ΝΕΑ ΣΟΜΠΑ ΠΕΛΛΕΤ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΠΕΛΛΕΤ

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178315 από rofos
Επίσης δεν κάνει κανένα θόρυβο, δεν μουγκρίζει το μοτέρ του κοχλία;
κάποιο error σφάλμα δεν βγάζει;
δεν βάζουμε χειροκίνητα πέλλετ στο κουπάκι καύσης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178316 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Ο ΚΟΧΛΙΑΣ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ???ΕΠΕΙΔΗ Ο ΚΟΧΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΟΙ ΣΠΕΙΡΕΣ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΛΛΕΤ.ΑΦΟΥ ΤΟ** ΚΕΡΑΣΕΣ* ΚΑΙ ΑΝΑΨΕ ΕΡΙΧΝΕ ΜΕΤΑ??ΑΝ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ Η ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΥΠΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΚΟΒΕΙ Ο ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΚΟΧΛΙΑ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΟΕΤΟΥΣΕ ΑΛΛΑΡΜ!!ΜΗΠΩΣ ΤΟΟΤΕΡ ΕΧΕΙ ΛΥΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΧΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ??ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ!!!ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ(ΕΜΑΘΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΖΑΜΠΑ ΓΝΩΣΗ)ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ .ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΛΥΣΗ ΒΡΕΣ ΜΕ ΑΝ ΘΕΣ  ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178317 από petros1978
Καλησπέρα ευχαριστώ για την απάντησή. Ειχαν συνδεσει λαθος το μοτερ και αντι να ανεβαζει ο κοχλιας το πελλετ το κατεβαζε....😂🤣
Αλλαξαμε τη συνδεσμολογια και ολα καλα!
Ευρώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178320 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τι μοτέρ φορούσε και είχε ανάποδη φορά??ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΗΣ ΦΟΡΑΣ ΟΤΑΝ ΖΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΓΥΡΝΑΝΕ ΑΝΑΠΟΔΑ!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΟΣ ΓΙΑ ΠΙΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΠΟΥ ΑΝΑΠΟΔΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΚΡΈΑΣ ΘΑ ΨΗΘΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΤΕΡ ΦΟΡΑΝΕ ΟΙ ΚΙΝΕΖΙΚΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΡΙΨΗ ΠΕΛΛΕΤ ΕΧΟΥΝ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΦΡΑΚΑΡΙΣΜΑ ΠΕΡΝΕΙ ΑΝΑΠΟΔΗ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑ ΤΟ ΠΕΛΛΕΤ ΣΤΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΑΝΤΙ ΜΑ ΡΙΧΝΕΙ!!!ΜΑΛΛΟΝ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΘΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΜΕ ΠΥΚΝΩΤΗ!!ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΣΥΝΑΝΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΞΙΑ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΦΑΣΗ ΟΥΔΕΤΕΡΟ!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178322 από dimlyk

Γεμισες μόνος σου το πιατάκι;;; Είναι δυνατόν;;;; 
η σωστη εξηγηση δειχνει να ειναι στο παραπανω ....ριχνουμε πελλετ με το χερι οσοι χρησιμοπουμε μπαμπακι αλλα θελει λιγη τεχνικη αλλιως κοβει απο υποπιεση και φυσικα κοχλιας γιοκ 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ