Λεβητοστάσιο

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38162 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Λεβητοστάσιο
Εγώ βλέπω ο Νικολάκης μας άφησε εδώ να μαλώνουμε κ αυτός έχει πάει για καφεδάρα στα Τρίκαλα !! :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38165 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Απ: Λεβητοστάσιο
Τρικαλα??? εκει πουλανε και χαλβα σε συσκευασια "τουβλου" ...μηπως τελικα ειναι η λυση ??? :lol:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Petran

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38168 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Απ: Λεβητοστάσιο

dimlyk έγραψε: Τρικαλα??? εκει πουλανε και χαλβα σε συσκευασια "τουβλου" ...μηπως τελικα ειναι η λυση ??? :lol:


Κάτσε να το σκεφτούμε ... Τα κομμάτια κολλάνε απο μόνα τους μεταξύ τους , αντέχει στις υψηλές θερμοκρασίες μιας και είναι ήδη καμμένη ζάχαρη ,το μοναδικό ψεγάδι είναι αν πάνε καποια στιγμή γυναίκες η παιδιά στο λεβητοστάσιο .Θα ψάχνεις μετά να βρεις τον τοίχο !! :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38171 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Απ: Λεβητοστάσιο
απο την αλλη ομως .. αν πεσουν χοντρες πεινες ...εχεις αμεση αποσβεση των χρηματων ...αν και προς το παρον προβλεπω να μας "κραζουν " αμεσα :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38195 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Απ: Λεβητοστάσιο

Sp4wN έγραψε:

dimlyk έγραψε: Τρικαλα??? εκει πουλανε και χαλβα σε συσκευασια "τουβλου" ...μηπως τελικα ειναι η λυση ??? :lol:


Κάτσε να το σκεφτούμε ... Τα κομμάτια κολλάνε απο μόνα τους μεταξύ τους , αντέχει στις υψηλές θερμοκρασίες μιας και είναι ήδη καμμένη ζάχαρη ,το μοναδικό ψεγάδι είναι αν πάνε καποια στιγμή γυναίκες η παιδιά στο λεβητοστάσιο .Θα ψάχνεις μετά να βρεις τον τοίχο !! :P


Τι γινεται ρε παιδια μια στιγμη ελλειψα, για χ@σ@μ@ πηγα.Ηταν πολυ ζεστος ο χαλβας :) Ποτε προλαβατε και τα γραψατε ολα αυτα?

Sp4wN βλεπω το κατεχεις το θεμα του χαλβα. Φανταζομαι καθε φθινοπωρο δε το χανεις το παζαρι στα Τρικαλα. :silly:

Σοβαρα τωρα δεν ξερω σε τι και ποιον να πρωτοαπαντησω!
-Η γυψοσανιδα μου ηρθε σαν ιδεα μετα απο τοποθετηση που εκανα μεταξυ τις σκαλας (εσωτερικα παντα) και του υπογειου. Ο χωρος που εχω για λεβητοστασιο εχει κανονικα πλακα απο πανω δεν θα βρεχεται η γυψοσανιδα.Το πετροβαμβακα τον θελω για θερμομονωση και ποιο πολυ για την αντοχη του σε υψηλες θερμοκρασιες αφου διπλα θα εχω πελλετ και ξυλα.Η γυψοσανιδα αντεχει σε υψηλες θερμοκρασιες?
Παντως εχω την εντυπωση οτι το μεταλλικο πλαισιο πανω στο οποιο στηριζεται η γυψοσανιδα (στο χωρισμα που εκανα στη σκαλα) δε μου φαινεται και τοσο αντοχης σε υψηλες θερμοκρασιες.

Το ytong και τα πανελ που λετε τι ακριβως ειναι και τι κοστος εχουν περιπου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38198 από kostas tz
Απαντήθηκε από kostas tz στο θέμα Απ: Λεβητοστάσιο
ο σκελετος της γυψοσανιδας δεν κανει για μεγαλο βαρος, αν εχεις πανω κατω πλακα κανει,για συγουρια βαζεις απο εξω την πρασινη που ειναι ανθυγρη,αντεχει στην υγρασια συνιθος τη βαζουν στα μπανια αλλα να μην βρεχεται,και απο μεσα βαζεις πετροβαμβακα και κλεινεις με πυραντοχη γυψοσανιδα!!!!!!!

Η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εισαι πια φαλακρος!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ