μας έφαγε το κρύο :S :S
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ