Pellet απο το LEROY και συζητησεις για Ελληνικα προιοντα Πολυκαταστηματα κλπ

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141222 από kosi
σημερα πηρα τηλ στο πράκτικερ να μαθω αν υπαρχει αλφα όχι μου ειπαν αλλα μπορω να κανω τηλεφωνικη παραγγελια με προκαταβολή στην τραπεζα,οκ μεχρι εδω τιμη μου ειπαν 3.49 παλι οκ, πως μπορω εγω να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα αλλαξει η τιμη οταν θα παω να τα παρω αρχες δεκεμβριου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141224 από Vasilis1
Αν δωσεις προκαταβολή προφανως κλειδώνεις και την τιμη.δεν ειναι φανταζομαι κανενα παραμάγαζο το πρακτικερ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141226 από jnet

kosi έγραψε: σημερα πηρα τηλ στο πράκτικερ να μαθω αν υπαρχει αλφα όχι μου ειπαν αλλα μπορω να κανω τηλεφωνικη παραγγελια με προκαταβολή στην τραπεζα,οκ μεχρι εδω τιμη μου ειπαν 3.49 παλι οκ, πως μπορω εγω να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα αλλαξει η τιμη οταν θα παω να τα παρω αρχες δεκεμβριου.


Ζητα τους να σου περάσουν με Mail η με ΦΑξ την παραγγελία για την οποία εσυ θα κανεις κατάθεση.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosi

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141234 από kosi

Vasilis1 έγραψε: Αν δωσεις προκαταβολή προφανως κλειδώνεις και την τιμη.δεν ειναι φανταζομαι κανενα παραμάγαζο το πρακτικερ

μεγαλο η μικρο μαγαζι πολλα εχουν δει τα ματια μου φιλε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141237 από kosi

jnet έγραψε:

kosi έγραψε: σημερα πηρα τηλ στο πράκτικερ να μαθω αν υπαρχει αλφα όχι μου ειπαν αλλα μπορω να κανω τηλεφωνικη παραγγελια με προκαταβολή στην τραπεζα,οκ μεχρι εδω τιμη μου ειπαν 3.49 παλι οκ, πως μπορω εγω να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα αλλαξει η τιμη οταν θα παω να τα παρω αρχες δεκεμβριου.


Ζητα τους να σου περάσουν με Mail η με ΦΑξ την παραγγελία για την οποία εσυ θα κανεις κατάθεση.

Μια χαρά μου φαινεται το μαιλ ευχαριστώ jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141261 από vag1234
Πριν λίγο έκλεισα 2 παλέτες από πράκτικερ προς 232€/τον. Με 12 άτοκες δόσεις μέσω κάρτας. :woohoo:

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ