Λεβητοστάσια

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40867 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Λεβητοστάσια
Για εμένα εκείνο που έχει σημασια είναι τα υλικά που θα βάλεις να είναι τα σωστά η τοποθέτηση τους να είναι η απαιτούμενη και ο χώρος δεν τρελάθηκα κιόλας λεβητοστάσιο είναι όχι η κρεβατοκάμαρα μου σκόνη θα έχει κάπνα μπορεί ξύλο καμένο θα μυρίζει τι θέλετε δηλαδη να είναι
Και αυτό το πράμα οι ΓΕΡΜΑΝΟΙ έτσι οι ΑΥΣΤΡΙΑΚΟΙ αλλιώς έχει αρχησει να με τρελαίνει καταλαβαιτετο δεν έχουμε τα ίδια μισθολόγια παλεύουμε με οι έχει ο καθενός δεν είπα να κάνουμε εκτρώματα αλλά με αυτά που έχουμε κάνουμε ότι μπορούμε πολλοί χρεώθηκαν για να τα κάνουν και μάλιστα σε εποχές δύσκολες
όσο για τα μαστορια και το τι γνώσεις έχουν κανένας μας δεν μπορεί να ξέρει το μόνο που μπορείς να ξέρεις πριν τον επιλέξεις να έχεις δει κάπου 1-2 δουλειές του

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40877 από ELECTRICALCHIEF
Απαντήθηκε από ELECTRICALCHIEF στο θέμα Λεβητοστάσια
ισως το προδιαγραφες Γερμανιας επρεπε να το βάλω σε εισαγωγικα.
Με λιγα λογια εννοω οτι τα λεβητοστασια ολα κανουν τη δουλεια τους αλλα οταν ειναι ολα τακτοποιημενα ομορφα, με σωστα υλικα και οργανα ειναι αλλιως απο το να ειναι οι σωληνωσεις κλπο οπως ναναι και χωρις καμια διευθετηση, με υλικα οτι τυχει οπως τύχει. Φωτογραφιες δεν εχω και δεν λεω οτι δεν υπαρχουν προδιαγραφες στη χώρα μας. Αλλα το θεμα ειναι ποιος τις τηρει και ποιος εχει το μερακι να κανει μια σωστη αλλά και ομορφη εγκατασταση.

Οπως στο δικο μου το επαγγελμα ηλεκτρικοι πινακες ειναι ολοι. Ολοι μπορουν να ασφαλιζουν μια εγκατασταση. Αλλα αν ανοιγεις ενα πινακα και στο εσωτερικο του εχεις μια σπαγγετι καλωδιων ειναι διαφορετικο απο το να μπορεις να διακρινεις καθε κύκλωμα σε χρονο dt.
Μια φωτογραφια ισουτε με χιλιες λεξεις, αλλα δεν εχω φωτογραφιεα να δειξω.

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40878 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Λεβητοστάσια
Mερακι εχουμε αλλα σχεδον σε ολες τις δουλειες δεν
τον νοιαζει τον πελατη παρα μονο ποσο θα του βγει
η δουλεια.

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40882 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Λεβητοστάσια
αλλο το δουλευει
αλλο το ειναι κι ωραια στημενο.....
γιατι ναι η 100% ποιοτική δουλεια ειναι ΚΑΙ ομορφη...
ειναι ταξινομημενη, ειναι σωστα μαρκαρισμενη, εχει οτι πρεπει χωρις περιττά....

να το πω αλλιως
σε μια σωστα στημενη εγκατασταση - οποιαδηποτε εγκατασταση υδραυλικη ηλεκτρονικη οτι να ναι - αν φερετε εναν αλλο επαγγελματια του ιδιου τομεα, θα καταλαβει σε χρονο dt.
Χωρια το "φινιρισμα" τις λεπτομερειεςπου κανουντην διαφορά...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40912 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Λεβητοστάσια

Φωτογραφιες δεν εχω και δεν λεω οτι δεν υπαρχουν προδιαγραφες στη χώρα μας. Αλλα το θεμα ειναι ποιος τις τηρει και ποιος εχει το μερακι να κανει μια σωστη αλλά και ομορφη εγκατασταση.

ποιος ξέρει τι προδιαγραφές χρειάζεται απο εμάς τους πελάτες κανένας αρκούμαστε πάντα σχεδόν σε ότι μας πει ο εκάστοτε υδραυλικός και ηλεκτρολόγος άρα αν τις ξέραμε θα ξέραμε και αν τις τηρουνε τώρα αν έχει μεράκι η' όχι στο τέλος φαίνεται δυστυχώς

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40922 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Λεβητοστάσια

ELECTRICALCHIEF έγραψε: ισως το προδιαγραφες Γερμανιας επρεπε να το βάλω σε εισαγωγικα.
Με λιγα λογια εννοω οτι τα λεβητοστασια ολα κανουν τη δουλεια τους αλλα οταν ειναι ολα τακτοποιημενα ομορφα, με σωστα υλικα και οργανα ειναι αλλιως απο το να ειναι οι σωληνωσεις κλπο οπως ναναι και χωρις καμια διευθετηση, με υλικα οτι τυχει οπως τύχει. Φωτογραφιες δεν εχω και δεν λεω οτι δεν υπαρχουν προδιαγραφες στη χώρα μας. Αλλα το θεμα ειναι ποιος τις τηρει και ποιος εχει το μερακι να κανει μια σωστη αλλά και ομορφη εγκατασταση.

Οπως στο δικο μου το επαγγελμα ηλεκτρικοι πινακες ειναι ολοι. Ολοι μπορουν να ασφαλιζουν μια εγκατασταση. Αλλα αν ανοιγεις ενα πινακα και στο εσωτερικο του εχεις μια σπαγγετι καλωδιων ειναι διαφορετικο απο το να μπορεις να διακρινεις καθε κύκλωμα σε χρονο dt.
Μια φωτογραφια ισουτε με χιλιες λεξεις, αλλα δεν εχω φωτογραφιεα να δειξω.


αφου ασχολησε με πινακες ξερεις οτι ο ΕΛΟΤ ακολουθει τα γερμανικα din
ακομα ξερεια πολυ καλα οτι και το κοστος ειναι αναλογο και σε πολλες περιπτωσεις δυσαναλογο

dimitris 38
τισ προδιαγραφες τις ξερουν σχεδον ολοι ...ο πελατης ομως κατα κανονα θελει το φτηνοτερο (και καλα κανει) οποτε ...τελος προδιαγραφες


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ