Γεννήτρια ή UPS για αυτονομία ξυλολέβητα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #55751 από daffygr
Απαντήθηκε από daffygr στο θέμα Απ: Γεννήτρια ή UPS;



Φορτιστής: www.ipshop.gr/product-id-36478.html
Inverter : viewitem.eim.ebay.gr/300W-Car-Pure-Sine-...transId=762251509019

Μπαταρία ότι θέλετε.
Κουτί από στράτζα, ανεμιστήρες με ηλεκτρονικό κύκλωμα θερμοστάτη, ασφάλειες και ψιλολόγια
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by daffygr.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59067 από Αποστολος
Μπορεις να μου πεις που τον βρηκες και ποσο κοστισεγιατι ενδιαφερομαι.
Ευχαριστω.Για το ups 325va του dr.panosv
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Αποστολος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59652 από daffygr
Ποιόν ρωτάς?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59691 από dr.panosv

Αποστολος έγραψε: Μπορεις να μου πεις που τον βρηκες και ποσο κοστισεγιατι ενδιαφερομαι.
Ευχαριστω.Για το ups 325va του dr.panosv


Αποστολε το πηρα απο το e-shop.gr και ειναι apc,ειναι τροποποιημενου ημιτονου οπως τα περισσοτερα και τελικα μου εκανε ζημια στα ηλεκρονικα του λεβητα και δεν αποκλειεται να κανει και σε κυκλοφορητη,για να εισαι 100% σιγουρος θελει καθαρου ημιτονου,το φθηνοτερο που ειδα στο ιντερνετ εκανε 200ε.

Το ειχα γραψει θεμα στο φορουμ αμεσως μολις καταλαβα οτι αυτο εφταιγε για την ζημια στον κοντρολερ του λεβητα οποτε

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ UPS!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59792 από Αποστολος

dr.panosv έγραψε:

Αποστολος έγραψε: Μπορεις να μου πεις που τον βρηκες και ποσο κοστισεγιατι ενδιαφερομαι.
Ευχαριστω.Για το ups 325va του dr.panosv


Αποστολε το πηρα απο το e-shop.gr και ειναι apc,ειναι τροποποιημενου ημιτονου οπως τα περισσοτερα και τελικα μου εκανε ζημια στα ηλεκρονικα του λεβητα και δεν αποκλειεται να κανει και σε κυκλοφορητη,για να εισαι 100% σιγουρος θελει καθαρου ημιτονου,το φθηνοτερο που ειδα στο ιντερνετ εκανε 200ε.

Το ειχα γραψει θεμα στο φορουμ αμεσως μολις καταλαβα οτι αυτο εφταιγε για την ζημια στον κοντρολερ του λεβητα οποτε

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ UPS!!!



Σε ευχαριστω.Σε ηλεκτρολογο που ρωτησα,απο 350 και πανω.Και σε περιπτωση διακοπης θα κρατησει κανενα 20λεπτο αναλογως τον κυκλοφορητη,ετσι μου ειπε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61884 από daffygr

Αποστολος έγραψε:

dr.panosv έγραψε:

Αποστολος έγραψε: Μπορεις να μου πεις που τον βρηκες και ποσο κοστισεγιατι ενδιαφερομαι.
Ευχαριστω.Για το ups 325va του dr.panosv


Αποστολε το πηρα απο το e-shop.gr και ειναι apc,ειναι τροποποιημενου ημιτονου οπως τα περισσοτερα και τελικα μου εκανε ζημια στα ηλεκρονικα του λεβητα και δεν αποκλειεται να κανει και σε κυκλοφορητη,για να εισαι 100% σιγουρος θελει καθαρου ημιτονου,το φθηνοτερο που ειδα στο ιντερνετ εκανε 200ε.

Το ειχα γραψει θεμα στο φορουμ αμεσως μολις καταλαβα οτι αυτο εφταιγε για την ζημια στον κοντρολερ του λεβητα οποτε

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ UPS!!!



Σε ευχαριστω.Σε ηλεκτρολογο που ρωτησα,απο 350 και πανω.Και σε περιπτωση διακοπής θα κρατησει κανενα 20λεπτο αναλογως τον κυκλοφορητη,ετσι μου ειπε.

Με τόσα λεφτά φτιάχνεις UPS Κ Α Θ Α Ρ Ο Υ Η Μ Ι Τ Ο Ν Ο Υ με 300 W κατανάλωση για δύο ώρες!!
Εάν έχεις μόνο κυκλοφορητή και ένα φως ασφαλείας, μείον 50 ευρώ και με κατανάλωση 50W θα έχεις αυτονομία 12 ώρες!!!
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by daffygr. Αιτία: Προσθήκη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.107 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ