Τι μπορείς να πάθεις από κακή καύσιμη υλη

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1322 από KERBEROS
Τον αέρα και που τον κατεβάσαμε δεν είχε διαφορά, γι' αυτό και τον έχουμε πλέον εκεί που τον είχαμε και στην πρώτη παλέτα, στην οποία υπήρχε κλίνκερ, αλλά ελάχιστο.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1325 από giogud

KERBEROS έγραψε: Τον αέρα και που τον κατεβάσαμε δεν είχε διαφορά, γι' αυτό και τον έχουμε πλέον εκεί που τον είχαμε και στην πρώτη παλέτα, στην οποία υπήρχε κλίνκερ, αλλά ελάχιστο.

Μήπως τον ανέβαζες πρότεινα. Πάντως όλες οι κινήσεις θέλουν προσοχή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1326 από XAALAARAA

giogud έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Από χθες κάναμε νέες ρυθμίσεις. Ακόμα λιγότερο πέλλετ στην έναυση, μεγαλύτερα κενά και λιγότερο καύσιμο, όταν μπαίνει ο καυστήρας (τουλάχιστον αυτό κατάλαβα). Η κατάσταση δείχνει σημάδια βελτίωσης. Σε κανα δυο εικοσιτετράωρα θα έχω πλήρη άποψη.


Δοκίμασε να ανεβάσεις και τον αέρα. Ίσως σε βοηθήσει.





Μήπως να άνοιγε και κανένα παράθυρο :P :P :P :P

Σταματήστε να δίνετε συμβουλές χωρίς να έχετε δει το πραγματικό πρόβλημα που έχει ο καθένας και το πως δουλεύει το κάθε μηχάνημα με τα χαιρετίσματα δεν γίνετε δουλειά άντε γιατί όλο εξυπνάδες είμαστε
Περισσότερες πιθανότητες έχει να φταίει μια κακή παρτίδα πελλετ παρά οι ρυθμίσεις του κάθε μηχανήματος

και εγώ με πελλετ A/W δεν έχω κανένα πρόβλημα

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1328 από giogud

XAALAARAA έγραψε:

giogud έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Από χθες κάναμε νέες ρυθμίσεις. Ακόμα λιγότερο πέλλετ στην έναυση, μεγαλύτερα κενά και λιγότερο καύσιμο, όταν μπαίνει ο καυστήρας (τουλάχιστον αυτό κατάλαβα). Η κατάσταση δείχνει σημάδια βελτίωσης. Σε κανα δυο εικοσιτετράωρα θα έχω πλήρη άποψη.


Δοκίμασε να ανεβάσεις και τον αέρα. Ίσως σε βοηθήσει.





Μήπως να άνοιγε και κανένα παράθυρο :P :P :P :P

Σταματήστε να δίνετε συμβουλές χωρίς να έχετε δει το πραγματικό πρόβλημα που έχει ο καθένας και το πως δουλεύει το κάθε μηχάνημα με τα χαιρετίσματα δεν γίνετε δουλειά άντε γιατί όλο εξυπνάδες είμαστε
Περισσότερες πιθανότητες έχει να φταίει μια κακή παρτίδα πελλετ παρά οι ρυθμίσεις του κάθε μηχανήματος

και εγώ με πελλετ A/W δεν έχω κανένα πρόβλημα


Προφανώς δεν έχει τεχνική υποστήριξη ο συνομιλητής μας. Καλύτερα πάντοτε είναι να επιλύονται τα προβλήματα από τεχνικούς που γνωρίζουν και την εγκατάσταση και το μηχάνημα. Οι συμβουλές είναι για όταν δεν υπάρχει τεχνική υποστήριξη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1329 από KERBEROS

giogud έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Τον αέρα και που τον κατεβάσαμε δεν είχε διαφορά, γι' αυτό και τον έχουμε πλέον εκεί που τον είχαμε και στην πρώτη παλέτα, στην οποία υπήρχε κλίνκερ, αλλά ελάχιστο.[/qu Μήπως τον ανέβαζες πρότεινα. Πάντως όλες οι κινήσεις θέλουν προσοχή.


Εγώ παιδιά δεν κάνω τίποτα μόνος μου. Την εγγύηση δεν την ρισκάρω, ιδίως αν είναι θέμα καυσίμου. Χρησιμοποιώ πρώτο πληθυντικό, γιατί, ό,τι επεμβάσεις κάνω, γίνονται ή με τηλεφωνική συνεννόηση με τον τεχνικό ή με την παρουσία του ίδιου (του είπα και για το φόρουμ και ίσως παρακολουθεί). Οφείλω για άλλη μια φορά να πω ότι η συνεργασία είναι άψογη και με ειλικρινή -μέχρι στιγμής- διάθεση βοήθειας.
Και κάτι άλλο. Πείτε όλοι στους εμπόρους σας ότι υπάρχουν φόρουμ,όπου ανταλλάσονται απόψεις χρηστών και ότι τα παρακολουθούν πολλοί άνθρωποι ως μέλη και επισκέπτες. Όλοι αντιλαμβάνονται νομίζω ότι ό,τι ειπώνεται εδώ κι αλλού μπορεί να επηρεάσει υποψήφιους αγοραστές. Αφήστε που όλοι στα κεφάλια μας πάνω μαθαίνουν και ίσως λύσουν και προβλήματα από τις ανταλλαγές αυτές των απόψεων.


Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1330 από XAALAARAA

giogud έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

giogud έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Από χθες κάναμε νέες ρυθμίσεις. Ακόμα λιγότερο πέλλετ στην έναυση, μεγαλύτερα κενά και λιγότερο καύσιμο, όταν μπαίνει ο καυστήρας (τουλάχιστον αυτό κατάλαβα). Η κατάσταση δείχνει σημάδια βελτίωσης. Σε κανα δυο εικοσιτετράωρα θα έχω πλήρη άποψη.


Δοκίμασε να ανεβάσεις και τον αέρα. Ίσως σε βοηθήσει.





Μήπως να άνοιγε και κανένα παράθυρο :P :P :P :P

Σταματήστε να δίνετε συμβουλές χωρίς να έχετε δει το πραγματικό πρόβλημα που έχει ο καθένας και το πως δουλεύει το κάθε μηχάνημα με τα χαιρετίσματα δεν γίνετε δουλειά άντε γιατί όλο εξυπνάδες είμαστε
Περισσότερες πιθανότητες έχει να φταίει μια κακή παρτίδα πελλετ παρά οι ρυθμίσεις του κάθε μηχανήματος

και εγώ με πελλετ A/W δεν έχω κανένα πρόβλημα


Προφανώς δεν έχει τεχνική υποστήριξη ο συνομιλητής μας. Καλύτερα πάντοτε είναι να επιλύονται τα προβλήματα από τεχνικούς που γνωρίζουν και την εγκατάσταση και το μηχάνημα. Οι συμβουλές είναι για όταν δεν υπάρχει τεχνική υποστήριξη.




τεχνική υποστήριξη έχει αφού λέει πως εχθές κάνανε κάποιες ρυθμίσεις




1,κέρβερος τι πελλετ καις?
2,giogud το βουλγάρικο που εμπορεύεσαι ποιος εταιρίας είναι?

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by yagos. Αιτία: Παρακαλώ προσοχή στα σχόλια σας για τα μέλη του φόρουμ και ασφαλώς ποτέ υπονοούμενα-καρφώματα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ