Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64861 από medousa89
Απαντήθηκε από medousa89 στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

hunters1977 έγραψε: Στον επισημο εισαγωγεα ρωτησατε?

kas.com.gr/category/%CE%B8%CE%B5%CF%81%C...1%CE%B6%CE%B1%CF%83/

εγώ ρώτησα για τον optimus bio που τον έχει alpha tech
αλλα τον συγκρινόμενο τον φέρουν αρκετοί και με διαφορετική ονομασία όλοι τον αγοράζουν απο την termodinamik και βάζουν μια φίρμα ακόμα αν τους ζητήσεις την εγγύηση σου δίνουν απο την termodinamik
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by medousa89.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64873 από eliasger
Απαντήθηκε από eliasger στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

hunters1977 έγραψε: Κατα μαρτη μερια που θα τον παρω κι εγω θα του βγαλω τα ματια οξω. :lol:

Παντως θα εφτιαχνα το κυκλωμα το αρχικο .ο ανεμιστηρας τωρα που το βλεπω εχει καθυστερηση με το σβησιμο για οσο επιλεξουμε εμεις. κατα το αναμα θα απομονωνει η καθυστερηση και θα συνεχιζει την κανονικη του λειτουργια απο τον πινακα οργανων


Aν μπορείς κλέψε 12v από κάπου δώστα στη επαφή του ρελέ και με ne555 , optocoupler (moc3021πχ) και triac είσαι κομπλέ με το χρονικό ( πιστεύω ότι ο ανεμιστήρας είναι ac ).

tzavars @ yahoo.gr
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": hunters1977, medousa89

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64876 από hunters1977
Απαντήθηκε από hunters1977 στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

eliasger έγραψε:

hunters1977 έγραψε: Κατα μαρτη μερια που θα τον παρω κι εγω θα του βγαλω τα ματια οξω. :lol:

Παντως θα εφτιαχνα το κυκλωμα το αρχικο .ο ανεμιστηρας τωρα που το βλεπω εχει καθυστερηση με το σβησιμο για οσο επιλεξουμε εμεις. κατα το αναμα θα απομονωνει η καθυστερηση και θα συνεχιζει την κανονικη του λειτουργια απο τον πινακα οργανων


Aν μπορείς κλέψε 12v από κάπου δώστα στη επαφή του ρελέ και με ne555 , optocoupler (moc3021πχ) και triac είσαι κομπλέ με το χρονικό ( πιστεύω ότι ο ανεμιστήρας είναι ac ).


Να τος ηρθε ο Ηλιας με τη λυση στο τσεπακι ;)
Ωραιος... θα το κοιταξω κι αυτο. Ναι εναλλασομενο δεχεται ο ανεμιστηρας απο οτι ξερω στα πιο πολλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64878 από eliasger
Απαντήθηκε από eliasger στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

hunters1977 έγραψε:

eliasger έγραψε:

hunters1977 έγραψε: Κατα μαρτη μερια που θα τον παρω κι εγω θα του βγαλω τα ματια οξω. :lol:

Παντως θα εφτιαχνα το κυκλωμα το αρχικο .ο ανεμιστηρας τωρα που το βλεπω εχει καθυστερηση με το σβησιμο για οσο επιλεξουμε εμεις. κατα το αναμα θα απομονωνει η καθυστερηση και θα συνεχιζει την κανονικη του λειτουργια απο τον πινακα οργανων


Aν μπορείς κλέψε 12v από κάπου δώστα στη επαφή του ρελέ και με ne555 , optocoupler (moc3021πχ) και triac είσαι κομπλέ με το χρονικό ( πιστεύω ότι ο ανεμιστήρας είναι ac ).


Να τος ηρθε ο Ηλιας με τη λυση στο τσεπακι ;)
Ωραιος... θα το κοιταξω κι αυτο. Ναι εναλλασομενο δεχεται ο ανεμιστηρας απο οτι ξερω στα πιο πολλα


Έναι φτηνό και εύκολο κύκλωμα αν θέλεις μόλις μπορέσω θα σας το γράψω .

tzavars @ yahoo.gr
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234, makiskat, hunters1977

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64881 από hunters1977
Απαντήθηκε από hunters1977 στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας
Σχεδιασε το μας και το φτιαχνουμε εμεις....... :woohoo:

Δε σκαμπαζω ηλεκτρονικα πολλα αλλα αμα εχω σχεδιο το φτιαχνω.
Σε ευχαριστω παντως. Να εισαι καλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64920 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

eliasger έγραψε:

hunters1977 έγραψε:

eliasger έγραψε:

hunters1977 έγραψε: Κατα μαρτη μερια που θα τον παρω κι εγω θα του βγαλω τα ματια οξω. :lol:

Παντως θα εφτιαχνα το κυκλωμα το αρχικο .ο ανεμιστηρας τωρα που το βλεπω εχει καθυστερηση με το σβησιμο για οσο επιλεξουμε εμεις. κατα το αναμα θα απομονωνει η καθυστερηση και θα συνεχιζει την κανονικη του λειτουργια απο τον πινακα οργανων


Aν μπορείς κλέψε 12v από κάπου δώστα στη επαφή του ρελέ και με ne555 , optocoupler (moc3021πχ) και triac είσαι κομπλέ με το χρονικό ( πιστεύω ότι ο ανεμιστήρας είναι ac ).


Να τος ηρθε ο Ηλιας με τη λυση στο τσεπακι ;)
Ωραιος... θα το κοιταξω κι αυτο. Ναι εναλλασομενο δεχεται ο ανεμιστηρας απο οτι ξερω στα πιο πολλα


Έναι φτηνό και εύκολο κύκλωμα αν θέλεις μόλις μπορέσω θα σας το γράψω .


Please help ......

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.154 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ