Zητείται τεχνικος

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152223 από γιαννης999
Zητείται τεχνικος δημιουργήθηκε από γιαννης999
καλησπέρα σε ολους..είμαι καινουργιος στο φορουμ ..μενω καλαματα και εχω μια σομπα πελλετ Viviana plus Nordica δεν λειτουργει σωστα και θελω ένα τηλ τεχνικου να την φτιαξει...καποιος που να γνωριζει...μιας και εχω φαει τον τοπο καλαματα και δεν υπαρχει κ α ν ε ν α ς...ευχαριστω πολυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152224 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Zητείται τεχνικος
Αν μας εδινες καποιες παραπανω λεπτομερειες ισως και να μπορουσε καποιος να σε βοηθησει...
πχ τι προβλημα εχεις
πως ειναι "στημενο" το συστημα

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152225 από γιαννης999
Απαντήθηκε από γιαννης999 στο θέμα Zητείται τεχνικος
να στειλο τηλ να με παρει καποιος τεχνικος να συνονοηθω ??????θελει σερβις λογικα γιατι ειναι όλα συνδεδεμένα σωστα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152227 από giwrgos smart
Απαντήθηκε από giwrgos smart στο θέμα Zητείται τεχνικος
τι ακριβως σου κανει η σομπα? ποσο καιρο την εχεις? εχω κ εγω σομπα viviana plus μηπως μπορεσω να σε βωηθησω... B)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152230 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Zητείται τεχνικος
Βλέπετε παιδιά τί συμβαίνει με τους τεχνικούς του πέλλετ?
Πώς θα μπορέσουμε να απεξαρτοποιηθούμε ενεργειακά απο το πετρέλαιο ΄και τα παράγωγά του άν όσοι τουλάχιστον απο εμάς δεν βοηθήσουμε προς αυτήν την κατεύθυνση?
Λέω εμείς μπάς και περιορίσουμε τη τάση που πολλοί (επίτηδες) διαμορφώνουν ότι το πέλλετ εκτός απο το ότι ειναι φθηνό , έχει πολλά μειονεκτήματα με κορυφαία τις επιπλοκές και τη βρομιά.
Και αυτό επειδή πολλοί τεχνικοί το έχουν σε κακό να επιμορφωθούν ΄λιγο , να ψαχθούν λίγο περισσότερο βρέ αδερφέ , και να εμπλουτίσουν τις γνώσεις τους καλό θα τους κάνει.
Αλλά το βλέπω στην Εύβοια που ζώ , πουλάνε τα μαγαζιά , μεγ΄λς εταιρείες πελλετόσομπες αέρα - νερού και δεν υποστηρίζουν τεχνικά το προιόν όχι επειδή δεν θέλουν ,δεν ξέρουν και λένε , εντάξει είναι το εργαλείο φταίει το πέλλετ.
Ούτε τις καμινάδες δεν ξέρουν πως πρέπει να στηθούν. Τα πάντα για αυτούς λειτουργούν όπως το πετρέλαιο.
Γι αυτό είμαι αγανακτησμένος και προσπαθώ απο τη μεριά μου και παρακαλώ και τα άλλα παιδιά (Χρήστος Φοκείων Κώστας, Δημήτρης , Σάκης , και άλλοι που είναι στο φόρουμ και συγνώμη που δεν τους θυμάμαι) , έχουν αποδείξει ότι γνωρίζουν πολλά ,γύρω απο το ατικείμενο και όχι μόνο, μάλιστα πολύ περισσότερα και απο εμένα, να βοηθούν όσο επίπονο γίνεται τις περισσότερες φορές.
Το όλο κέρδος μου από όλη αυτή την ιστορία είναι όταν βρίσκεται κάποια λύση σε κάποιο πρόβλημα που λύθηκε με τη δικιά σας βεβαίως προσπάθεια είναι για μένα μεγάλη ευχαρίστηση και ικανοποίηση και σας ευχαριστώ όλους γι αυτό που μου δώσατε την ευκαιρεία και την τιμή να μπορώ να προσφέρω πέρα απο την έδρα μου.
Πρέπει να στηρίξουμε τα εναλλακτικά αυτά καύσιμα , αλλά και γενικά τις καθαρές και οικονομικές εγκα/σεις που λειτουργούν με τη μέγιστη δυνατή οικονομία.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152268 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Zητείται τεχνικος
πονεμενη ιστορια ... ακομα και οι εκπεδευομενοι τεχνικοι σε εισαγωγικα (σε οσες εταιριες του εκπαιδευουν) μονο τεχνικοι δεν ειναι...κατα κανονα ειναι οι ιδιοι οι εμποροι πιθανοτατα πρωην τζακαδες

φιλαρακι εδω δεν ειμαστε τεχνικοι (αν και υπαρχουν και καποιοι) αλλα μεταξυ μας εχουμε βοηθηθει αρκετα
αλλα θα πρεπει να μας πεις τι ακριβως κανει η σομπα σου ....εμενα 4ο χρονο δεν θελησε σερβις :)
οπως και πολλων εδω μεσα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ