Pellet απο το LEROY και συζητησεις για Ελληνικα προιοντα Πολυκαταστηματα κλπ

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140746 από mastoras
Φθηνό πέλλετ θέλω.....είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβετε ? :)

Δεν έχω λεφτά να πληρώσω ούτε German πέλλετ, ούτε Austria πέλλετ, ούτε χρυσά και ασημένια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140749 από xrysafis72
o τσαμπας πεθανε φιλεεε!!!οταν βρησκουμε φτηνα περνουμε γρηγορα και ποσοτητα,οχι ο ταδε εχει φτηνο και οταν θελω περνω και οταν δεν βρω μου φταινε.και εγω περσι επερνα τσαμπα πριονιδια(πληρωνε φορτηγο και τα πετουσε) και φετος μου λεει 50 ευρο η καροτσα,τωρα ποιος φταιει αυτος??? η εγω που δεν ειχα χωρο να αποθηκευσω μεγαλε ποσοτητες!!!και εσυ τα πουπουλα απο της κοτες τα πετας,αν βρεθη καποιος και σου τα παρει μετα απο καιρο θα του ζητας χρηματα να τα δωσεις!!!το αιωνιο ελληνικο προβλημα πουλαμε ακριβα αλλα θελουμε να αγορασουμε φτηνα!!!τωρα για το αλλο που λες οτι πρεπει να αφυπνησης συνηδησεις εισε πολλη μακρια νυχτομενος,η 5-10 εμποροι μπορουν να ανεβασουν τιμες αλλα 50.000 πολητες δεν μπορουν να καμουν τιποτε!!!καποτε ο κωστας μου ειπε μακαρι να υπαρχει ενας ανθρωπος σε καθε γειτονια και να βγαζει πελλετ δεν θα υπαρχει ποτε προβλημα ποιοτητας και τιμης!!σε πολλους ειναι ακριβο το "αθλημα"για τετοια "χομπι"αλλα δεν ειναι ακριβες η αυτοκηνηταρες των 15 και 25 χιλιαδων που εχουν για την μαγκια τους!!!ο καθενας με της επιλογες του αλλα ολα καποτε εχουν και καποιο το αντικτυπο!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by xrysafis72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140750 από Kardas
Ωραία λοιπόν να μην αγοράσουμε από τα πολυκαταστήματα και γενηκα από τέτοια μαγαζιά.
Να δώσουμε χερι βοήθειας στο μαγαζάκι της γειτωνιας...ΟΚ?
Εγω που είμαι δημόσιος υπάλληλος και πληρώνω ΟΛΟΥς τους φορους μου νόμιμα γιατί να βοηθήσω το λαμογιο της γειτονιάς που ουτε αποδείξεις βγάζει και μου το παίζει και καημένος.....
3 φορες πείρα πελλετ από την Περιοχή μου 3 φορείς άνευ απόδειξης...20 φορες πήρα από Lyroy 40 ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ.
Και μετα μας φενεται κακο ο ενφια και τα τέλη και ολοι οι φοροι.
μα βέβαια αφού ανεχόμαστε την φοροδιαφυγή από την κάθε δήθεν γειτωνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140758 από burnit40
kardas αν αυριο παρεις δρομο απο το δημοσιο μπορει να δουλευεις σε ενα μαγαζακι της γειτονιας,μην περιμενεις απο το leroy να σου δωσει δουλεια,αν απαιτουσες την αποδειξη ειμαι σιγουρος οτι θα σου την εδινε αλλα ισως βολευωμαστε κ εμεις που δεν την παιρνουμε κ μην ρωτησεις γιατι 23 τα 100 ειναι αυτα.αν λογο φτωχιας κ ανεχειας χρειασυεις πιστωση που ΔΕΝ σου το ευχωμαι απο το μαγαζακι θα την βρεις κ οχι απο τα trust.κ οπως ειπανε παραπανω ο καθενας μας αγοραζει απο οπου θελει αλλα τα παραπονα στον δημαρχο.κ για να μη σε βαλω στον κοπο να με ρωτησεις δεν εχω μαγαζακι απλα μας εχουνε κ τους εχουμε αναγκη να ειναι διπλα μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140759 από burnit40
mastora φθηνο pellet θα βρεις στον Αλεβρα στη θεσ/νικη.κ 5 σακια τα φερνει σπιτι σου.εγω παιρνω μπριγγετες στην λαρισα απο αυτον.πιστευω να καταλαβαινεις γιατι τον επελεξα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140765 από tas

burnit40 έγραψε: mastora φθηνο pellet θα βρεις στον Αλεβρα στη θεσ/νικη.κ 5 σακια τα φερνει σπιτι σου.εγω παιρνω μπριγγετες στην λαρισα απο αυτον.πιστευω να καταλαβαινεις γιατι τον επελεξα.


Off topic
Ποιές μπρικέτες αγοράζεις;
Είσαι ευχαριστημένος;
Γνωρίζεις τρέχουσα τιμή;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ