Pellet απο το LEROY και συζητησεις για Ελληνικα προιοντα Πολυκαταστηματα κλπ

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140734 από mastoras
Στο lerou merlin υπάρχει κοντά στα ταμεία το "κυτίο παραπόνων" υποχρεωμένοι από τον νόμο να το έχουν, απλά το έχουν μετατρέψει σε "βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι"

Μην αγνοείτε αυτά τα φύλλα της διαμαρτυρίας. Συμπληρώστε τα και δώστε τα τους να δούνε.

Θα μου πείτε "καρφί δεν τους καίγεται" ........αν γεμίσουν όμως τα κουτιά όπως γεμίζουν τα κουτιά των κληρώσεων, θα αρχίσουν να το σκέφτονται.

ΥΓ. Μπορεί να πουλήθηκαν χιλιάδες I-phone 6 αλλά οι 500.000 συνανθρώπων μας που προσέρχονται στα συσσίτια της εκκλησίας είναι κάτι που αξίζει περισσότερο την προσοχή μας.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140736 από Fokion
Μαστορα μου προφανως και αξιζουν περισσότερης προσοχης....
Αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας.

Το θεμα ειναι οτι
Α. Δεν αγοραζουμε "τουρλουμπουκι" οτι πεσει μπροστα μας, αλλα - οφειλουμε να - το ψαχνουμε.
Β. Το καθε καταστημα εχει - κατ' εμε παντα - δικαιωμα να πουλαει ΟΣΟ θελει, και ειναι υποχρεωση του καταναλωτη ειτε να το ανταμοιψει αν η τιμη ειναι σωστη ειτε να το "γραψει"...

Οταν ομως και θα φερω ενα ασχετο παραδειγμα με το πελλετ αλλα πολυ σχετικό με αυτα που λεμε, υπαρχουν 3 βεζιναδικα υγραεριου σε αποσταση - μετρημενα - ενα χλμ μεταξυ τους μονο που το 1 εχει το υγραεριο 4 λεπτα πιο κατω. Και πανε στα αλλα..... ε τι μου λες τωρα....
"ξερει" το λερου - το καθε λερου ποσο γιδια ειμαστε.......
ή να το πω πιο χοντρα το καθε καταστημα βρισκει και τα κανει.....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140737 από Fokion
Κι εσυ μαστορα οπως ο ιδιος λες εκανες το "Α" λεγοντας "περναγα απεξω και σταματησα" και αφου το ειδες 4.οσο δεν εκανες μεταβολη να πας στο 3τοσο...

απο κει και περα τα "ολοι οι δρομοι οδηγουν στο σκορποχωρι" ειναι να εχουμε να λεμε, Και να βγαζουμε το "ζητω η επανασταση" μενος μας.....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140738 από stergiosbik

Fokion έγραψε: αν νομιζεις οτι οι 10.000 ηταν φραγκατοι οκ εγω ζητω ταπεινα συγνωμη....


Οχι δε νομιζω οτι και οι 10.000 ηταν φραγκατοι.Υπαρχει και ενα ποσοστο ΒΛΑΜΜΕΝΩΝ που ενω δεν εχουν βρακι να βαλουν στον κωλο τους,πηραν το iphone.Δυστυχως οι χαζοι δεν τελειωνουν ποτε και ολοι μας γνωριζουμε καποιους απο αυτους.Ομως το μεγαλυτερο ποσοστο τα ειχε τα φραγκα.Και δε μιλαω γι ανθρωπους τυπου Μελισσανιδη.Αλλα οταν εκατομμυρια ανθρωποι βρισκονται κατω ή κοντα στο οριο της φτωχειας και εμεις λεμε οτι στην Ελλαδα καλοπερναμε επειδη βρεθηκαν 10.000 να παρουν το τηλ.αυτο,ειναι αν μη τι αλλο αδικο.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140740 από mastoras
Δυστυχώς στην μεγάλη περιοχή της Ανατολικής Θεσσαλονίκης από το κέντρο μέχρι την Θέρμη [μια τεράστια σε έκταση περιοχή με πολύ πληθυσμό] όλοι οι δρόμοι οδηγούν στα πολυκαταστήματα του δήμου Θέρμης.

Δεν έχει να πας πουθενά αλλού. Θέλεις δεν θέλεις θα πας για ψώνια στο εμπορικό κέντρο των πολυεθνικών, και των μεγάλων καταστημάτων [αλυσίδας]

Ετσι και χρειαστεί κάποιος πέλλετ από την Ανατολική Θεσσαλονίκη θα πάει στο leroy merlin, και από φέτος στο practiker και στο carfour

Δεν υπάρχει πέλλετ πουθενά αλλού.

Ακόμα χειρότερα για εμένα από την Θέρμη για Χαλκιδική και μέχρι τον Πολύγυρο δεν υπάρχει στον δρόμο ούτε ένα σακί.

Βέβαια με ένα τηλέφωνο σου φέρνουν παλέτα από όποια άλλη περιοχή θέλεις, αλλά για "τσουβαλάκι τσουβαλάκι" έτσι όπως ψωνίζω εγώ, στα πολυκαταστήματα θα πας.
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140745 από theoilia
Για κάτσε μωρέ mastoras.Δηλαδή αν πας πχ στον Κυπριανίδη που στην διαφήμιση του εδώ στο energ λέει ότι είναι στο 14ο χιλ. Θεσ/νικης-Μηχανιώνας στην περιοχή της Θέρμης δεν θα σου πουλήσει τα 1-2 τσουβαλάκια που θέλεις;Θέλεις να μου πεις ότι σε όλη την αν.Θεσσαλονίκη μόνο στα πολυκαταστήματα έχει πέλλετ;Δεν νομίζω...Ακόμη και η hellenic eco fuel λέει ότι έχει κατάστημα στην Καλαμαριά.Άλλο αν βαριέται να ψάξει κανείς και καταλήγει στην εύκολη λύση του πολυκαταστήματος αλλά μην μας λες ότι δεν υπάρχουν εναλλακτικές.
A!Έχει και χάρτη στην ιστοσελίδα του ο κ. Κυπριανίδης


φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by theoilia. Αιτία: προσθήκη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ