Καθαρισμός πίσσας

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #95721 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα Καθαρισμός πίσσας
Μετα απο πολυ περιπετεια (δεν ειναι του παροντος αλλα το λεω γιατι ''εριξα'' καποιους αθελα μου και μπορει να διαβασουν κ εδω) μπορω να ξαναδωσω υγρο για δοκιμη. Βαθυλακκος Θεσσαλονικης.. βολευει κανεναν να περασει να του δωσω ενα κιλο? Να δοκιμασει να μαθω κ εγω επι τελους αν ειναι τοσο αποτελεσματικο οσο μου ειπαν. Να δουμε και ποσο θα χρειαστει για ενα καλο καθαρισμα, κοστιζει 5 ευρω+ΦΠΑ το κιλο (ενημερωτικα λεω τ τιμη, εμενα μου το εδωσαν τζαμπα και δεν θα το χρεωσω φυσικα. Απλα δεν εχω ποσσοτητα αλλα ενα κιλο οποιος θελει το δινω). Εμενα τ τζακι αεροθερμο ειναι δεν ειχα τροπο να το δοκιμασω, περιμενω να τελειωσει η σαιζον και να ψεκασω απο μεσα την καπνοδοχο, στο τζαμι παντως αραιωμενο περιπου 1/10 κανει θαυματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #96782 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Καθαρισμός πίσσας
το email μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. είμαι απο ΙΩΝΙΑ ΔΙΑΒΑΤΑ συγκεκριμένα με ενδιαφέρει

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #97887 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Καθαρισμός πίσσας
Το καλυτερο καθαριστικο πισσας, φλογιστρο προπανιου και μετα σπατουλα με ξυραφακι(αυτα για τα τζαμια η τα πατωματα),ο θαλαμος εγινε ινοξ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #97989 από guider
Απαντήθηκε από guider στο θέμα Καθαρισμός πίσσας
Ο θαλαμος καυσης ναι, οι εναλλακτες ομως?

Γιωργος Καβαλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98392 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Καθαρισμός πίσσας

guider έγραψε: Ο θαλαμος καυσης ναι, οι εναλλακτες ομως?

Δεν ξερω φιλε τι γινετε στην δικη σου περιπτωση στον δικο μου ξυλολεβητα χθες που τον καθαρισα τον λεβητα (γιατι δεν προκειτε να ξαναναψει για φετος) εχω προσβαση παντου,οι διαδρομες ειναι τρεις οριζοντιες και σε μιση ωρα με το φλογιστο εγινε λαμπικος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #98411 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Καθαρισμός πίσσας

valsam έγραψε:

guider έγραψε: Ο θαλαμος καυσης ναι, οι εναλλακτες ομως?

Δεν ξερω φιλε τι γινετε στην δικη σου περιπτωση στον δικο μου ξυλολεβητα χθες που τον καθαρισα τον λεβητα (γιατι δεν προκειτε να ξαναναψει για φετος) εχω προσβαση παντου,οι διαδρομες ειναι τρεις οριζοντιες και σε μιση ωρα με το φλογιστο εγινε λαμπικος!





Αφου ειχες γραψει οτι δεν εχεις πισσες στον λεβητα. :whistle:

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.095 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ